Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kosmetyki do pielęgnacji auta.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kosmetyki do pielęgnacji auta.

    Szukam zestawu do pielęgnacji.
    Do mycia auta mam jeszcze z Megsa szampon NXT(w sumie rewelka). Do tego rękawice też z Megsa która się elegancko sprawdzała przy poprzednim aucie.
    Teraz potrzebowałbym resztę. Czyli wosk,coś do tapicerki i deski,impregnat do skóry kierownicy i mieszka biegów.
    Wosk zastanawia mnie w płynie. Wcześniej stosowałem Turtlewax albo Sonaxa,ale ręcznie to przy mniejszym samochodzie można się wykończyć a gdzie tu przy długiej Octavii
    Do tapicerki jakiś impregnat. Widzę po poprzednim aucie ile plamek itp. Wiadomo jak przy dziecku. Coś spadnie,wyleje się itd.
    Do tapicerki mam jakiś płyn,ale zawsze można spróbować czegoś innego
    Do alusów jeszcze mam fajny środek. Nie pamiętam jak się nazywa,ale żre brud i syf jak szalony
    Jak ktoś ma coś ciekawego to chętnie sprawdzę
    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    A możesz podać nazwę tego specyfiku do felg? Ja używam Tenzi,daje radę ale można spróbować czegoś innego.

    Komentarz


    • #3
      Jakiś wynalazek. Sąsiad bawił się jakiś czas temu w sprzedawcę FM(coś jak Avon,ale z kosmetykami do aut,domu i innymi pierdołami). I mi przyniósł kilka rzeczy. I był tam płyn do felg. I naprawdę super czyści. Sam byłem w szoku. Jak się skończy to poszukam innego.
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        do felg to zielona tuga albo adbl vampire liquid (smierdzi niesamowicie, ale robote robi w 2min). Ogolnie kosmetyki ADBL polecam z czystym sumieniem.

        Komentarz


        • #5
          ADBL potwierdzam. Bardzo dobre rzeczy robią. Ja mam:
          ADBL Quick Wax do lakieru - super efekt, długo trzyma i łatwo się robi
          ADBL Vampire Liquid do felg - faktycznie śmierdzi jak diabli, ale skuteczny
          ADBL Interior Wow do plastików - daje efekt nowości, a nie hamski połysk
          ADBL Black Water czernidło do opon - też nie daje efektu psich j....ec tylko wygląd nowej opony.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            A ktoś poleci coś dobrego do skóry kierownicy?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez mariush19 Zobacz wpis
              A ktoś poleci coś dobrego do skóry kierownicy?
              Ja używam od colourlock do zabezpieczenia po czyszczeniu. A tak na szybkie to mam chyba coś z polskiej firmy z dodatkiem wosku pszczelego. Ogólnie jak kupiłem auto to po umyciu widać było ile syfu. Od tamtej pory szybkie przetarcie co 2-3 tyg,raz w miesiącu colourlock.
              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X