Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ODB - Audi Car Diagnostic Software

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ODB - Audi Car Diagnostic Software

    Witam - ostatnio miałem drobny problem którego nie pokazywało Torque Pro itp. Byłem u mechanika i z tego co pamietam miał on sofcik diagnostyczny (Car Diagnostic nie pamietam teraz czy to się wyświetało czy sam sobie dodałem
    Audi bodaj wersja 28.82
    I co ciekawe Google nie znajduje mi tego ! Także pytanko czy ktoś może orientuje się lub używa tego. Chętnie bym się dowiedział gdzie to kupić i ile kosztuje (albo chociaż samą oficjalną nazwę)
    Przy okazji też - macie może porównanie tego do ODBeleven lub Carista co lepiej kupić do niezbyt częstego ale jednak używania (mam w rodzinie i u znajomych parę aut VAG - przydało by się jednak aby też obsługiwał inne marki (zwłaszcza Toyotę i francuskie). ODBeleven ma dosyć kosztowny system kredytów który mnie odrzuca.

    PS. Przymierzam się też powoli do wymiany autka - więc ciekawym dodatkowyn aspektem było by też możliwośc odczytywania informacji związanych z przebiegiem (nie tylko tych w silniku !) i serwisowaniem - ale nie wiem czy któryś z tych softów to ma.

  • #2
    Car scanner pro lub Carly. Przy czym Carly widzi błędy, które widzi vcds, car scanner nie widział ostatnio jednego błędu.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez dagetto Zobacz wpis
      Car scanner pro lub Carly. Przy czym Carly widzi błędy, które widzi vcds, car scanner nie widział ostatnio jednego błędu.
      Ale czy widzi wszystkie błędy typowe dla producenta ? Już się nauczyłem że wiekszość tych uniwersalnych widzi jakieś błędy ale głównie te opisane w standardach (CAN itp) - a ja pytałem o coś dedykowanego do VAG choć oczywiście jeśli równoczesnie będzie obsługiwał inne marki to też chetnie

      Komentarz


      • #4
        Tak jak ci napisałem wyżej.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X