Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polerka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polerka

    Zamieszczone przez piotrek_gdy
    może trzeba adaptować?
    to na tej nowej czujce masz to samo co na tej ode mnie? :?:
    Tak to samo nawet pokusiłem się aby zamienić czujki stronami i też nic nie pomogło .
    Grzebałem w adaptacji ale tam nic nie znalazłem do kalibracji czujników .
    Może idzie coś pogrzebać w sterowniku ale żeby tam zajrzeć trzeba znać kod a ja nie wiem skąd go wydobyć
    Krzysztof
    504233515

  • #2
    Polerka

    Przeszukałem forum ale nie znalazłem nic ciekawego na temat polerowania auta.
    Może ktoś zna kogoś dobrego z Warszawy kto potrafi dobrze i fachowo wypolerować auto?

    Komentarz


    • #3
      a nie lepiej zrobic to samemu?
      albo wpasc na wtorkowego spota gdzie swego czasu chlopaki polerowali rozne elementy?
      doradza czym, jak itp ...
      kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
      _________________________________________
      Do sprzedania:
      komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
      zaciski do hamulcow 280mm.

      Komentarz


      • #4
        To słabo szukałeś Tu masz cały wątek dotyczący mycia i dbania o auto (miedzy innymi jest bardzo dużo o lakierze) Forum - Octavia Club Polska
        P.S.
        Poczytaj go dokładnie, bo myslę, że może się okazać że wcale nie potrzeba zdzierać połowę grobosci lakieru aby doprowadzić go do porzadnego stanu. Wystarczy użyć porządnych kosmetyków w odpowiedni sposób.
        Czarny Elegance

        Komentarz


        • #5
          może nie te, ale próbowałem, zmatowaiłe miejsca po przetarciach nie znikły.
          Już nie mam czasu na ręczne robótki, dlatego też poszukuję kogoś poleconego kto zrobi to dobrze i profesjonalnie
          we wtorki niestety pracuję

          Komentarz


          • #6
            jak nie zapomne i zona nie dowali mi roboty w domu to zrobie zdjecie 'tamponu' mocowanego na wiertarke - w polaczeniu z drobna pasta czyni cuda.
            a tak BTW: czym polerowales ze efekt kiepski?
            kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
            _________________________________________
            Do sprzedania:
            komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
            zaciski do hamulcow 280mm.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez rss
              'tamponu' mocowanego na wiertarke
              Przepraszaqm kolego ale wiertarka jest do... wiercenia dziur w ścianach, a nie do polerowania lakieru auta.
              Do polerowania i nakładania roznych środków są stosowane maszyny polerskie oraz różne gabki, mniej lub bardziej ścierne.
              Czarny Elegance

              Komentarz


              • #8
                sorry - powinienem dopisac - mam wiertarke z plynna regulacja obrotow (od zera) i poki co zadnego otworu bez mojej zgody nie wywiercila zwroc uwage ze pisalem o TAMPONIE mocowanym NA wiertarke (cos a'la maszyna polerska o ktorej piszesz)
                kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                _________________________________________
                Do sprzedania:
                komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                zaciski do hamulcow 280mm.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez rss
                  jak nie zapomne i zona nie dowali mi roboty w domu to zrobie zdjecie 'tamponu' mocowanego na wiertarke - w polaczeniu z drobna pasta czyni cuda.
                  a tak BTW: czym polerowales ze efekt kiepski?
                  papierem wodnym o duzym współczynniku i pastą TEMPO. Po papierze wodnym pozostały lekkie zmatowacienia i tempo sobie z tym nie poradziło :/ Namachałem się, być może źle, być może za krótko, ale z 5 godzin temu poświęciłem.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez waldiwaldi
                    i pastą TEMPO
                    :shock: Na temat tej pasty już była dyskusja. POdsumowując nie polecam i nikt z znajacych się na rzeczy ci tej pasty nie poleci. Jesli chcesz usunąć małe ryski za pomocą kosmetyków to użyj czegoś porządnego np. Meguiars, Swiss Wax czy Dodo Juce. Kazda z tych firm ma w swojej ofercie odpowiednie cleanery przeznaczone do renowacji lakieru.
                    Jeśli chodzi o wiertarki to , jakie by one nie były, nie są przeznaczone do renowacji lakieru. To najprostsza droga do zniszczenia lakieru. Chcecie użyć maszyny do nakładania past, wosków czy politur? to zaopatrzcie sie w porządne maszyny przeznaczone do tego celu i naczej możecie tylko zniszczyć lakier!
                    A jak chcecie wiedziec jakie to maszyny i jakie to kosmetyki, oraz co i w jakiej kolejnosci stosować aby lakier się znów pieknie błyszczał i był zabezpieczony na dłuższy czas to polecam lekturę watku do którego link podałem powyzej. Tam jest wszystko opisane
                    Podpowiem tylko tyle - wcale nie potrzebny jest papier ścierny czy mocno ścierne pasty. W przewazajacej liczbie wypadków wystarczy śrenio ścierny krązek i dośc delikatny cleaner.
                    Czarny Elegance

