Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przyciemnianie szyb Szczecin

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przyciemnianie szyb Szczecin

    Zamieszczone przez DJ MŁODY
    czegoś mi tu brakuje
    hahaha... luźniej mi pod szyją :szeroki_usmiech
    jj dwa miesiące pod krawatem, nawet w nocy :roll: :twisted:

  • #2
    Przyciemnianie szyb Szczecin

    Witam, chcę przyciemnić szyby w swojej skodzie I kombi. I chciałbym się zapytać czy macie jakieś godne polecenia zakłady w Szczecinie? Chcę zakleić tylko tył ( szyba tylna, tylne szyby pasażerów), jaki mógłby być orientycyjny koszt? Szukałem podobnych tematów i jedyne co znalazłem to z przed 3 lat więc nie wiem jak to z aktualnością.
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...487081#1487081

    Komentarz


    • #3
      hej kolego,z czystym sumieniem moge polecic ci zakład FOLTECH na ul.klonowica 14,wszystko zrobione profesjonalnie,w miare szybko,nic nie połamane przy demontarzu tapicerki,po zlożeniu nic nie trzeszczy wiec robote zrobili naprawde dobrze,co do ceny to nie wiem ile teraz kosztuje taka przyjemność bo robiłem pare lat Link

      Komentarz


      • #4
        Foltech na klonowica i nic innego. Robiłem tam 3 auta i zawsze profi.
        Co do kosztów zależy od wybranej folii.
        Przykładowo za o2 fl kombi (bo się przymierzam) zrobienie tyłu (5 szyb) - zawołali 480 zł.

        Komentarz


        • #5
          ja cała - oczywiście bez przodu :P - za 550 zł
          180 powodów do uśmiechu - RS Batman

          Komentarz


          • #6
            Przyciemnianie szyb samochodowych, folie okienne Szczecin - Folglas robiłem w dwóch autach i było git ceny zawsze bardzo atrakcyjne
            120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

            Smarowanie zapewnia

            Komentarz


            • #7
              cysterniarz ja we wtorek dzwoniłem do Foltech i powiedzieli mi za 5 szyb 420 zł. kobieta przez telefon powiedziała, że nie ważne jaka folia.
              Jaką Ty wybrałeś, że 480 zł.
              Też mówiłem, że Octavia II kombi.

              Komentarz


              • #8
                duzy616, tą oferte dostałem od nich na przełomie kwietnia/maja. Pisałem maila o wycenę. Folia 35-40%. Może te 5 szyb to zrozumieli że chcę razem z przodem :roll:

                Komentarz


                • #9
                  Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Teraz wiem gdzie się kierować.
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...487081#1487081

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X