Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z radiem Stream

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z radiem Stream

    Zamieszczone przez Ziomal
    Co chcieli się włamać?:|
    Gorzej! Ukradli ją i znalazla sie nastepnego dnia dzieki pomocy kolegow z OCP i tdiracing.

    Gdyby nie to, to pewnie juz bylaby przerobiona na wykałaczki.

  • #2
    Problem z radiem Stream

    Witam,
    od dość krótkiego czasu jestem posiadaczem O2 z radiem Stream. Niestety do czasu kiedy nie zrobilo sie zimno i wilgotno na dworzu, wszystko bylo ok, jednak w ostatnich kilku dniach coraz czesciej po uruchomieniu auta, radio pomimo, ze pokazuje wszelkie wskazania prawidlowo (wlacza sie itd..) - NIE GRA! kompletna cisza... :evil:

    czy ktos mial podobne doswiadczenie? czy to kwestia montazu, glosnikow, czy czegos innego??? Radio jak powiedzialem - wyswietla wszelkie informacje poprawnie, zmienia stacje itd, tyle ze w wersji dla nieslyszacych

    wszelkie objawy ustepuja po mniej wiecej 10 minutach od momentu uruchomienia silnika.

    pozdrawiam i dzieki za pomoc.

    Komentarz


    • #3
      Zobacz najpierw bezpiecznik do radia czy jest docisniety i te na przykrywce od akumulatora rowniez. U nas byl bardzo podobny objaw i okazalo sie ze ze bezpieczniki nie byly podociskane.

      A jak nie to, to polecam duzo cierpliwosci przy wizycie w ASO i ich pojeciu o tych radiach :roll:
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        A jak nie to, to polecam duzo cierpliwosci przy wizycie w ASO i ich pojeciu o tych radiach :roll:
        I nie tylko o radiach :diabelski_usmiech
        Po ostatnim przegladzie w ASO zauwazylem, ze nie ma punktu "Audio" w Maxi-Dotcie (tzn. nie moglem wlaczyc wyswietlania informacji z radia na Maxi-Dotcie).
        Chyba z 15 min. musialem tlumaczyc potem w ASO o co mi chodzi (i ze cos takiego bylo), w koncu podlaczyli auto pod kompa i po 30 min. dumnie stwierdzili, ze gotowe.
        Skoro auto juz i tak bylo podpiete pod komputer, to pomyslalem, ze poprosze ich, zeby aktywowali mi automatyczne ryglowanie drzwi. Ale w odpowiedzi uslyszalem, ze mozna cos takiego zrobic, ale oni nie wiedza w ktorym module.. i wogóle po co to panu, przeciez miedzy fotelami jesz przycisk do ryglowania drzwi. :cry:
        Szkoda, ze nie moge znalesc HEX-USB+CAN Interfejsu w rosadnej cenie

        Komentarz


        • #5
          no, dobrałem się do bezpiecznikow... i okazalo sie, ze dwa z nich były faktycznie "luzne" - więc je docisnalem i... zobaczymy czy zadziala..

          Teraz auto postoi sobie min. do 18.00 wiec bedzie jak sprawdzic metode

          Tak czy inaczej dzieki za rade! Jezeli jednak ktos mial podobne doswiadczenia i ewnetualne rady z naprawy takiego bug-a, to chetnie wyslucham...

          pozdrawiam
          Piotr

          PS. Misiek_rd czy moze wyjasni mi co to takiego "HEX-USB+CAN", bom nowy jest.. ops: a automatyczne aktywowanie blokowania drzwi bardzo chetnie bym zalaczyl... ten guzik to fajna rzecz, jak sie o nim PAMIETA... :wink:

          Komentarz


          • #6
            HEX-USB+CAN-Interface jest to interfejs diagnostyczny dzieki ktoremu mozna polaczyc auto (port diagnostyczny) z np. Laptopem (USB) i przy uzyciu takich programow jak VAG-COM diagnozowac, zmieniac ustawienia w module komfortu, itd...
            W nowych modelach grupy VW jakim jest O2, sterowniki w aucie sa ze saba polaczone (komunikuja sie miedzy soba) za pomoca CAN-bus'u (Controller Area Network).
            Dzieki temu rozwiazaniu ilosc kabli w aucie znacznie sie zmniejsza.

            Wiecej informacji znajdziesz pod tymi linkami:
            http://vag-com.pl/oferta1.html
            http://www.ross-tech.com/Merchant2/m...ry_Code=VAGCOM
            http://www.ross-tech.com/vag-com/canbus.html

            Komentarz


            • #7
              Wielkie dzięki!... szkoda ze taka cena..

              Komentarz


              • #8
                Hmm...`

                U mnie radio gra, a auto nocuje na dworze... Co do MAXI-DOT & Radio - ostatnio się pobawiłem komputerkiem i u mnie jest taka możliwość od razu, żeby wyświetlać na MAXI-DOT dane z radia Ale osobiście wolę mieć "MF Display" i bawić się w testowanie techniki jazdy ekonomicznej..
                Skoda Octavia Kombi II 2005r. 1.9TDI 77kW Elegance czerń magiczna - sprzedana...
                Renault Scenic III 1.4TCe 2010 - jest...

                Komentarz


                • #9
                  niestety dociśnięcie bezpieczników ... nie pomogło..
                  jeżeli nikt więcej nie ma pomysłów, to widzę że będę musiał udać się do ASO :evil:

                  pozdr

                  [ Dodano: Sro 19 Paź, 05 09:31 ]
                  Maicroft - jeszcze pytanie do Ciebie. napisałeś żebym sprawdził bezpieczniki przy akumulatorze (to zrobiłem i docisnąłem), ale doczytałem się jeszcze że sugerowałeś sprawdzenie bezpieczeników przy radiu? Możesz mi wyjaśnić o co Ci chodziło... tzn jakie bezpieczniki (gdzie one są?) przy radiu miałbym sprawdzić? będę wdzięczny - może jeszcze nie wszystko stracone, aby trzeba jechać do ASO... :lol:

                  Komentarz


                  • #10
                    U nas siedzi wogole Audience roznicy chyba nie ma, ale uscislam wypowiedz. Co do bezpiecznikow to jedne sa przy akumulatorze, bo tam serwis przedsprzedazny cos robi a drugie sa tak jak w instrukcji sa opisane bezpieczniki szczegolowe auta - teraz popisze sie nie wiedza, ale one sa chyba ciagle z lewej strony przy drzwiach - u nas te pod maska wystarczylo docisnac i gra bez problemow.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      hmm... poszukam, choć na pierwszy rzut oka nie widziałem tych przy drzwiach. ale te na akumulatorze znalazłem. dzięki.

                      Komentarz


                      • #12
                        W O2 bezpieczniki sa po stronie pasazera (prawej).
                        Zajrzyj do instrukcji obslugi, tam jest tez opisane, ktory bezpiecznik jest do czego.

                        Komentarz


                        • #13
                          tak zrobie.dzieki!

                          [ Dodano: Sro 19 Paź, 05 16:55 ]
                          w O2 bezpieczniki w środku są po LEWEJ stronie od strony kierowcy (przynajmniej w wersji Ambiente), pokrywe trzeba zdjac za pomoca srubokreta.. jak napisali w instrukcji i jak to wlasnie sprawdzilem

                          Komentarz


                          • #14
                            masz racje cos mi sie pomieszalo :roll:
                            sorry k

                            Komentarz


                            • #15
                              none probleme... k

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X