Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie ubezpiecznie

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie ubezpiecznie

    leszekmw, bo on pewnie ma zupełnie co innego.

  • #2
    Gdzie ubezpiecznie

    Gdzie kupić ubezpieczenie OC+AC+ASS nie chodzi tu o cenę tylko w razie jakiegoś dzwona lub kradzieży żeby nie było problemów

    Komentarz


    • #3
      Hestia,Alianz,PZU...i wykupic stala kwote ubezpieczenia.
      Tato,tato...czy to auto jest chore?
      Nie synku...to diesel PD.

      Honda...the power of dreams.
      Byla Octavia...jest Accord i CBR 650F

      Komentarz


      • #4
        PZU to watpliwe macie jakies inne propozycje
        ostatnio miałem generali

        Komentarz


        • #5
          mati8201, Dlaczego PZU wątpliwe ?? Ja jestem u nich już 20 lat. Miałem dwa razy wypłatę ok 15 i 10 lat temu, a tak to nie słyszałem nic złego od znajomych. Chyba, że coś się zmieniło.

          Dla mnie te nowe firmy to wynalazki. A na Warcie znajomi przejechali się dwa razy. A Hestia próbowała mnie w ch.... zrobić jak mi moją poprzednią O1 spryskała firma farbą podczas malowania zbiornika.
          Poza tym PZU jest ledwo 50-100 zł droższa od jakiegoś tam Alianz czy Link4 wliczając ochronę zniżek itp.
          Była O1 jest F2.

          Komentarz


          • #6
            Odradzam pzu masakra jakaś a korzystam z oc sprawcy. A niby tak w reklamach się chwalą że są super a skończy się w sądzie prawdopodobnie bo mają problem z wyceną nawet jeśli robie bezgotówkowo, z autem zastępczym też mieli problem bo niby mam dwa zarejestrowane na jedną osobę wiec mam czym jeździć a sprawdzili sobie to sami bo nigdy nie było mowy podczas rozmowy z nimi że mam dwa auta. Wcześniej robiłem z AC w Warcie i też upoważniony był warsztat do załatwienia wszystkiego i wstawiłem auto i odebrałem zrobione nie miałem problemu z wyceną. Miałem też przygodę z PTU ale tu chciałem gotówkę po wycenie napisałem odwołanie co do cen przedstawiłem fvat z aso i wypłacili zgodnie z tym co chciałem. Jak rozmawiałem z właścicielem warsztatu w którym robie auto to powiedział ze najgorsze jest PZU a wcale problemu nie ma z Hestia. Jak by nie było teraz wychodzę z założenia iż najtańsze jest najlepsze bo i tak prawo praktycznie wszystko reguluje a ubezpieczenia działają na granicy tego prawa.
            PerfectService by DGW
            Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
            Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
            Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

            Komentarz


            • #7
              Adrian, A widzisz, a ja mam odwrotnie. Stąd ilu użytkowników tyle opinii. :|
              Była O1 jest F2.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X