Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pranie tapicerki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pranie tapicerki

    Zamieszczone przez Pulse
    wtedy musze jeszcze raz zamknac i otworzyc i dopiero rygielek wyskakuje i drzwi od strony pasazera sie otwieraja
    sprawdź czy rygielek ciężko chodzi może wystarczy przesmarować zamek , ale po demontażu tapicerki drzwi :wink:

  • #2
    Pranie tapicerki

    Witam

    Robi się coraz cieplej i myślę, że nadchodzi dobry moment na wypranie siedzeń w samochdzie.
    Stąd moje pytanie gdzie warto się udać aby taka usługa została wykonana profi :?:

    Pozdrawiam
    Audi A4 1.8TFSI

    Komentarz


    • #3
      Polecam myjnię "SB Car Wash" na ulicy Julianowskiej 7 w Piasecznie.
      Ja wyłącznie u nich myję autko z zewnętrz i wewnątrz.
      Jarecki
      Octavia II, 2.0 TDI, Elegance

      Komentarz


      • #4
        jarek_wt, a mogłbys sie zorientowac ile czasu trzeba poswiecic na wypranie całej tapicerki (wyschniecie) i potem wymycie auta razem z silnikiem??(chyba ze bedzie problem to nienalegam:-) ).A i ile kasy sobie licza za to?? W Grodziku kiedys pralem i kiepsko wyprali a musze juz uprac bo strasznie mam zasyfione siedzenia i podsufitke.


        pozdrawiam
        -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez jarek_wt
          Polecam myjnię "SB Car Wash" na ulicy Julianowskiej 7 w Piasecznie.
          Ja wyłącznie u nich myję autko z zewnętrz i wewnątrz.
          Jarek czy możesz tak krótko npisać jak oni piorą tapicerkę (odkurzacz piorący, pianki czy tym podobne cuda).
          Audi A4 1.8TFSI

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez jarek_wt
            Polecam myjnię "SB Car Wash" na ulicy Julianowskiej 7 w Piasecznie.
            a skóre tez czyszczą?? jesli nie moze ktos poleci... po tej rocznej zimie wszystko mam brudne :evil:
            były:
            L&K Combi 1.9 Ahf 2001r - ehhhhh
            Passat Combi highline 1.8T Awt 2001r
            jest:
            Golf highline 3d 1.9 Asz 2001r

            Komentarz


            • #7
              Rewelacyjna myjnia, również pranie tapicerki, jest w budynku Carrefour Wileńska (parking piętrowy)
              Może chłopaki nie są najtańsi na rynku (full czyszczenie bez prani - 100zł), ale za to są baaaardzo dokładni, więc z czystym sumieniem polecam
              yyahyoo

              Komentarz


              • #8
                hej
                niech sie ktos pochwali gdzie piorą tapicerkę dokładnie i w rozsądnej cenie w okolicach Katowic? 8)
                Spoko loko lusi sponton

                Komentarz


                • #9
                  Witam

                  A więc po kolei :

                  Czas i cena prania tapicerki jest zależna przedewszystkim od stopnia zabrudzenia.
                  Przy czym pranie obejmuje w zasadzie całe wnetrze - od podłogi po podsufitkę, łącznie z czyszczeniem elementów plastikowych, szyb itd.
                  Co do ceny to średnio kosztuje to 250-300 zł, a co do czasu - praktycznie cały dzień łącznie z suszeniem. Na pranie nalezy sie umówić wcześnie - właściwie nie ma możliwości aby zrobić to z marszu.

                  Co do mycia z zewnątrz to kosztuje 25 zł, i składa się :
                  pokrycie pianą
                  myjka
                  pokrycie pianą
                  mycie ręczne
                  myjka
                  zebranie wody zbieraczem i powietrzem
                  suszenie irchą
                  szuszenie pierowymi ręcznikami
                  Rzecz jasna myte są również felgi, nadkola, progi, itd.

                  Jak koś ma życzenie to autko może być także zawoskowane, rzecz jasna żadnym płynnym świństwem, tylko porządnym klasycznym woskiem :lol: Łącznie z myciem kosztuje to chyba coś z 50-60 zł.

                  Można sobie także zażyczyć czyszczenie wnętrza - obejmuje to odkurzanie wnetrza wraz bagażnikiem, wytarcie plastików i szyb. Łącznie z myciem i woskowaniem kosztuje to chyba ze 100 zł.

                  Czy myją silnik, tego nie wiem - mi myje silnik serwis z okazji przeglądu.

                  Z tego co wydaje mi się ( bo przy praniu mnie nie było ) to na poczatek jest klasyczne odkurzanie, a potem rozpoczyna się żmudna praca z chemię i szczoteczką troche większą od szczoteczki do zębów , dlatego też trwa to tak długo i tyle kosztuje.

                  Skórę też czyszczą - zresztą z doskonałym rezultatem, mialem okazje widzieć VW, które chyba od nowości nie widziało myjni nawet z daleka :lol: :lol: przed i po, nie to samo auto ...

                  Korzystam z tej myjni od roku i nigdy nie miałem żadnych problemów. No może jeden jedyny raz zdarzyła się "wpadka" : jak wieczorem umył mi auto jakiś "nowy". Ale jak przyjechałem następnego dnia to nie było wogóle problemu - auto zaliczyło pełne mycie bezpłatmie.

