Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry komputerowe

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• a gra ktoś w Fortnite'a??

Komentarz

• Ja grałem w Batelfielda 1 na xboxie oczywiście online, byłem na L4 zarywalem nocki. Teraz nie mam jakoś mało czasu...
      Potrzebujesz wyprać tapicerkę, położyć wosk? A może zrobić mechanikę Octavki lub innego auta?
      Napisz na PW

Komentarz

• Korzystając z kilku wolnych dni, odpaliłem American Truck Simulator, zainspirował mnie znowu Dawid Andres z "Ciężarówką przez Stany"obejrzany w TV - doszedł nowy stan - Utah. Jeździłem nowym Volviakiem, ale coś z modami się pokręciło i nie mogłem nic naprawić w serwisie. Wywalało mnie z gry. Ledwo dojechałem z SF do Colville i z powrotem, a Volvo charczało przy zmianie biegów.

To był mój truck

No i młody zainstalował nowy stan Utah - problemy z modem na Volvo nic nie dały. Wróciłem do Volvo starszey model, zrobiony przez SCS - ale nie tak fajny jak ten modowany.

Jadę o Utah.

To moja salonka

Dolina śmierci

pozdrawiam
        Darek

Komentarz

• Słuchając typowego radia country z ATS - jestem mega zainspirowany. Muzyka uspokaja i daje luz. To jest zupełnie coś innego niż nasze młockarnie. Można słuchać bez końca. Nie można przestać.

radio - 181 fm 90 s country - polecam!

pozdrawiam
          Darek

Komentarz

• Może ktoś odpowie, bo ostatnio forum umiera.......

Gram w dwie gry na Steam:
            - ETS 2
            - ATS.

Gram na jednym koncie z synem. On ma swoje zapisy na swoim komputerze, ja mam swoje zapisy na swoim laptopie. On gra online, ja gram offline.

Czy jak założę swoje nowe konto na Steam - kupię swoje gry ETS 2 i ATS i w moim laptopie wgram moje zapisy z tego wspólnego konta, to będę miał swoje zapisy, czy muszę zaczynać od początku?
            pozdrawiam
            Darek

Komentarz

• Raczej powinieneś mieć, musisz tylko wyłączyć synchronizacje w ETS i ATS w grze z kontem online, tak, żeby na dysku zapisały się foldery z Twoim profilem i wtedy te foldery sobie skopiować
              Znalazłeś rozwiązanie problemu? Napisz, na pewno komuś pomożesz!

Komentarz

• ruwado, nie Ty jeden grasz w ETS2 z tą różnicą, że ja bez modów ostatnio z racji większej ilości wolnego czasu postanowiłem poszukać czegoś starszego i tak np. ostatnio wcielam się agenta SAS w Project I.G.I. (aktualnie męczę się z ostatnią misją, a jak to już będzie za mną to wezmę się za część 2). Oprócz tego czasem odpalę sobie Watch Dogs i odkrywam w sobie żyłkę hazardzisty w Governor of Poker 2.

A z ciekawostek to od wczoraj od 17 w Epic Games Store jest dostępne GTA V w wersji Premium z dodatkami do GTA Online, do kupienia za 0 zł (nie jako prezent, tylko ze 100% rabatem). Zainteresowanie musiało być duże, bo o 17:40 próba wejścia na stronę sklepu kończyła się tekstem "Error 500" a odpalenia ich klienta "Wystąpił nieoczekiwany problem" ale trzeba przyznać, że administracja zareagowała szybko, bo wieczorem było to już "Error 403: Forbidden" Nie ma znaczenia, że ktoś założy konto tylko żeby mieć to za free, ale trzeba odczekać 24 godziny od rejestracji i ustawić 2FA (aplikacja autoryzacyjna, sms lub e-mail - na mail z kodem weryfikacyjnym trzeba poczekać ok. 15-20 minut)
                رافال
                Spoty
                Cause freedom is a lonely road
                My O2FL

Komentarz

• Zamieszczone przez upel Zobacz wpis
                  Raczej powinieneś mieć, musisz tylko wyłączyć synchronizacje w ETS i ATS w grze z kontem online, tak, żeby na dysku zapisały się foldery z Twoim profilem i wtedy te foldery sobie skopiować
                  Dzięki. Na razie tak pytam. Młody rośnie i kiedyś pójdzie w świat..... ​​​​​​

Zresztą po każdej scysji odlicza dni do wyprowadzki
                  pozdrawiam
                  Darek

Komentarz

• rafiki kiedyś katowałem strzelanki. I te ganksterskie (Max Payne) i te wojenne (MoH, Call of Duty, Soldier of Fortunę itp.). Może mnie znowu najdzie.

A długie godziny spędziłem (zresztą żona też) nad serią Commandos.
                    Ostatnio edytowany przez ruwado; [ARG:4 UNDEFINED].
                    pozdrawiam
                    Darek

Komentarz

• Mnie naszło w czasach pandemicznych na całą serię Command and Conquer ;-). Eh to były czasy .....

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X