Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sound System

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sound System

    nie nie cena auta juz ustalona ....opony musze kupic ...ale cena mnie troche(no nawet nie wiem czy nie bardzo) wyprostowała ....
    O2 2.0 FSI (BVY) Elegance 150 KM 200 Nm ...najbardziej aksamitny silnik benzynowy VW...

  • #2
    Sound System

    Na oficjalnej stronie Skody znalazłem taką informację (ostatnia pozycja na dole):
    Error 404

    Mam pytanie - czy ktoś z Was ma coś takiego i jak to gra ?
    Power is nothing without control !
    "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

    Komentarz


    • #3
      jest to pewnie podobny system audio do tego co mają inni ale nie sądze żęby za tą cene dobrze grało bo cena napewno bedzie killer według mnie zrobione przez dobrą firme audio w tej cenie lepiej zagra niż ten system

      Komentarz


      • #4
        mysle, ze za polowe ceny tego "sound system" mozna zbudowac lepiej grajacy systemik
        BMW E46 320d by MT 184PS@406Nm
        CR-V 2,2 i-ctdi
        Perfectservice by Dobrygrześwawa

        Komentarz


        • #5
          jak zwykle cos nie warte nawet części wydanych na to pieniędzy :diabelski_usmiech
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • #6
            wreszcie sie ktoś ze mną zgadza :szeroki_usmiech

            Komentarz


            • #7
              Wg. cennika Skody
              wersja Ambiente - dopłata 1 900 PLN
              wersja Elegance - dopłata 1 500 PLN


              źródło:
              Error 404
              strona 4
              Power is nothing without control !
              "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

              Komentarz


              • #8
                wiec tym bardziej nie ma co zawracać sobie tym systemem głowy
                dobry system głośników musi kosztować jesli 12 głośników wzmacniacz i equalizer ma kosztować 2000 zł to chyba coś z tą jakością bedzie nie tak

                Komentarz


                • #9
                  Aż żal wydać tyle kasy na takie "radio super stereo ,hi-fi",ja jestem w trakcie wymiany całego badziewia,jakie otrzymałem od fabryki.Radio Stream powędrowało na półkę w garażu ,czekam na głośniki i wzmak.W najbliższy weeeekeennd przeprowadzę operację na skodzie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dobrze kombinuje ze jest to odseparowany 3 drozny system glosnikow z przodu ? :roll:
                    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Samiec
                      Dobrze kombinuje ze jest to odseparowany 3 drozny system glosnikow z przodu ? :roll:
                      To jest cos co ma byc namiastka kina samochodowego. Bo ma z przodu i z tylu taki zestaw 3 glosnikow na drzwi, ale brakuje glosnika centralnego pod szyba (chyba, ze jest, ale o nim nie pisza) oraz subwoofera.
                      Jedno mnie w tym Elegancie drazni nie da sie zamowic auta bez radia, a ten glupi wyswietlacz ktos musial wymyslec, ze bedzie zintegrowany z radiem :x
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        własnie cos takiego sluchalem w mojej nowej o2, i bylem zaskoczony jakascią dzwieku bardzo przyzwoicie, to byl krotki test auto stoi u delaera i czekam na załatwienie formalnosci

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez onyx73
                          własnie cos takiego sluchalem w mojej nowej o2, i bylem zaskoczony jakascią dzwieku bardzo przyzwoicie, to byl krotki test auto stoi u delaera i czekam na załatwienie formalnosci
                          sorry, ale NIE MA się czym podniecać - dobrze zainstalowany system przedni
                          i przeciętnej klasy markowy odtwarzacz
                          gra znacznie lepiej od tego wynalazku :diabelski_usmiech
                          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                          Komentarz


                          • #14
                            Nexus6, zgadzam sie z toba jak ktoś ma wydac kase na cos co ledwo gra to niech sie zastanowi bo nie ma jak złe audio na długiej trasie bardziej zmeczy niz jazda :twisted:

                            Komentarz


                            • #15
                              to jak moze grac audio to ja doskonale wiem, radio i sound system jest w pakiecie o2 limited 100 i spodziewalem sie duzo gorszej jakosci, a do portela mi nie zagladaj proszę k
                              milego...

                              Komentarz


                              • #16
                                jakbym śmiał zaglądac komus do portfela ops: a tak mimo chodem gdzie odbierasz swoją occte bo niedawno widziałem czarną z skórą w kolorze ekri (nie pamietam jak to sie pisze sorrry) fajnie sie rezentowała :diabelski_usmiech

                                Komentarz


                                • #17
                                  stoi w inter auto w nowej hucie i czeka na papierologię :szeroki_usmiech

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    wiedziałem że to chyba twoja łądna czarna daj znac kiedy odbierasz ciekaw jestem jak wygląda w środku bo tylko przez szybe zajrzałem przez przypadek

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      A teraz cos co sie dzis dowiedzialem. Jakby ktos chcial nowe oryginalne radio Skoda Audience to jego koszt w serwisie to jedyne 4 853,00 zł biorac pod uwage ze Stream nowy kosztuje 1750zl, to doplata przy kupnie auta miedzy Stream a Audience mozna powiedziec, ze jest symboliczna.
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Jakby ktos chcial nowe oryginalne radio Skoda Audience to jego koszt w serwisie to jedyne 4 853,00 zł
                                        No to szajba , jak ten Audience jest podłączony do tych super głośników ,których się właśnie pozbyłem ,to gratuluję udanego zakupu wszystkim przyszłym nabywcom tegoż radia i udanego odsłuchu . :diabelski_usmiech

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          heh to sprzedam chetnie za taką cenę ;-) i kupie sobie navi do o2 na allegro za 3k ale numer.. a tak z ciekawosci co to za głosniki były? i ciekawe co fabryka wrzucila do mojej .. sprawdze jak ją dostanę w łapki

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            greszczyn, Ty miales Audience czy Streama :?:
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Ty miales Audience czy Streama
                                              Miałem Stream-a .Leży na półce w piwnicy .
                                              Załączone pliki

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Mam Audience... gra bardzo dobrze... no i wbudowana zmieniarka + MP3 + integracja wyświetlacza... jestem bardzo zadowolony. W przyszłości zaryzykuję podmianę głośników + dołożenie trzeciego (jak w SoundSystem) + mały wzmacniacz.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Co do tych glosnikow, to jak dla mnie te w OII (byc moze Audience ma jakies inne) dzieli epoka od tych w OI czy tam Golfie lub Leonie. Tu jest znaczacy krok do przodu. Fakt do pelni szczescia to troche brakuje, ale to nadal jest sprzet budzetowy :wink:

                                                  A zmieniarka fajna, tylko ma glupi pobierak plyt :| To im nie wyszlo i trzeba uwazac, bo nie dziala to jak w kazdym innym radiu.
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X