Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BOSCHMANN ?????????? co to ???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    ja mam kombi a hertza mam głośniki w fabii oraz suba axttona ale miałem suba hertza i ładnie grał mój sub to Alpine swr1241d 1500 oraz wzmak alpine v12 czterokanałowy 1500
    zamontować możesz w jednym z boczków w bagażniku

    Komentarz


    • #27
      a jakies koszty??? bo duzego subwoofera ze wzamcniaczem mam za jakies 400zl z montazem :diabelski_usmiech
      a jak jest z twoim sprzetem???

      Komentarz


      • #28
        tzn z którym sprzetem z fabii czy z octavi

        Komentarz


        • #29
          ten tanszy :wink:

          Komentarz


          • #30
            SPX 177A za 550 z przesyłką

            dzwonilem teraz do niego jeszcze nie przyobiecał tych głośników
            nowy cSIMC od Aliego
            seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
            Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

            półosie seryjne przebieg 273 tyś

            Komentarz


            • #31
              zestaw głośników przód i tył 800 zł skrzynia axttona 450 zł plus wzamcniacz sony explod 900

              Komentarz


              • #32
                moim skromnym zdaniem najlepszy stosunek ceny do jakości ma hertz, mam takowe od niedawna i są rewelacyjne, trochę poczytałem przed zakupem i posłuchałem dobrych rad kolegów klubowiczów OCP ( co im dziękuję ) i grają git , dodam tylko , że jeszcze nie spotkałem opinii żeby ktokolwiek narzekał na hertz-a. k

                na "buszmeny" raczej bym się nie zdecydował :wink:

                Komentarz


                • #33
                  Ja propnuje Alpine SPX za 550z wyslką za 250 wzmacniacz magnata 30cm (wymiary to 70cm szerokosc dlugosc 32 i 22 i wyskosc 32) wzmacniacz Magnata 2x200za 600zl
                  nowy cSIMC od Aliego
                  seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
                  Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

                  półosie seryjne przebieg 273 tyś

                  Komentarz


                  • #34
                    rafalus a o dziale "kupię/Sprzedam" słyszałeś ?? :diabelski_usmiech
                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                    Komentarz


                    • #35
                      to rzeczywiscie musi fajnie grac ale to jak by niwe patrzec okolo 100zl trzeba liczyc na wzmacniacz i skrzynie
                      a BM tylko 400zl :szeroki_usmiech i tu wydaje mi sie ich przewaga(glsonik i wzmacniacz 600W wiec chyba nie taki slaby 8) )

                      Komentarz


                      • #36
                        chester121 - cyferki nie grają, gra sprzęt, a ten w BM trudno nazwać nawet "budżetowym",
                        lepszym określeniem jest "chińska tandeta" :diabelski_usmiech
                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Nexus6
                          posłuchaj sobie nawet budżetowego suba - zmienisz zdanie :diabelski_usmiech
                          zrób porównanie. ja zrobiłem. do polo wrzuciłem aktywną skrzynkę boschmana (głośnik 25cm) i nie gra to gorzej, niż tuba z niezłej klasy 30cm Magnatem zasilana też w sumie niezłym, choć leciwym wzmacniaczem Alpiny V12. Wrzut tej skrzynki miał właściwie dwa cele - sprzęt miał zajmować jak najmniej miejsca i być tani. A to, że gra naprawdę dobrze, to było dla mnie tylko pozytywne zaskoczenie :wink:

                          Pozdrawiam,
                          Bartek
                          była mocna Octa, a jest konik
                          Greckie Delikatesy

                          Komentarz


                          • #38
                            BaPit posłuchaj sobie sprzetu dedykowanego do CA, wystarczy taka "einstiegklasse" jak np. Axton u DJczasa, to gra, nie buczy :diabelski_usmiech
                            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                            Komentarz


                            • #39
                              Nexus6, Axtona mam w fabi razem z hertzem :szeroki_usmiech

                              Komentarz


                              • #40
                                no coz kazdy ma swoje zdanie wyrobione widze, ja dopiero sie zastanawiam nad tym
                                i wszystkie info skrupulatnie analizuje :twisted:
                                ja niestety nie bede mial z 1000zl na granie i szukam w miare taniego sprzetu
                                dlatego delikatnie sklaniam sie za BM

                                Komentarz


                                • #41
                                  chester121, uwiez mi czasem lepiej dłużej mieć seryjne niż iść do przodu pół środkami lepiej troche poczekać i uzbierać kase niż wydawać dwa razy na to samo

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zamieszczone przez Nexus6
                                    BaPit posłuchaj sobie sprzetu dedykowanego do CA, wystarczy taka "einstiegklasse" jak np. Axton u DJczasa, to gra, nie buczy :diabelski_usmiech
                                    chyba Was spróbuję przekonać przy okazji jakiegoś spocika :wink: :wink: :lol:

                                    Pozdr!
                                    BP
                                    była mocna Octa, a jest konik
                                    Greckie Delikatesy

