Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sposoby Polaków - Luksusowa pomoc drogowa bez akcyzy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sposoby Polaków - Luksusowa pomoc drogowa bez akcyzy

    Zamieszczone przez Biszczu
    piotrek_os, niestety nie sprawdza sie :cry:
    próbowałes tym środkiem działać?

  • #2
    Sposoby Polaków - Luksusowa pomoc drogowa bez akcyzy

    czegoż to jeszcze nie wymyślą ...
    Pomysłowość Polaków w znalezieniu sposobów na ominięcie podatków wydaje się nie mieć granic. Sprowadzone w prywatnym imporcie auta luksusowe rejestrowane są bez kłopotów jako...samochody pomocy drogowej - czytamy w "Rzeczpospolitej"...

    Read more:
    Wyborcza.pl
    Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
    Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

    Komentarz


    • #3
      "Samar ocenia, że z tytułu niezapłaconej akcyzy za takie samochody budżet państwa stracił w ubiegłym roku ok. 11 mln zł."

      Nie stracił wcale. Nie ukradł tyle. O tyle mniej pieniędzy zostanie zmarnowane przez państwo po prostu
      Audi A6 allroad, 300KM, 570Nm
      ttp://www.modpro.pl/ - Engine Tuning
      http://www.termowizja.bielsko.pl/

      Komentarz


      • #4
        Jak byś znalazł lukę na zarobienie 200 kawałków też byś tak zrobił.
        Swoja droga ciekawie musi wyglądać ferrari z hakiem :szeroki_usmiech
        Była O1 1,9 136/307 z 2002r Czarna perła w kombi http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...a67-t2540.html
        Jest O2fl beż cappucino elegance http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...ela-t9846.html
        Wersja na lato - SUZUKI Intruder

        Komentarz


        • #5
          jak państwo rucha podatników to czemu podatnicy mają nie ruchać państwa? sory z wyrażenie.
          [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez daneczek76
            jak państwo rucha podatników to czemu podatnicy mają nie ruchać państwa?
            + 1.

            To co się wyprawia w tym kraju niestety tylko nakręca spiralę. Właściwie jest już "wojna" w relacji obywatele - państwo, jak jakiś czas temu byłem optymistycznie nastawiony do Władzy, że może jednak im się uda coś zrobić pro publico bono to dziś już w to nie wierzę. :diabelski_usmiech

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez hotrain
              To co się wyprawia w tym kraju niestety tylko nakręca spiralę. Właściwie jest już "wojna" w relacji obywatele - państwo, jak jakiś czas temu byłem optymistycznie nastawiony do Władzy, że może jednak im się uda coś zrobić pro publico bono to dziś już w to nie wierzę. :diabelski_usmiech
              w zasadzie tak, a najbardziej wkurzający jest fakt robienia z obywateli idiotów, typu np.: pod przykrywką bezpieczeństwa, zwiększanie wpływu do budżetu z tytułu mandatów albo uzasadnienie do zmiany wieku emerytalnego itd itd...



              PS w artykule rozwaliło mnie: "...aby szybko mógłby dotrzeć do karambolu" :szeroki_usmiech
              Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
              Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

              Komentarz


              • #8
                prosta spraw jesli nadal nas wspaniały rząd w takim tępię będzie zwiększał zatrudnienie Wspaniałych Urzędników państwowych na stołkach (którzy obywateli mają w dupie) i którzy jak by nie było utrzymywani są z naszych podatków od naszych zarobków, a niestety bezrobocie się zwiększa i nikt nie ma chęci z tym coś zrobić/ to i wpływy z podatku się zmniejszą ja się pytam skąd nasza władza weźmie kasa dla siebie i tych urzędników, kiedy to preście pierdoll.....e?
                [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                Komentarz


                • #9
                  Prawda jest, ze osobowka kupiona do firmy w Czechach jest bez VAT i akcyzy ??
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    Maicroft, na firme raczej tak bo ja swojego tylko że w Niemczech kupiłem to bez vat 19%, ale kupując go tu od firmy ten vat zapłaciłem. A to jak by nie było to czy Czechy czy Niemcy to unia.
                    [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X