Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Car of The Year 2013

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Car of The Year 2013

    jak weźmiesz swoje części + robotę warsztatu, to tak, jakbyś zrobił to sam ze szwagrem pod blokiem młotkiem i przecinakiem. Jak weźmiesz z warsztatu części zapłacisz ekstra, ale jeśli weźmiesz rozsądny warsztat, kiedy rozrząd da ciała, będziesz może miał na taki incydent gwarancję. Może
    Śmietana

  • #2
    Car of The Year 2013

    Strona nie została odnaleziona

    kto by sie spodziewal

    Komentarz


    • #3
      No, raz dobrze wybrali :-)))

      mam nadzieje, ze potraktujecie to powaznie i sie w koncu przesiadziecie na PRAWDZIWEGO FOLXWAGENA... :diabelski_usmiech :P
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Ja się ciesze, że w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i tytuł Samochodu Roku zdobył ... samochód, a nie jakiś wyrób samochodopodobny pod nazwą "hybryda", której realna sprzedaż praktycznie nie istnieje.
        Czarny Elegance

        Komentarz


        • #5
          Wiedziałem co kupić :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech


          W 50-tym plebiscycie „Car of the Year” nowy Golf, zdobywając 414 punktów, wyraźnie zdeklasował siedmiu rywali: auto, które znalazło się na drugim miejscu, zdobyło 212 punktów.

          Komentarz


          • #6
            No wiedziałeś
            To ja też się pochwalę bo w 2010 roku tytuł zdobyła polówka :wink:
            Golf VII TDI Variant

            Komentarz


            • #7
              Oh to jest nas coraz wiecej...

              Deutschland, Deutschland uber alles.... :P

              musimy kolegow w Skodach tu cywilizowac... to moze chociaz se znaczki na maskach i klapach bagaznika z kuraka na vw zmienia :P wtedy te auta beda sie od razu lepiej prezentowac...

              (oczywiscie zartuje - to informacja dla domyslnych inaczej :diabelski_usmiech )
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez marlej108

                musimy kolegow w Skodach tu cywilizowac... to moze chociaz se znaczki na maskach i klapach bagaznika z kuraka na vw zmienia :P wtedy te auta beda sie od razu lepiej prezentowac...

                (oczywiscie zartuje - to informacja dla domyslnych inaczej :diabelski_usmiech )
                "To sukces nas wszystkich, całej naszej (Waszej już) rodziny spod znaku "ludobusu" przecież to jedna wspólna rodzina - a O3 to prawie G7 :lol: tyle że inaczej opakowana także tytuł świętują wszyscy i wszyscy czują sie wygranymi" :hura

                PS
                Zapewne wygrała by O3 ale że mamy Nowy Porządek Świata (motoryzacyjnego) ustalony właśnie przez VWeja to teraz nie ma innego wyjścia. Jeśli już to śmietana dla VW, skodzinka resztki ze stołu i w cieniu świętuje :wink:

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X