Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mainz - kosmetyki car detailing opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mainz - kosmetyki car detailing opinie

    Dzień dobry

  • #2
    Mainz - kosmetyki car detailing opinie

    Witam
    Jak w temacie czy korzystał ktoś, miał do czynienia lub od kogoś słyszał jakieś opinie na temat tych kosmetyków ?
    Pytam ponieważ przymierzam się do zakupów produktów tej firmy.

    Głównie chodzi mi o przygotowania do woskowania jak i woski.

    Link

    Z góry Dziękuję za wszelkie informacje.
    "Gdzie biednego nie stać, a bogaty nie wsiądzie."
    Nie piszę opinii produktów dla firm na forach za
    pieniądze.

    Komentarz


    • #3
      Solidna średnia półka, dobra relacja cena/jakość.
      Dużym plusem jest możliwość zakupu produktów w małych pojemnościach.
      Osobiście jeszcze nie testowałem, opieram się na opinii znajomych, którzy mają Mainz'a w ofercie i są z niego zadowoleni.
      DetailerShop.pl Poznań - Profesjonalne kosmetyki samochodowe
      https://www.facebook.com/DetailingShopPoznan
      http://allegro.pl/my_page.php?uid=36933472

      Komentarz


      • #4
        Popieram przedmówcę.

        Z zasłyszanych i przeczytanych opinii godne polecenia.

        Osobiście miałem styczność z jakimś środkiem do czyszczenia smolistych pozostałości po świerzo położonym miękkim asfalcie oraz używałem wosku.

        It's nice to be important but more important is to be nice

        Komentarz


        • #5
          Wosku syntetycznego nie polecam, znam lepsze i tańsze. Reszty nie testowałem.
          Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

          Komentarz


          • #6
            oprócz wosku mieliśmy możliwość przetestowania kilku produktów firmy Mainz i średnio produkty nam przypadły do gustu.
            Syntetyczny wosk lepiej odpuścić
            Mastershine - Auto Detailing Studio

            Komentarz


            • #7
              Czekam na kilka testerków z tymi produktami - jednak nie będzie tam wosków. Nie wydaje mi się, aby te produkty były w czołówce - w podobnej cenie jest kilka produktów sprawdzonych i chwalonych.
              Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
              MOJA FURKA

              Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

              Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Eidos71
                Czekam na kilka testerków z tymi produktami - jednak nie będzie tam wosków. Nie wydaje mi się, aby te produkty były w czołówce - w podobnej cenie jest kilka produktów sprawdzonych i chwalonych.
                Możesz podać owe produkty ?

                Tak jak napisał ktoś wyżej wosk syntetyczny odpada.
                Chłopaki jeśli mieliście z czymś lepszym do czynienia i choćby tańszym napiszcie jakie to były produkty będę wdzięczny !
                "Gdzie biednego nie stać, a bogaty nie wsiądzie."
                Nie piszę opinii produktów dla firm na forach za
                pieniądze.

                Komentarz


                • #9
                  Napisz ile chcesz przeznaczyć i wtedy Ci się pomoże
                  Mastershine - Auto Detailing Studio

                  Komentarz


                  • #10
                    Każdy producent ma lepsze i gorsze produkty.
                    Najlepiej nie nastawiać się na jedną markę tylko tworzyć sobie misz masz
                    Skoda Octavia 1.9TDi Ambiente Rider 04r
                    Zapraszam https://www.facebook.com/detailingzpasja

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez fireman6
                      Każdy producent ma lepsze i gorsze produkty.
                      Najlepiej nie nastawiać się na jedną markę tylko tworzyć sobie misz masz
                      Nie widzi mi się wydać ładnych parę setek żeby stwierdzić i zadecydować co jest dobre, a co nie. Wolę jeden lub kilka, a konkretnych produktów.

                      diablo228 +- 300 zł
                      "Gdzie biednego nie stać, a bogaty nie wsiądzie."
                      Nie piszę opinii produktów dla firm na forach za
                      pieniądze.

                      Komentarz


                      • #12
                        Napisz jeszcze co ma się znaleźć w takim zestawie.
                        Jaki kolor auta?
                        DetailerShop.pl Poznań - Profesjonalne kosmetyki samochodowe
                        https://www.facebook.com/DetailingShopPoznan
                        http://allegro.pl/my_page.php?uid=36933472

                        Komentarz


                        • #13
                          Kod lakieru 9102 jeśli dobrze pamiętam, srebrny.
                          Coś do przygotowania do woskowania i również wosk i coś do czarnych elementów auta.
                          Kwota była napisana powyżej +- 300 zł
                          "Gdzie biednego nie stać, a bogaty nie wsiądzie."
                          Nie piszę opinii produktów dla firm na forach za
                          pieniądze.

