Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blaupunkt Seattle Mp74

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Blaupunkt Seattle Mp74

    Zamieszczone przez Leafy
    Tymon przywycziliśmy się do Twojej i Luca'i nieobecnosci
    :lol: :szeroki_usmiech

    Jak mi się uda to wpadne, ale zdróweczko mi nie dopisuje.
    Octavki jeszcze nie odebrałem, ale ma być dzisiaj :wink:

  • #2
    Blaupunkt Seattle Mp74

    Witam

    Zastanawiam sie nad tym radyjkiem..Wyglad mi sie podoba i sadze ze pasowałby do deski Octy..Te czerwone przyciski mozna zmienic na zielone wiec nie bedzie az tak razic..
    Ma ktos moze takie albo wie cos konkretniej o tym modelu?? Ciekaw jestem czy skoro jest to blaupunkt( a fabryczne symphony tez podobniez blaupunkt) to czy da sie go wrzucic pod fabryczne sterowanie z kierownicy i pod wyświetlacz na MaxiDot..Ceny wahaja sie w granicach 700-900zł ..

    Pozdrawiam
    Załączone pliki
    --------------

    Komentarz


    • #3
      Re: Blaupunkt Seattle Mp74

      Zamieszczone przez herman
      ciekaw jestem czy skoro jest to blaupunkt( a fabryczne symphony tez podobniez blaupunkt) to czy da sie go wrzucic pod fabryczne sterowanie z kierownicy i pod wyświetlacz na MaxiDot
      o tym generalnie możesz zapomnieć (zarówno sterowaniu jak i maxidocie)
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        Raczej wolałbym zeby było to sterowanie skoro jest taka opcja..W opisie radia na paru stronkach znalazłem ze da sie wypuscic na wyświetlacz i sterowac za pomoca jakiegos tam interfejsu..Skoro salony Skody montuja fabrycznie Blaupunkty to moze u nich trzeba by sie dowiedziec o ten jakis interfejs?Bo dziwne to zeby w miare dobrego radia nie mozna bylo podlaczyc, a cieniarstwo takie jak Symphony to ma

        A radio same w sobie jest w miare adekwatne do ceny?? Wiem ze to nie jakis high-end ale chyba nie jest tez takie najgorsze..
        --------------

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez herman
          Raczej wolałbym zeby było to sterowanie skoro jest taka opcja..W opisie radia na paru stronkach znalazłem ze da sie wypuscic na wyświetlacz i sterowac za pomoca jakiegos tam interfejsu..Skoro salony Skody montuja fabrycznie Blaupunkty to moze u nich trzeba by sie dowiedziec o ten jakis interfejs?Bo dziwne to zeby w miare dobrego radia nie mozna bylo podlaczyc, a cieniarstwo takie jak Symphony to ma
          powtarzam, nie ma takiej opcji w Octavii I,
          natomiast w O II nie ma takiego problemu, na rynku są dostępne interfejsy do podłączenie nie-OEM'owego radia do magistrali CAN

          więc w przypadku OI możesz się wyluzować, temat był już przerabiany przeze mnie i niezależnie przez kilku kolegów z OCP

          co do radia Blaupunkta - jeśli słuchasz radia to nie ma lepszego wyboru, tuner FM "niebieskokropka" jest najlepszy;
          jeżeli słuchasz CD to lepszym wyborem będzie - Alpine, Clarion, Kenwood.
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X