Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nawigacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    403 Forbidden

    pewnie znacie ta stronke www , wg mnie ciekawa a zwalaszcza temat: dobre jedzenie i fotoradary, u mnie w navi elegancko dziala k
    1.9 TDI ATD KOMBI 4x4

    Komentarz


    • #27
      No i już jest dostępna do zassania dla PPC nowa wersja automapy 3.9 oraz komplet "nowych" map z symbolem "r". Dużo poprawek z tego co widzę, jeśli chodzi o faki w miejscach które znam, to jest trochę lepiej, ale do perfekcji to jeszcze daleko....
      aczkolwiek...
      NajtFukinPatrol North-West
      Techno-destroyed by dobrygrzeswawa
      WhitePride :smokedevil

      6,92 s do setki by DGW

      Komentarz


      • #28
        bernardo, To trzeba zglaszac, jak gdzies widzisz, ze cos nie tak :twisted: Tam jest taki na stronie formularz.
        Zainstalowalem ta nowa wersje, ale jeszcze nie mialem sposobnosci sprawdzic
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Maicroft
          bernardo, To trzeba zglaszac, jak gdzies widzisz, ze cos nie tak :twisted: Tam jest taki na stronie formularz.
          Zainstalowalem ta nowa wersje, ale jeszcze nie mialem sposobnosci sprawdzic
          zgłaszałem, zgłaszałem..... nawet zapis śladu trasy wysyłałem 8) ....raz :szeroki_usmiech
          aczkolwiek...
          NajtFukinPatrol North-West
          Techno-destroyed by dobrygrzeswawa
          WhitePride :smokedevil

          6,92 s do setki by DGW

          Komentarz


          • #30
            Mam navigacje od 1,5 roku. Mapa na Wawę są ok ale Polska to już inna sprawa. Przełożyłem ją z Superba do Octavi i trzeba się trochę nasiłować żeby ja zainstalować.
            Polski lektor to ok 50 zł

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X