                    Komentarz


                    • #11
                      A nie lepiej zajrzeć i poczytać tutaj?
                      Link
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez waldiwaldi
                        papierem wodnym o duzym współczynniku ...
                        i to blad. jesli juz - nalezy zaczynac od pasty 'grubej' a konczyc na 'drobnej'. nie jestem na biezaco z kosmetykami do samochodu - mam gdzies jeszcze niedokonczone opakowania pasty polerskiej 'bondo' i specyfiku 'plastmall', ktorych czasem uzywam.
                        do podrapanych przez psa (cieszylo sie biedactwo i z tej radosci podrapalo) drzwi uzylem swego czasu pasty polerskiej do metali (zielona) i rzeczonej (rzecz jasna z wyczuciem) wiertarki (pies sie bardzo cieszyl, recznie byloby to kilka godzin roboty) i efekt jest super. tu mala uwaga - metallic jest zawsze pokrywany bezbarwnym, sporo twardszym od zwyklego koloru....

                        za linka do watku dzieki
                        kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                        _________________________________________
                        Do sprzedania:
                        komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                        zaciski do hamulcow 280mm.

                        Komentarz


                        • #13
                          waldiwaldi godny polecenia jest kolega pskosz, zajmuje się na co dzień polerką i zna się na rzeczy, kilka osób z forum OCP zrobiło u niego polerkę między innymi ja, Maru 123. Paweł robi polerkę u siebie w Zielonce. Polerka trwa ok.4 godzin a efekt jest całodobowy, :szeroki_usmiech
                          ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                          Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                          Komentarz


                          • #14
                            ile taka polera u Pawła?

                            Komentarz


                            • #15
                              Mozgi
                              Ile zależnie od wyglądu trzeba zobaczyć autko.
                              Jakby coś to proszę o PW
                              pozdrowienia

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez rss
                                uzylem swego czasu pasty polerskiej do metali (zielona) i rzeczonej (rzecz jasna z wyczuciem) wiertarki
                                Rss nie sztuką jest zedrzec z auta połowę grubości lakieru nie przeznaczonymi do tego środkami. sztuką jest doprowadzić lakier do porzadnego stanu zachowując możliwie jego grubość.
                                Car detailing to cała sztuka czyszczenia samochodu i uwierz mi to co ty zrobiłeś z lakierem jest biegunowo odległe od dbania o niego. Od tego żeby odświerzyć lakier są odpowiednie cleanery a nie pasty do czyszczenia metalu. natomaist do ich nakładania służą odpowiednie maszyny mimośrodowe lub rotacyjne a nie wiertarki którymi można tylko przypalić lakier.
                                Pozatym jak pisałem juz wyzej większoś lakierów da sie doprowadzic do ładnego stanu za pomocą dośc łagodnych cleanerów i gąbek.
                                Czarny Elegance

