Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zderzak przód VRS II FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zderzak przód VRS II FL

    Dzień dobry wymieniam zderzak w mojej skodzie 1.6 mpi na zderzak przod z wersji VRS, i chodzi mi o to że kratkę środkową zostawiam oryginalną ale boczne chciał bym jakoś wypełnić ale bez halogenow i ledów, czy ktoś może już coś takiego robił albo ma o jakiś dobry pomysł? Z góry dzięki za odpowiedzi

  • #2
    Możesz wypełnić tzw. "siateksem", bo taka kratka do wersji bez dziennych i bez p-mgłowych zapewne nie istnieje.

    Komentarz


    • #3
      Tak pomyślałem, że może zamiast swojego uszkodzonego założyłbym ten eres? No i są dwa pytania:

      1. Czy mogę do "natywnych" dziennych diodowych w eresie podłączyć zasilanie dziennych przez tzw. "kasowniki", które mam teraz?
      2. Czy po wyskrobaniu dziurek na czujniki odległości bez problemu przykleję koszyczki do zderzaka, który pierwotnie nie miał tych otworów? A z otworami nie chcę szukać, bo w wersji eres są ogromne.

      Zakładam, że spryskiwacze są identyczne, więc z nimi nie powinno być problemu.
      Ostatnio edytowany przez ; 44763.

      Komentarz


      • #4
        Przy okazji iija się zapytam.
        Czy zderzak od RS pasuje pług and Play do O2FL 1.6MPI?

        Komentarz


        • #5
          Pasuje, silnik jest nieistotny.

          Komentarz


          • #6
            Zderzak RS do 1.6 które sie ledwie odpycha... porażka

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez MichuCMG Zobacz wpis
              Zderzak RS do 1.6 które sie ledwie odpycha... porażka
              A dlaczego by nie?

              Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

              Komentarz


              • #8
                Ten zderzak (jak i auto, z ktorego pochodzi), jest akurat bardzo malo..."wyscigowy" (mozna porownac z fokusem mk2 eres, na przyklad), wiec wiekszosc ludzi nawet nie zauwazy roznicy.

                Niestety, niczego sie jeszcze nie dowiedzielismy w tym temacie.
                Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez djhering Zobacz wpis

                  A dlaczego by nie?
                  bo to jest tragiczne. moze octavia nie jest jakims demonem sportowym ale jednak ma odmiane rs ktora sie czyms wyroznia wiec wg mnie to porazka do 1.6 ktore nie jedzie wkladac zderzal od rs

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez MichuCMG Zobacz wpis

                    bo to jest tragiczne. moze octavia nie jest jakims demonem sportowym ale jednak ma odmiane rs ktora sie czyms wyroznia wiec wg mnie to porazka do 1.6 ktore nie jedzie wkladac zderzal od rs
                    Z tego co wiem autor nie pytał o opinie . Jego auto niech robi co chcę jeżeli mu się to podoba. a nóż może kiedyś będzie jakiś swap albo jakiś większy projekt z tego? Tak czy siak chce niech zakłada

                    PS no offense

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X