Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wrzucanie zdjęcia na forum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wrzucanie zdjęcia na forum

    Cześć,

    W jaki sposób wrzucić zdjęcie by niezależnie od tego czy link na ali czy allegro wygaśnie czy gdzieś w necie, to by zawsze było dostępne to zdjęcie w pamięci tego posta?
    W wielu przypadkach widzę że poradniki są z grafikami, a w innych są "Lonk not found" itd.
    Mógłby mnie ktoś poinstruować?

  • #2
    Najwygodniej to tymczasowo zapisać u siebie na kompie, a następnie wgrać na forum przez mechanizm dodawania załaczników. Potem możesz to sobie organizować, w jakiej kolejności to ma być wyświetlane, jaki rozmiar itp.
    Przykładowo, moje zdjęcia opon: opony letnie - co myślicie - Octavia Club Polska
    Bezpośredni link do zdjęcia prowadzi do zasobów forum.

    Jeśli chodzi o linki, to moim zdaniem warto dawać link + zrzut ekranowy ogłoszenia / aukcji itp. Przykładowo Firefox ma dobre wbudowane narzędzie do zapisu całej treści strony jako obraz.
    Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
    FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

    Komentarz


    • #3
      Napiszę jak to robię ja. Mi się sprawdza, bo raczej nie zginą w ten sposób umieszczane zdjęcia.
      Opis tyczy się udostępniania z komputera stacjonarnego.
      Korzystam z Google Photos (Zdjęcia), wgrywam zdjęcie do Google Photos (button "Prześlij").
      Klikam w dodane zdjęcie, potem w ikonę "Udostępnij".
      Na popupie, który się otworzy klikam "Utwórz link".
      Kopiuję link i wklejam go w odpowiednie pole na Embed single image from Google Photos by shared link i klikam "Get image/video url and code".
      Po wygenerowaniu linku ustawiam rozdzielczość jaką potrzebuję i klikam "Copy url to clipboard".
      Taki skopiowany link wklejam na forum w znaczniki BBCode: [img]link[/img]
      Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
      Pozdrawiam,


      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X