                          Komentarz


                          • #14
                            sampler - zajrzyj tutaj: Przepraszamy, ale nie możemy tego znaleźć!
                            Masz tam podane gotowe propozycje sprawdzonych zestawów w różnych kwotach. Na tej podstawie odwiedź kilka sklepów stąd: Przepraszamy, ale nie możemy tego znaleźć! i ewentualnie coś pozmieniaj. Detailing i kosmetyki samochodowe to temat-rzeka, w którym (wg mnie) nikt nie przedstawi Ci gotowego rozwiązania (gdyż prawie każdemu pasuje coś innego). Niestety, ale musisz sam znaleźć najbardziej odpowiadające Ci kosmetyki (najlepiej różnych producentów, gdyż żaden z nich nie ma kompletu idealnych produktów). Car detailing to nie zabawa na 5-10 minut - tutaj poznajesz i uczysz się bardzo długo (a najgorsze jest to, że w chwili, gdy wydaje Ci się, że masz już wszystko, co wydaje Ci się niezbędne/potrzebne do wypieszczenia swojego auta, znajdujesz w sieci info o nieznanym produkcie / producenci wypuszczają nowe produkty i "zabawa" trwa dalej)... :diabelski_usmiech
                            Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                            MOJA FURKA

                            Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                            Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                            Komentarz


                            • #15
                              Eidos71, True

                              [ Dodano: Pon 09 Mar, 15 00:17 ]
                              sampler, ja zaproponowałbym Tobie coś takiego jak Meguiar's Paint Restoration Kit

                              Zestaw ten zawiera kilka dobrej jakości produktów, uzupełniających się, w nieco mniejszych pojemnościach, przez co cena jest w miarę przystępna. Moim zdaniem to świetna opcja "na początek".

                              A ponieważ trochę budżetu pozostało to dobrze byłoby rozbudować go o aplikator polerski, np Flexipads German, oraz coś do pielęgnacji opon i plastików zewnętrznych i opon, np: GYEON Tire, KochChemie NanoMagicPlastCare, CarPro Perl, Auto Finesse Revive - wszystkie sprawdzą się zarówno przy oponach jak i tworzywach zewnętrznych.

                              Jeśli preferujesz wosk twardy, w paście, to również można dobrać kilka dobrych produktów, choć wtedy cena już przekroczy budżet
                              DetailerShop.pl Poznań - Profesjonalne kosmetyki samochodowe
                              https://www.facebook.com/DetailingShopPoznan
                              http://allegro.pl/my_page.php?uid=36933472

                              Komentarz


                              • #16
                                Witam,

                                Czujemy się wywołani do tablicy.
                                Jeżeli chodzi o nas wosk syntetyczny to sprecyzujmy, że chodzi o tzw. Sealant - ultra violet a nie Syntethique, który jest woskiem z wyższej półki.

                                Jeżeli chodzi o ultra violet, to produkt może nie jest o tyle zły co wiele osób korzysta go niezgodnie z przeznaczaniem lub nie wie do końca co kupuje. Ultra violet ma za zadanie zabezpieczyć jak najdłużej lakier, odpychając wodę, oraz zostawiając szkliste wykończenie. Bardzo ważne jest aby nałożyć na niego warstwę blue moona - QD, który jest dedykowany do ultra violetu. Nie nałożenie Blue moona spowoduje kropelkowanie na średnim poziomie oraz zmniejszy trwałość powłoki. Należy, również pamiętać o odpowiednim przygotowaniu lakieru. Mogę przyznać, że ultra violet jest albo lubiany albo nienawidzony i to chyba jedyny taki produkt z naszej oferty. Warto też dodać, że jest bardzo wydajny, bo butelka 500ml starczy na około 70 aplikacji....

                                Jeżeli ktoś chciałby wypróbować nasze produkty to z pewnością warto zobaczyć na : płyn do szyb(bri) szampon (skoncentrowany najmocniej na rynku 1:2000), dressing do opony (rubberize i rhapsody) nasz bestseller cherish (półmatowy dressing do deski). Cyklicznie organizujemy promocję jak ostatnio darmowy honey bee QD o wartości 35 zł na zamówienia powyżej 100 zł więc warto obserwować nasz fanpage na FB.

                                oprócz wosku mieliśmy możliwość przetestowania kilku produktów firmy Mainz i średnio produkty nam przypadły do gustu.
                                Syntetyczny wosk lepiej odpuścić
                                Witam, nie wiedziałem, że spotkamy się w takich okolicznościach. Szkoda tylko, że o reszcie produktów wypowiadaliście się przez telefon bardzooo pozytywnie chcąc je wprowadzić nawet do oferty. Zresztą Twój kolega Paweł wprowadził i po osobistych testach jest raczej bardzo zadowolony bo robił z nami wspólnie zdjęcia do gazety..

                                Jeżeli będzie większe zainteresowanie, możemy zrobić wspólny konkurs na forum lub jakieś limitowane ilości i edycję paczek testerów.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Eidos71- wiem, że to temat rzeka i zawsze coś jeszcze można poprawić i jak napisałeś to co nam będzie odpowiadać nie musi komuś innemu.

                                  DetailerShopP-ń - myślę, że coś z tego dobiorę co napisałeś.

                                  diablo228 - Dziękuję za stworzenie i pomoc w zestawieniu.
                                  "Gdzie biednego nie stać, a bogaty nie wsiądzie."
                                  Nie piszę opinii produktów dla firm na forach za
                                  pieniądze.

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X