                  Oprócz tego oferują pełny "serwis kół", tzn wymianę, wyważanie, przechowywanie, itd.

                  pozdrawiam
                  Jarecki
                  Octavia II, 2.0 TDI, Elegance

                  Komentarz


                  • #10
                    jarek_wt, a gdzie :?: :lol:
                    Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                    Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                    BMW serii 3... Radość z jazdy.

                    Komentarz


                    • #11
                      Tymon, pisze kilka postów wyzej :P

                      "ulicy Julianowskiej 7 w Piasecznie"
                      DACAR.team

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez jarek_wt
                        Polecam myjnię "SB Car Wash" na ulicy Julianowskiej 7 w Piasecznie.
                        Ja wyłącznie u nich myję autko z zewnętrz i wewnątrz.

                        Tu masz Tymek odpowiedz
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #13
                          nico21,
                          Maicroft,
                          dzięki mój błąd
                          Troche daleko :|
                          Dołączam się do pytanka lukasa_78
                          Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                          Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                          BMW serii 3... Radość z jazdy.

                          Komentarz


                          • #14
                            a czy w kraku ktos może polecic dobra myjnie
                            TURBO ŻYJE - TURBO PIJE

                            Zobacz fotoblog

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez jarek_wt
                              Z tego co wydaje mi się ( bo przy praniu mnie nie było ) to na poczatek jest klasyczne odkurzanie, a potem rozpoczyna się żmudna praca z chemię i szczoteczką troche większą od szczoteczki do zębów
                              Szczoteczką?

                              Jakiś czas temu prałem wnętrze (zrobili to całkiem dobrze ale tej myjni już nie ma) to używali specjalnego odkurzacza piorącego (karchera o ile pamiętam).
                              Dlatego zastanawia mnie trochę ta szczoteczka.
                              Audi A4 1.8TFSI

                              Komentarz


                              • #16
                                Nie chwaląc się, mam kolegę który co roku na wiosnę pierze wnętrze mojej octy.Robię to jak jest ciepło na dworze. Przeważnie w piątek popołudniu, nocka na schnięcie. Chyba, że jest chłodno to w sobotę na słoneczko i jest oki.
                                Koleś używa odkurzacza piorącego a środek piorący jest f-my Karcher do dywanów.
                                Ładnie pachnie wnętrze po wypraniu, a tapicerka aż lśni
                                Co do ceny to chyba jakieś 80 pln - całe wnętrze od podłogi do sufitu + bagażnik + plastiki wew. Czas pranie około 3-5 godzin.

                                Komentarz


                                • #17
                                  a wiecie moze czy w Gdansku jest jakies miejsce gdzie solidnie piorą tapicerke? i gdzie warto jechac?
                                  futer
                                  1.8T
                                  czysta benzyna (bez LPG)

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez futer
                                    a wiecie moze czy w Gdansku jest jakies miejsce gdzie solidnie piorą tapicerke? i gdzie warto jechac?

                                    Ostatnio przerabiałem więc mogę z czystym sumieniem polecić Tobie tego faceta chyba najlepsza jakość/cena w Gdańsku. Pranie tapicerki razem z bagażnikiem bez podsufitówki 100 zł czas ok 3h pranie sprzętem Kärcher kolo bardzo dokładny. Możesz powiedzieć, że masz namiar od kolesia ze srebrnej octavi może mnie jeszcze pamięta.
                                    FIRMA "NIUKA"
                                    668-128-548, 601-385-380

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Jeśli chodzi o pranie tapicerki w Kraku polecam chłopaka z os.Jugowice.
                                      Skoda została wyprana dokładnie i cena była niewysoka.
                                      Jakieś ok.2 lata temu pranie siedzień,podsufitki,bagażnika,podłogi ,ogólnie kpl. kosztowało 100zł.Ja ogólnie byłem bardzo zadowolony z jakości usługi oraz ceny,nie wiem jaki teraz jest koszt prania.
                                      Podaje namiary na gościa :0502 875 308, 606 366 642

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        gdyby ktoś potrzebował wyprać autko w Częstochowie to polecam ta firmę tel606394840 i 880997222 ich strona Błąd 404 - Strona nie została odnaleziona.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Kiedyś był temat (leży pewnie u szkopów na serwerze) o praniu tapicerki właśnie i było wspomniane tam o kolesiu, działający w Warszawie i okolicach, który dojeżdżał do klienta.
                                          Czy ktoś pamięta?
                                          obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                          wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                          Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            mamaj12, jeżeli niekoniecznie zależy Ci na tym, aby to firma dojechała do Ciebie, to masz tu link do myjni: Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook Chłopaki doprały mi tapicerkę w Laurin&Klement a tam wszystko, włącznie z podsufitką i dywanami, jest żółte!!! Powołanie się na mnie powinno trochę obniżyć cenę Moją OI jeździła wcześniej matka z trojgiem dzieci, na podsufitce miałem min. rozpryskaną colę i inne rewelacje a teraz wygląda jak nowa.
                                            Skoda Octavia I kombi, Laurin&Klement, 1.9TDi ASZ, 150KM. To już niestety przeszłość. Wygląda na to, że poszła w dobre ręce.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              A jakie koszta ze tak pytam?

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                wojtass, cennik jest na stronie Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook
                                                Skoda Octavia I kombi, Laurin&Klement, 1.9TDi ASZ, 150KM. To już niestety przeszłość. Wygląda na to, że poszła w dobre ręce.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  PiotrPP, dzięki wielkie :d
                                                  A co cieszy jeszcze berdziej to atrakcyjne ceny :szeroki_usmiech
                                                  obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                                  wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                                  Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X