Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zamontowanie glosnikow w tylnych drzwiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zamontowanie glosnikow w tylnych drzwiach

    Witam,

    Służe pomocą w okolicach Grodziska Mazowieckiego(wieczory i weekendy)/Śródmieście Warszawy(praca w tygodniu/Śląsk (sporadycznie, ale przynajmniej 1-2 razy w miesiącu).
    W 'kwaterze' pod Grodziskiem, miejsce za płotem dla ew. wędrowców z kłopotem

    tel do mnie 0609 JGA JAT

    Pozdr
    Marcin K

    [ Dodano: Pią 10 Lut, 06 14:01 ]
    oczywiscie, ze 609 542 528
    Skoda Octavia 2,0 z gazem sekwencyjnym
    rocznik 2001
    POZDRAWIAM!!!

  • #2
    zamontowanie glosnikow w tylnych drzwiach

    czy ktos juz to robil??
    8 glosnikow mnie nie satysfakcjonuje i zastanawiam sie nad zazlozeniem w tylnych drzwiach jakichs 16
    znalazlem nawet dobre miejsce, ale nie wiem czy to dobry pomysl
    tylko nie zabardzo wiem jak je tam zamontowac
    zastanawialem sie zeby przykrecic je do obudowy drzwi a nie tak jak z przodu do
    drzwi
    co o tym sadzicie
    wszelkie pomysly i uwagi mile widziane

    Komentarz


    • #3
      jak nie robisz multimediów to daruj sobie lepiej dobrze nagłosniony przód zagra niż taka kombinacja

      Komentarz


      • #4
        wzmacniacz /wyglusznie/zmiana glosnikow/ wiekszej ilosci calkowicie nie trzeaba

        [ Dodano: Sob 03 Gru, 05 13:45 ]
        wiekszej ilosci calkowicie nie trzeaba oczywiscie glosnikow
        nowy cSIMC od Aliego
        seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
        Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

        półosie seryjne przebieg 273 tyś

        Komentarz


        • #5
          Na stronach extreme kiedys byla Octa L&K z dolozonym glosnikami w tylnych drzwiach. Teraz juz tych zdjec nie ma
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Jak chcesz montować głośniki w tylnych drzwiach to nie do tapicerki tylko do drzwi na panelach + wygłuszenie. Do tapicerki to sobie możesz uchwyt na kubek co najwyżej przykręcić :szeroki_usmiech
            Zapraszam na www.rebel-tuning.com

            Komentarz


            • #7
              Moze tutaj The domain name is registered ktos znajdzie inspiracje jak zrobic glosniki w tylnych drzwiach co prawda to nie octa tylko fabka ale mniej wiecej pokazane jest jak mozna sie do tego zabrac
              k
              Pozdr
              e46 320d

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez luky8
                Jak chcesz montować głośniki w tylnych drzwiach to nie do tapicerki tylko do drzwi na panelach + wygłuszenie. Do tapicerki to sobie możesz uchwyt na kubek co najwyżej przykręcić :szeroki_usmiech
                fakt - trzeba zadbać o mocowania, ale da się to zrobić bez dużej dewastacji. Ja na pomysł "zabudowy" tyłu u siebie wpadłem jakieś 5 lat temu. Sprawdza się to naprawdę nieźle, mimo, że ten projekcik potraktowałem raczej mało profi - przez co wygląda to właśnie tak, jak wygląda. Zamysł był jednak taki, by dokonana zmiana miała charakter "odwracalny".



                Pozdrawiam,
                Bartek
                Załączone pliki
                była mocna Octa, a jest konik
                Greckie Delikatesy

                Komentarz


                • #9
                  A mnie caly czas zastanawia czy boczek od bory (drzwi wygladaja na oko na takie same,ale moze maja delikatne roznice :roll: ) by pasowal do tylnych drzwi :roll: ,w tamtych jest miejsce na glosnik.
                  TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                  Komentarz


                  • #10
                    a mnie sie wydaje ze bora ma bardziej kwadratowe drzwi w tylnej części.
                    Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X