                                Komentarz


                                • #17
                                  zgadzam sie z Toba. nie sztuka jest spolerowac lakier do polowy grubosci,
                                  tak jak nie sztuka jest wydac majatek na kosmetyki -
                                  za to 'zrobic, a sie nie narobic' to juz sztuka
                                  naprawde uwierz mi, ze samochod (co prawdza nie Skoda) ma sie dobrze i duzo mu z grubosci nie ubylo (mierzone miernikiem)
                                  powtorze wiec - najwazniejsze jest tu WYCZUCIE (minimalny albo zaden docisk) - bez tego bedzie jak piszesz. ja polerowalem tym co bylo pod reka ..... ale to inna historia

                                  zwroc uwage - ja nie pisze ze tak TRZEBA, tylko ze MOZNA.

                                  pozdrawiam
                                  kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                                  _________________________________________
                                  Do sprzedania:
                                  komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                                  zaciski do hamulcow 280mm.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez pskosz
                                    Mozgi
                                    Ile zależnie od wyglądu trzeba zobaczyć autko.
                                    Jakby coś to proszę o PW
                                    niestety nie mogę napisać PW do Ciebie, wiadomości do Ciebie lądują w zakładce DO WYSŁANIA, a tam nie opcji prześlij dalej czy wyślij lub podobne.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez rss
                                      'tamponu' mocowanego na wiertarke - w polaczeniu z drobna pasta czyni cuda.
                                      Zamieszczone przez waldiwaldi
                                      papierem wodnym o duzym współczynniku i pastą TEMPO.
                                      Zamieszczone przez rss
                                      uzylem swego czasu pasty polerskiej do metali (zielona)
                                      czytam i oczom nie wierzę :2kc
                                      1.8T AGU L&K

                                      2.0TDI BKD ELEGANCE

                                      TOYOTA LAND CRUISER J95

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        oczom się nie wierzy, ale widzisz tak to jest. W jednym miejscu piszą ze dobrze, a w inym miejscu że źle

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez waldiwaldi
                                          W jednym miejscu piszą ze dobrze, a w inym miejscu że źle
                                          Waldi, dci co sie znaja wszędzie beda ci pisali że to źle. Ci co nie maja pojecia, albo opoieraja sie na opiniach typu "kolega mojego kolegi tak zrobił i było o.k." bedą pisali że tak jest dobrze. wiesz znam takich co twierdzą z edo mycia samochodu wystarczy płyn Ludwik i byle jaka szmata do wytarcia lub takich co jeżdżą tylko na myjnie automatyczne bo ... samochód jest do jazdy a nie do mycia, a na automatycznej taniej i szybciej.
                                          W sumie mozna i tak. Tylko jeśli komuś naprawdę zalezy na stanie lakieru to uwierz mi niegdy nie zastosuje on pasty tempo w połaczeniu z gabką nałozoną na wiertarkę lub past do czyszczenia metalu.
                                          Czarny Elegance

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            AMEN !!!
                                            kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                                            _________________________________________
                                            Do sprzedania:
                                            komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                                            zaciski do hamulcow 280mm.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Panowie potrzebny namiar na kogoś kto solidnie zrobi polerkę w Warszawie bądź okolicach.jaki koszt tego może być ??
                                              https://www.facebook.com/tapicerekpranie

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                do Jablonny masz w sumie niedaleko, wiec sprobuj sie skontaktowac z uzytkownikiem 'Andrzej Z' lub 'Grubeer' lub odwiedz strone 'cds-autospa' (oficjalna strona)
                                                kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                                                _________________________________________
                                                Do sprzedania:
                                                komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                                                zaciski do hamulcow 280mm.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Ja zrobie ci bez problemu tylko ok 35 km od wawy, zwykłą albo diamentową ochronę , koszt tej pierwszej 250zł :twisted:

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X