Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry komputerowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    To moja z kolei napierdziela w Worms`y cały czas A z moich ulubionych gier to CS 1.6,symulatory kolei,Return to Castle Wolf.,GTA ;]
    "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

    "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

    www.zoltar.bielsko.pl

    Komentarz


    • #77
      Wiekszosci podoba sie Call of Duty i Medal of Honor,przeszedlem ostatnie czesci i uwazam,ze te gry oprocz grafiki nic w sobie nie maja godnego uwagi(do przejscia w 1 dzien).Zrobione jakby na sile,wczesniejsze czesci szczegolnie te z tematami II wojny swiatowej maja duzo lepsza fabule.p.s.Tak samo ostatni Assassin's Creed uwazam,ze jest najslabszy z wszystkich wydanych do tej pory.
      Respect All,Fear No One!

      Komentarz


      • #78
        Sleeping Dogs i Far Cry 3

        Komentarz


        • #79
          Jak znajduje chwilkę to pogrywam w Battlefielda 3 i Medal of Honor™ Warfighter –multiplayer

          Komentarz


          • #80
            A moze w Diablo III ktos pogrywa? Fajnie byloby pograc z kims z forum :twisted:
            Mój "Batmobil"

            Komentarz


            • #81
              Jak czasem mam czas i znajdę w domu poparcie, to pogrywamy w Diablo II po lanie, a jak mam ochotę zniszczyć sobie psychę i utwierdzić się w mocy wiążącej sojuszy, to usiłuję przetrwać Polską II WS w Hearts of iron II
              Pozdrawiam
              Wodan

              Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

              Komentarz


              • #82
                A tu moje podróże po UE - lubię czasem dla odstresowania pojeździć z towarem :szeroki_usmiech Nieraz nawet przewożę coś co nas wszystkich bardzo łączy
                Załączone pliki
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #83
                  U mnie zbliża się sesja, to jedziem w Gothic II po raz n-ty
                  Moja Balbina

                  Komentarz


                  • #84
                    Zamieszczone przez winni77
                    A moze w Diablo III ktos pogrywa? Fajnie byloby pograc z kims z forum :twisted:
                    Ja gramw Diablo 3. Moj battletag FlachaPL#2955. Dodaj mnie do znajomych
                    Renault Megane Grandtour 1.4TCe Dynamique

                    Komentarz


                    • #85
                      Cykalem troche w nowe UFO (XCOM) ale wg mnie daleko mu do orginalu.
                      Nie jest to zla gra ale kurde te uproszczenia to juz mnie dobijaja....jak dla matolów
                      pozdrawiam

                      Diagnostyka i tuning
                      hybrydowe wtryski i turbiny
                      programy na ulice jak i do sportu

                      Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
                      www.tune-up.pl

                      HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

                      Komentarz


                      • #86
                        Zamieszczone przez fan
                        Wiekszosci podoba sie Call of Duty i Medal of Honor,przeszedlem ostatnie czesci i uwazam,ze te gry oprocz grafiki nic w sobie nie maja godnego uwagi
                        Call of Duty oczami Ślązaka - Joe Monster

                        :diabelski_usmiech

                        Komentarz


                        • #87
                          westwi78, bajka
                          Moja Balbina

                          Komentarz


                          • #88
                            Zamieszczone przez rob555
                            Cykalem troche w nowe UFO (XCOM) ale wg mnie daleko mu do orginalu.
                            Nie jest to zla gra ale kurde te uproszczenia to juz mnie dobijaja....jak dla matolów
                            Ja również byłem wielki fanem I części, trochę mniejszym II. To se newrati. Czekam na Company of Heroes II, bo I nie była zła.