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez BaPit
                                      chyba Was spróbuję przekonać przy okazji jakiegoś spocika :wink: :wink: :lol:
                                      chyba prędzej my Ciebie (zależy jeszcze co kto lubi :diabelski_usmiech )
                                      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Nexus6, ale bedzie cieżko bo BaPit nie pojawia sie na spotach

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez chester121
                                          no coz kazdy ma swoje zdanie wyrobione widze, ja dopiero sie zastanawiam nad tym
                                          i wszystkie info skrupulatnie analizuje :twisted:
                                          ja niestety nie bede mial z 1000zl na granie i szukam w miare taniego sprzetu
                                          dlatego delikatnie sklaniam sie za BM
                                          z tego co widzę to masz zamiar wywalić trochę kasy w błoto - czytaj ZMARNOWAĆ

                                          nie trzeba 10 000 żeby PORZĄDNIE nagłośnić autko, co udowodniło wielu użytkowników tego forum
                                          tylko trzeba to zrobić z głową :diabelski_usmiech
                                          pakowanie się w BM jest pomyłka z samym założeniu :szeroki_usmiech
                                          to już nawet nie jest akt desperacji, to tylko ....
                                          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Zamieszczone przez Nexus6
                                            z tego co widzę to masz zamiar wywalić trochę kasy w błoto - czytaj ZMARNOWAĆ

                                            nie trzeba 10 000 żeby PORZĄDNIE nagłośnić autko, co udowodniło wielu użytkowników tego forum
                                            tylko trzeba to zrobić z głową :diabelski_usmiech
                                            pakowanie się w BM jest pomyłka z samym założeniu :szeroki_usmiech
                                            to już nawet nie jest akt desperacji, to tylko ....
                                            byłbym jednak ostrożny przy formułowaniu tak radykalnych wniosków. nagłaśniałem już w swojej karierze sporo aut. Rzeczywiście nie robiłem tych nagłośnień na buszmenie. Właściwie jedyne miejsce, w którym ten sprzęt spełnia u mnie w miarę kluczową rolę, to właśnie Polo. I powiem wprost - jest naprawdę dobrze. Myślę, że właśnie to auto jest w stanie udowodnić, że można uzyskać zadowalającej jakości sprzęt mieszcząc się (całościowo, czyli kwar, sub + głośniki + kable) w okolicach 1-1.2k PLN. Właściwie nie zamontowałem jeszcze tylko dwóch gwizdków, które wożę w schowku. Ale jak to skończę, to chyba Wam to zaprezentuję - bo niektóre opinie tu zasłyszane są w/g mnie jednak nazbyt krytyczne.

                                            Nie mówię tu, że boschmann to dobra firma i wypas high-end. Co to to nie. Ale niektóre produkty tej firmy nie są do dupy. Zestawy okablowanie+bezpieczniki są niezłej jakości i w niezłej cenie. Również oceniam dość dobrze właśnie aktywne skrzynki k

                                            Pozdrawiam,
                                            Bartek
                                            była mocna Octa, a jest konik
                                            Greckie Delikatesy

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              BaPit - to że Tobie się to podoba i odpowiada to Twoja sprawa k
                                              niestety produkty BM w WIĘKSZOŚCI (jest jeden czy dwa modele monobloków które wyłamują się ze stereotypu) jest TANIĄ, BAZAROWĄ produkcją "małych chińskich rączek",
                                              która nie ma szans na przejście choćby kontroli jakości u "markowego" producenta sprzętu CA
                                              jest to tania chińska masówka dla NIEWYMAGAJĄCEGO użytkownika, takie coś na poziomie fabrycznych głośników - ta sama klasa, ta sama jakość, być może ten sam producent :diabelski_usmiech
                                              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Zamieszczone przez Nexus6
                                                BaPit - to że Tobie się to podoba i odpowiada to Twoja sprawa k
                                                fakt. jako, że mam pewne doświadczenie w montażu car-audio (mimo, że nie zajmowałem się tym od kilku lat), nieśmiało mogę postawić tezę, że innym też się może podobać (szczególnie stosunek jakości systemu do jego ceny)

                                                Zamieszczone przez Nexus6
                                                niestety produkty BM w WIĘKSZOŚCI (jest jeden czy dwa modele monobloków które wyłamują się ze stereotypu) jest TANIĄ, BAZAROWĄ produkcją "małych chińskich rączek",
                                                która nie ma szans na przejście choćby kontroli jakości u "markowego" producenta sprzętu CA
                                                jest to tania chińska masówka dla NIEWYMAGAJĄCEGO użytkownika, takie coś na poziomie fabrycznych głośników - ta sama klasa, ta sama jakość, być może ten sam producent :diabelski_usmiech
                                                to prawda. w większości produkty tej firmy odbiegają jakością od średniej klasy marek. może nie jest to taka nędza, jak fabryczne głośniki, ale większość ich produktów (szczególnie tych najtańszych) jest g...no warte... Są też jednak takie, które są naprawdę niezłe - dlatego nie skreślałbym od razu całej marki...

                                                Pozdrawiam,
                                                Bartek
                                                była mocna Octa, a jest konik
                                                Greckie Delikatesy

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X