Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

alternatywa w wyborze radia przed kupnem nowej Octavii Tour

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • alternatywa w wyborze radia przed kupnem nowej Octavii Tour

    Zamieszczone przez Samiec
    No jezdze tam dosc czesto, nawet wczoraj tam przelatywalem. I powiem szczerze jest tam dosc ciasno Moze 3 osobowki by tam jakos wcinal, ale musialy by sie ladnie pokleic do siebie
    Pasażer, który jechał ze mną prawie zawału dostał. Nie powiem, ja też miałem ciepło. Jak zaczynałem manewr, zaraz za Ciółkowem (w stronę Góry)- miałem spory kawałek do samochodu jadącego z naprzeciwka (był jeszcze przed stacją Petrochemii). I kurcze ten w Lublinie przycisnął- po czym poznałem- tam turbina wyje dość głośno (wszystkie Intralle chyba tak mają). Mam wrażenie, że tam stosują turbiny łożyskowane.

    Mijanie było nawet nie na grubość gazety- tam szło już na grubość lakieru. Od tego czasu mocno planuję wyprzedzanie tą padaczką 1,4 TDI.

    Ale dość o tym- w sobotę miałem spotkanie z nowym Superbem TDI (ostatnie dwie literki czerwone- 170 kucy). Pierwsze dwa biegi równo, później kolejne światła i rozjechaliśmy się każdy w swoją stronę. Być może pacjent z Superba się bawił ze mną :roll:

  • #2
    alternatywa w wyborze radia przed kupnem nowej Octavii Tour

    Witam serdecznie,

    Na początku chciałem się przywitać.

    Jestem w trakcie konfigurowania Skody Octavii Tour I kombi. Zamiast radia firmowego i zestawu 8śmiu głośników za 2100 wolałbym kupić radio niefabryczne z innymi głośnikami. Wstępnie padło na radio Pioneer DEH-50UB.

    Audiopioneer.pl Profesjonalny sklep ze sprzętem AUDIO-VIDEO, RTV oraz AGD. Tylko najlepsze marki SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

    Do tego chciałbym, aby zostały zamontowane ciut lepsze głośniki niż te firmowe. Chcę, żeby to było gotowe w czasie odbioru nowego auta, zamontowane przez dealera czy w fabryce. Zależy mi na rozsądnym stosunku jakości głośników do ceny. Powiedzmy, żeby całość wyszła poniżej 2000 zł z montażem. Żadnych wzmacniaczy i innech wynalzków nie potrzebuję. Chodzi mi bardziej o lepszą jakość dźwięku i niefabryczne radio.

    Nie znam się kompletnie na głośnikach. Wiecie, jak montaż czegoś takiego w nowym aucie przez dealera wygląda? Jaki zestaw głośników proponujecie?

    Z góry wielkie dzięki! Pozdrawiam!

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez misiakuu
      zamontowane ........ w fabryce
      :?: jest wogóle taka opcja??? ja bym olał to i kazał zamontować radio i głośniki w cenie auta w serwisie przed odbiorem auta....nie powinni robić problemów (oczywiście robocizna w cenie zakupu auta ) :P
      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

      Komentarz


      • #4
        jasne, montaż tego tylko na miejscu, podobnie jak z paroma innymi rzeczami przy zamawianiu O1

        jedyne co warto zamówić do zrobienia w fabryce to zestaw 8 głośników - nie będziesz musiał rozbierać niczego w środku żeby puścić kable do tyłu (przy 4 głośnikach kable nie są puszczane)

        jest taka opcja w konfiguratorze, można bez radia zamówić

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X