Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fabryczne z CD do O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fabryczne z CD do O1

    Może coś być z elektronicznym pedałem gazu, może gdzieś jakieś zwarcie albo gdzieś się woda dostaje z np. mokrych butów. Ewentualnie czujnik wciśnięcia sprzęgła.
    Trzeba przede wszystkim podpiąć komputer i zobaczyć czy nie ma jakiś błędów.
    jano

  • #2
    Fabryczne z CD do O1

    Witam,
    w mojej O1RS jest fabryczne radio z magnetofonem :/ Myślę, coby zmienić je na jakiś CD ewentualnie MP3. Jestem jednak zwolennikiem fabrycznych radyjek - chętnie też zapchałbym to miejsce pod radiem, które robi aktualnie za półeczkę...

    Widzialem radia Rhapsody (chyba dobrze pamiętam?), czy to dobre jest? Warto? Chcialbym aby świeciło tak jak wszystko na zielono, grało w miarę przyzwocie i stylistycznie odpowiadało wnętrzu Octavii. Macie jakieś propozycje?

    Ile trzeba na to szykować złotówek?

    Komentarz


    • #3
      Rafall, może coś takiego Cię zainteresuje?
      Link
      zawsze to fabryczne CD, tak jak chcesz :wink:
      Założony gwint WEITEC :-D

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Noc
        Rafall, może coś takiego Cię zainteresuje?
        Link
        zawsze to fabryczne CD, tak jak chcesz :wink:
        Noc, no jest to jedno z rozwiązań jakie chodzi mi po głowie. A powiedzcie, czy takie większe - zeby zapchać półkę pod radiem - np. Rhapsody godne jest zainteresowania? Zdarzą się często na rynku?

        W ogole te fabryczne radia dobre są? Bo w tej cenie to już jakiegoś MP3 Clariona się kupi...
        Problem w tym, ze jestem estetą i wolę tak jak pisałem - fabryczne, pasujące dobrze do stylu całosci... Mimo to, jak słabe to wolę lepsze niekoniecznie stylistycznie spasowane.

        Komentarz


        • #5
          Rafall, ja widziałem kiedyś u kolegi z Wrocławia, że zapodał sobie do swojej o1 radio z nawigacją z audi. Bardzo fajne rozwiązanie. Tak jak wspominałeś -
          Zamieszczone przez Rafall
          takie większe - zeby zapchać półkę pod radiem
          - Do tego zestawu można było nawet podłączyć dvd. Jednym słowem: fajnie wyglądało i grało :szeroki_usmiech

          Gorszą stroną tego zestawu jest to, że koszt jest dużo większy niż zwykłe radio z cd, jakie zaproponował Noc.

          Pzdr.!


          PS. co prawda pod tym linkiem masz ofertę nowszego modelu radia w vw, ale mniej więcej o coś takiego mi chodzi Link

          Komentarz


          • #6
            Rafall, jak szukasz Rhapsody to kolega na forum chce sprzedać.

            Forum - Octavia Club Polska
            Czarna sztuka - Bixenon skrętny - Czerwona skóra - Pakiet SPORT
            Było: 109KM 250Nm. Jest: 147KM 320Nm by TDI-RACING :-)

            Biała sztuka - Zamówiona 06.08.2014
            Wyprodukowana 07.10.2014
            Odbiór 31.10.2014

            Komentarz


            • #7
              Ale kolega wystawił na allegro a tam aukcja zakończona sprzedażą, więc nie wiem czy jeszcze jest.
              __________________________________

              Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

              Komentarz


              • #8
                kubasek11 Tak jak Guguś pisze - aukcja jest zakończona i to pozytywnie dla sprzedającego z tego co widzę. Cena 650zł to dobra cena (pytam z pozycji kupującego ) ?

                czarny_wwa no taka navi byłaby genialna - ładnie by wyglądało a i po wgraniu dobrego softu byłby z tego pożytek. Znaleźć taką w wersji pasującej do O1 byłby fajnie. Ciekawe jak cenowo - bo wspomniane wyżej Rhapsody 650zł kosztowało. Cały czas sie zastanawiam, czy to dobra cena jak za takie radyjko?

                Komentarz


                • #9
                  Ups się zapędziłem i nie sprawdziłem.... ops:
                  Czarna sztuka - Bixenon skrętny - Czerwona skóra - Pakiet SPORT
                  Było: 109KM 250Nm. Jest: 147KM 320Nm by TDI-RACING :-)

                  Biała sztuka - Zamówiona 06.08.2014
                  Wyprodukowana 07.10.2014
                  Odbiór 31.10.2014

                  Komentarz


                  • #10
                    Rafall, odpowiednikiem Rhapsody jest VW RCD200. Ich jest zawsze co najmniej kilka na Allegro.
                    Tu masz nowe MP3 z gwarancją:
                    Link
                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez shado
                      Rafall, odpowiednikiem Rhapsody jest VW RCD200. Ich jest zawsze co najmniej kilka na Allegro.
                      Tu masz nowe MP3 z gwarancją:
                      Link

                      O! Ten jest gitarowy. Dość ze z mp3 to nówka i w przyzwoitej cenie. Szkoda tylko ze świeci skubaniec niebiesko-czerwono... Ale mamy już dobry trop. Super!

                      Komentarz


                      • #12
                        Rafall, diody LED można przelutować, ale to trochę dziubania. Poza tym będzie potrzebował przejściówkę z ISO na ISO2, bo on ma podłączenia takie jak w OII. Nie będzie też działać GALA, nie będzie się włączało po przekręceniu kluczyka i będzie się wyłączało automatycznie po godzinie.
                        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                        Komentarz


                        • #13
                          Witam. Radio juz niestety sprzedane. Co do RCD200 - miałem i za bardzo nie polecam. Mały wyświetlacz, no i gra zdecydowanie gorzej od Rhapsody. Rhapsody też nie rewelacja, ale różnice słychać. Ja bym na twoim miejscu kupił zwykłe Symphony na CD i za resztę kasy podłączył wzmacniacz. Efekt będzie znacznie lepszy. Pozdrawiam.

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X