Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio a centralny zamek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio a centralny zamek

    Zamieszczone przez szkoda
    na cienkiej warstwie lodu za cholere nie dawały rady
    a powiedzmy sobie szczerze, jaka opona jest dobra na lód???, zimówki są przystosowane na śnieg i błoto pośniegowe. jak tako trzymają się na suchej i mokrej nawierzchni. nie ma ideałów, no chyba że kolce, takie jest moje zdanie. :wink:
    Mój Superb Air Ride -> http://agencjabv.pl/air-superb/

  • #2
    Radio a centralny zamek

    Witam.
    Dziś załozyłem sobie radio i zracji ze niechodziło bez kluczyka połączyłem kabelkiem plusy i działało. Wszystko było by dobrze ale po zakonczeniu pracy chciałem zamknąć samochód ale po wciskaniu guzika na pilocie samochód sie nie zamyka po wyjęciu kabelka który wsadiłem w kostke zeby radio działało bez kluczyka problem zniknoł. Moze mi ktoś wyjaśnić czemu tak sie dzieje ???

    Komentarz


    • #3
      Bo zwarłeś kable w instalacji pojazdu ( +12V na stałe z +12V po stacyjce - samochód nie rozpoznaje wtedy wyjęcia kluczyka ze stacyjki; nie zapala się lampka sufitowa i nie działa centralny ). Powinieneś zewrzeć kabelki czerwony i żółty wychodzące z radia i podpiąć je pod ten styk kostki na którym jest na stałe + 12V ( ten na którym +12V pojawia się po przekręceniu kluczyka powinien być w twoim przypadku niepodłączony ).
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X