Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Orlen Pay

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zgłosiłem problem jeszcze raz po 12 czerwca, do programistów (link do mojego komentarza na temat aplikacji w sklepie google) w dniu 18 czerwca. też zero odpowiedzi.

    Dzisiaj zatankowałem i udało mi się zapłacić szybko i bez problemu. Ale odinstalowałem wcześniej aplikację Vitay po tych problemach z jej włączeniem, połączeniem i komunikatami o błędach. Płaciłem od razu uruchamiając Orlen pay.

    Będę obserwował dalej.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #27
      Wczoraj znowu zapłacone bezpośrednio Orlen Pay, bez pośrednictwa Viaty. Albo były jakiejś przejściowe problemy z Orlen Pay, albo to szwankująca Vitay powodowała ten problem.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #28
        U mnie podpięte karty vitay oraz biznes tank i bez problemu mogę płacić aplikacją vitay.
        To jest dobre rozwiązanie, że nie muszę wchodzić na stację.

        Komentarz


        • #29
          Dzisiaj znalazłem info w apce Orlen Pay i necie:

          Szanowny Użytkowniku,

          informujemy, że aplikacja ORLEN Pay zostanie wkrótce wyłączona. Zachęcamy do pobrania aplikacji ORLEN VITAY, gdzie dostępna jest usługa płatności mobilnych.

          ​Jak płacić z kodu QR przy dystrybutorze z Orlen Vitay?
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
            Na dole w apce Orlen Vitay jest ikona "ORLEN Pay".
            Pozdrawiam,


            Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

            Komentarz


            • #31
              Tak to wiem, tak cały czas to działa, ale wynika, że mają wyłączyć Orlen Pay - a w Orlen Vitay nie widzę opcji do płacenia/podpięcia karty/konta z banku.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #32
                Opcję płacenia ma przejąć funkcja Orlen Pay w aplikacji Orlen Vitay, a aplikacja Orlen Pay przestanie działać.
                Będzie 1 aplikacja do całości, a nie 2 jak dotychczas i tyle.
                Zapytał bodajże o mail, nr tel i pin i gotowe.
                Pozdrawiam,


                Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                Komentarz


                • #33
                  Czyli klikam jak dotychczas w kwadracik na dole Orlen Pay i zapłacę, tylko nie pojawi się apka Orlen Pay? W sumie logiczne.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • #34
                    Dokładnie, tylko ja mam tak, że w orlen vitay, wchodzę w orlen Pay (środek dół) a on niby nie rozpoznaje stacji i chce kod QR stacji. Na początku zgłupiałem bo skąd go wziąć, drzwi stacji? Pfff. Więc dałem mu do skanowania kod z dystrybutora, przyjął go (jako identyfikacja stacji), i potem jeszcze raz kod dystrybutora - jako do zapłaty.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X