Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy Seat Ibiza Cupra

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowy Seat Ibiza Cupra

    Zamieszczone przez PAOLO ESCO
    Zamieszczone przez Drzosz
    są to dłuższe odcinki więc myślę, że będzie OK...wcisnąć buta w podłogę sobie lubię
    to da radę ale przelicz. Za cenę Silkolene kupisz 2 x 0W40 ... zmieniasz teraz i po zimie i masz świeży olej w silniku ...
    Nie to żebym odradzał Tobie Silkolene ... bo ja mimo ceny wspominam ten olej nadal i uważam za świetny. Jak już ktoś zalał raz Silkolene to potem ma "problem" co wybrać, by było "dobrze"...bo "lepiej" to już raczej będzie ciężko (no może Motul serii 300 V) :wink:
    W stosunku ceny, którą zapłaciłem za LM TT 4200 to ten olej jest porównywalny cenowo więc biorąc pod uwagę, że dałem te same pieniądze za sporo gorszy olej to kosztów oleju się nie będę tutaj czepiał specjalnie, teraz przynajmniej wiem za co płacę.


    Jeszcze co do interwału wymiany to czy co 8-10 tys lub co rok będzie OK?? Wcześniej gdzieś tutaj czytałem na temat 300V, że co pół roku lub 6 tys czy jakoś tak. W sumie brałem go pod uwagę ale pakowanie po 2l go skreśliło bo nie dolewam między wymianami, a do auta włazi 4,6l więc 6l to za dużo.

  • #2
    Nowy Seat Ibiza Cupra

    Nowy Seat Ibiza Cupra-ciekawe autko co wy na to :?:
    Seat Ibiza Cupra - Test | Hiszpańskie Cafe Italiano
    http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
    Pozdrawiam ANIOL

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X