Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Krauss P7 vs Lare EPL11

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Krauss P7 vs Lare EPL11

    Czy kolega z czarnej Octavi 2 WU 60775 jest z formu ? Znajduje sie teraz w Wladyslawowie :P

  • #2
    Krauss P7 vs Lare EPL11

    Jak w temacie, która polerka jest lepsza do garażowych zabaw z car detalingiem?. A może macie jakieś inne propozycje w rozsądnej cenie?
    www.kawapelnaslonca.pl

    Komentarz


    • #3
      Jedna i druga dobra.Krauss i Lare mozna jeszcze podejsc budzetowo i zakupic Vander(wiele dobrych opini ma).Mysle ze ktora bys nie wybral bedziesz zadowolony.
      rozumiem,ze etapy car detailingu masz obcykane?
      Kondziu

      OCP

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez lu5asz
        rozumiem,ze etapy car detailingu masz obcykane
        zaczynam zabawę i w tym celu udałem się do pobliskiego szrotu i wytargałem kilka elementów karoserii i sobie powoli działam

        Ale jeśli chciałbyś mi coś podpowiedzieć, to zapraszam na mój topic: Forum - Octavia Club Polska
        Proszę o cenne porady. Dodam, że aktualnie muszę dbać o 3 auta:
        - za chwilę nowa czarna O3 - główny powód zainteresowania car detailingiem
        - O2 w wygodnym kolorze beż capucinno
        - czarny Roomster
        www.kawapelnaslonca.pl

        Komentarz


        • #5
          trasat23, jak bys sie nie bal sciagac z UK to mozesz tez pomyslec o zakupie tam - ja kupilem DAS6 PRO w zestawie z Megsem i padami od razu. Przyszlo po 4 dniach od zamowienie

          tu masz stronke jakbys chcial spojrzec

          Sucuri WebSite Firewall - Access Denied
          Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez jerryx
            ja kupilem DAS6 PRO
            Co zdecydowało, że wybrałeś tą maszynę?
            www.kawapelnaslonca.pl

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez trasat23
              Jak w temacie, która polerka jest lepsza do garażowych zabaw z car detalingiem?. A może macie jakieś inne propozycje w rozsądnej cenie?
              Wg. mnie to ta sam maszyna z innymi naklejkami, osobiście od prawie 4 lat mecze EPL 11+ i jeszcze go nie zamęczyłem naprawdę dobra maszyna

              Zamieszczone przez jerryx
              jak bys sie nie bal sciagac z UK
              Nie ma az takiej różnicy w cenie zeby warto bylo poswieci gwarancje i tą porypana wtyczkę UK. Ja bym sie w to nie pchał
              http://carsdetailing.blogspot.com/

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez gusiak11
                Zamieszczone przez trasat23
                Jak w temacie, która polerka jest lepsza do garażowych zabaw z car detalingiem?. A może macie jakieś inne propozycje w rozsądnej cenie?
                Wg. mnie to ta sam maszyna z innymi naklejkami, osobiście od prawie 4 lat mecze EPL 11+ i jeszcze go nie zamęczyłem naprawdę dobra maszyna

                Zamieszczone przez jerryx
                jak bys sie nie bal sciagac z UK
                Nie ma az takiej różnicy w cenie zeby warto bylo poswieci gwarancje i tą porypana wtyczkę UK. Ja bym sie w to nie pchał
                Wtyczka jest europejska. W zamówieniu się wybiera czy ma być wersja UK czy europejska. Zdecydował em się na das6 głównie ze względu na to ze ma mocniejszy silnik 850W a jak kupowalem to polerki dostępne u nas były tylko w opcji z 500 czy 550W. Co do samej polerki te wszystkie maszyny są niemal bliźniacze. Das6 ma w UK dobre opinie a i u nas był tez przez chwile dostępny i na forum kosmetyki polecany.
                Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X