Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio tylko ze Stream i inne podstawowe pytania :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio tylko ze Stream i inne podstawowe pytania :)

    Uciech, to samo mam w SI tdi, brak mi 6....tak do 160 ok.A póżniej ciut za dużo chlupie. Szkoda że nie wkładali do tych aut 6 gangów. Najmocniejszy diesel w OI miał 6.
    No cóż :wink:

  • #2
    Radio tylko ze Stream i inne podstawowe pytania

    Witam Panowie,

    Jestem swiezo upieczonym uzytkownikiem O2, na radiu mam napisane Stream, facet z salonu skody z niemiec (gdzie kupowalem) poinformowal mnie ze w podlokietniku nie ma wyjscia kabla tylko schladzacz napojow to samo w schowku, nie ma kabla tylko dziura przez ktora moge puscic zimne powietrze z AC. Jakie mam opcje podlaczenia komorki, ewentualnie ipoda?

    Dzieki za odpowiedzi i wybaczcie pytania pierwszoklasisty

    Adamski.
    bkc+dsg

    Komentarz


    • #3
      musisz doprowadzić soobie wyjście AUX był jakiś post z tym wystarczy tylko poszukać
      Skoda OCTAVIA II by Marcin0201

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ght=marcin0201

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez dwaoka
        to samo w schowku, nie ma kabla tylko dziura przez ktora moge puscic zimne powietrze z AC
        Przez tą dziurę nie puścisz zimnego powietrza, do tego służy specjalna "dżwigienka" połączona z tunelem. Ostatnio montowalem cały podlokietnik i dlatego się mądruję :P

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez engels
          Zamieszczone przez dwaoka
          to samo w schowku, nie ma kabla tylko dziura przez ktora moge puscic zimne powietrze z AC
          Przez tą dziurę nie puścisz zimnego powietrza, do tego służy specjalna "dżwigienka" połączona z tunelem. Ostatnio montowalem cały podlokietnik i dlatego się mądruję :P
          witam,

          mam taki wichajster w srodku co sie go w gore i w dol przesuwa i schladza mi puszke coli

          w schowku pasazera jest takie kolko ktore tez otwiera doplyw zimnego...

          chociaz wolalbym zeby byl kabelek do auxa.

          dzieki za pomoc.
          bkc+dsg

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X