                            Komentarz


                            • #89
                              ruwado, czy to Euro Truck Simulator 2? Też w to trochę pykam ostatnio :szeroki_usmiech a poza tym, to World Snooker Championship 2009, Max Payne 3...z MMORPG (przeglądarkowe) kiedyś grałem w Vendetta (coś jak OGame tylko osadzone w latach 20. i 30. XX w. - z resztą robili to ci sami ludzie), ale jakiś czas temu wyłączyli :evil:
                              رافال
                              Spoty
                              Cause freedom is a lonely road
                              My O2FL

                              Komentarz


                              • #90
                                rafiki, ETS 2 dokładnie - mamy z synem dwie konkurencyjne firmy i kupujemy nowe ciągniki na wyścigi, kto więcej.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • #91
                                  Z racji starego kompa ostatnio odkopałem trochę staroci i pograłem sobie w:
                                  - Mass Effect, szkoda że pozostałe części mi nie pójdą.
                                  - Sniper: Ghost Warrior - prosta polska, ale wciąga.
                                  - BioShock, całkiem całkiem.
                                  Jakiś czas temu przeszedłem 2 części Kronik Riddica, bardzo mi się spodobała.
                                  W Polsce nie ma kryzysu.
                                  Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    ruwado, ja tak mam z przyszłym szwagrem, aczkolwiek on później zaczął i jest trochę z tyłu :diabelski_usmiech
                                    رافال
                                    Spoty
                                    Cause freedom is a lonely road
                                    My O2FL

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Młody kupił sobie Simcity i mam problem. Zainstalowałem grę, wpisałem kod rejestracyjny i nie mogë aktywować gry przez jakiś Origin. Pojawia się komunikat, że gra została zarejestrowana na innym koncie origin. Przy insralaci zakładałem specjalnie do tego konto. Co za diabeł. Nigdy przed tem nie używałem Origina.
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        ruwado, kupiles nowke czy uzywke :?:
                                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          ruwado, jaki masz przebieg skakanki i który poziom :?: pytam się bo sam czasami ciornę
                                          Oczywiście gram w powyższą gierę czyli ETS2 oraz OMSI ale zdaży się także w TDU2 8)

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Ja z kolei nałogowo tłukę w World Of Tanks
                                            Redster Auto

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Zamieszczone przez Nexus6
                                              ruwado, kupiles nowke czy uzywke :?:
                                              młdy kupił ori w MM

                                              [ Dodano: Sro 12 Cze, 13 22:31 ]
                                              Zamieszczone przez lukas25w
                                              ruwado, jaki masz przebieg skakanki i który poziom :?: pytam się bo sam czasami ciornę
                                              Oczywiście gram w powyższą gierę czyli ETS2 oraz OMSI ale zdaży się także w TDU2 8)
                                              muszę zerknæć bo teraz jakiś czas nie grałem, ale przebieg chybs ponad 40 000.

                                              [ Dodano: Sro 12 Cze, 13 22:35 ]
                                              Zamieszczone przez -=Quattro=-
                                              Ja z kolei nałogowo tłukę w World Of Tanks
                                              mõj syn gra w to, nawer fajne - też trochę prõbowałem. Ostatnio też lansowałem się w Need for speed most wanted.
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Ja lubię czasami pyknąć w Commandos Antologia i Blitzkrieg. Gdyby wydali Commandos 5, to pewno tydzień z życia wyjęty ... :wink:
                                                Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                                                _

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Zamieszczone przez ruwado
                                                  [ Dodano: Sro 12 Cze, 13 22:31 ]
                                                  Zamieszczone przez lukas25w
                                                  ruwado, jaki masz przebieg skakanki i który poziom :?: pytam się bo sam czasami ciornę
                                                  Oczywiście gram w powyższą gierę czyli ETS2 oraz OMSI ale zdaży się także w TDU2 8)
                                                  muszę zerknæć bo teraz jakiś czas nie grałem, ale przebieg chybs ponad 40 000.
                                                  Eee to dużo tylko ja pół roku miałem zastuj i nie grałem 45tyś zrobiłem w 2-mce a tera 5tyś bo jakoś się zachciło ciorać.

                                                  Komentarz


                                                  • Commandos ale tylko 2 i 3phrix, i ja i żona siedziała mnõstwo czasu. Jak zrobili Commandosa ostatniã czëść (widok z pierwszej osoby) to już ta gra straciła swõj charakter.
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X