Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Car detailing Warszawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Car detailing Warszawa

    Abstinent, po konsultacjach w zaprzyjaźnionym sklepie rowerowym zaproponowali mi w dobrych cenach:
    - podstawowy model RockShox'a coś tam 32(wiem że Reba ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny ale nie bardzo mam chęć pakować tyle w amorek do rekreacyjnej jazdy)
    - hamulce właśnie Deore (bez radiatora) + jakieś ponoć lekkie tarcze 16cm na przód i na tył
    - koła Mavic Crossone, ponoć co xc/turystyki nawet pod obciążeniem nadają się bez problemu; cena też świetna, poniżej 600zł więc ciężko chyba złożyć coś lepszego w tej cenie?

    Jak to widzisz?

  • #2
    Car detailing Warszawa

    Kto zrobi ładnie lakier na aucie w Wawie? Jakieś dobre pomysły żeby było dobrze i nie megadrogo?
    Pozdrawiam
    perfex

    Octavia HTP

    Komentarz


    • #3
      Car-Spa, Swisswax, Shine Factory.
      Czarny Elegance

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Big
        Car-Spa, Swisswax, Shine Factory.
        Bedzie dobrze, ale drogo - bo inaczej sie nie da alacz

        Komentarz


        • #5
          Identyczny temat już jest, można poczytać

          Forum - Octavia Club Polska
          Laurin&Klement

          Komentarz


          • #6
            W shine factory korekta to okolice 1000 zł. Bardzo masz kolego ten ten lakier zajechany?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez lesniczy4
              W shine factory korekta to okolice 1000 zł
              To całkiem normalna cena.
              Czarny Elegance

              Komentarz


              • #8
                Poza firmami detailingowymi można spokojnie odliczyć te 30%, jeśli nie potrzebujesz na to faktury...

                Komentarz


                • #9
                  fernando, jakieś namiary gdzie może byc pw.

                  perfex, może razem gdzieś podrzucimy auta to powalczymy o zniżkę.
                  Audi A4 1.8TFSI

                  Komentarz


                  • #10
                    Zawsze mozemy zaprosic na wycieczke do Lublina. Szczegoly z Gusiak11
                    Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                    Komentarz


                    • #11
                      SPA dla Twojego samochodu! - Blog odezwij się do Andrzej Z. jest od nas z forum ii ceny nie powalają
                      MOJA WYMARZONA KOCHANKA
                      tymczasowy dupowóz
                      następnie kochanka
                      zaczęlo się od

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez aldam
                        może razem gdzieś podrzucimy auta to powalczymy o zniżkę
                        też byłbym zainteresowany
                        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez aldam
                          perfex, może razem gdzieś podrzucimy auta to powalczymy o zniżkę.
                          Powiem wam, że ze znizkami moze być niezmiernie ciężko. Po pierwsze, dlatego, że profesjonalny detailing wymaga olbrzymiego nakładu pracy i niezwykłej precyzji, co wiąże się z długim czasem realizacji takiej usługi, a to z kolei wiąze sie z kosztami typu woda, prąd, poświęcony czas.
                          Po drugie zaś, dlatego, że kosmetyki którymi takie usługi się wykonuje, są po prostu drogie i nie ma tu półsrodków. Niestety, tak samo jak w przypadku np. sprzętu Hi-Fi, tak i w detailingu, cena jest wprost proporcjonalna do jakości.
                          Po trzecie wkońcu, usługi te kierowane są do specyficznego klienta. Nie ukrywajmy, do studia detailingu nie przyjeżdżają jakies popularne tanie auta. Tam raczej przyjeżdża klient który jakoś specjalnie się nie targuje, bo wie z czym to się je i jaki jest tego efekt i zdaje sobie sprawę z tego, że to musi kosztować.
                          Także nie nastawiajci sie na jakieś mega zniżki. Może za 2 auta ktos Wam spuści te 100 zł na 1 szt. ale to max.
                          Czarny Elegance

                          Komentarz


                          • #14
                            Jestem tego samego zdania co kolega Big. Robiąc w pojedynkę mocno zajechany lakier trzeba mieć te 2-3 dni. Przygotowanie lakieru, chemia to wszystko są koszty. Ja zrobiłem swoje 3 auta + 1 kumpla i powiem wam że za 500zł bym się nie podjął korekty. Nie wyobrażam sobie takie roboty na co dzień. To bardzo ciężka praca. Co innego polerka wykonywana przez lakierników ze starej gwardii, tu całość to ze 3 godzinki ale coś za coś.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook

                              Komentarz


                              • #16
                                Podcze sie do tematu, poprawiałem sąsiadowi maskę w CX-9, po kims kto mu to auto ''odświeżył'' za 500zl dalszy opis wydaje mi sie jest zbedny
                                http://carsdetailing.blogspot.com/

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X