Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak dodać AUX/ Bluetooth do radia Bolero???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak dodać AUX/ Bluetooth do radia Bolero???

    Witam wszystkich jestem posiadaczem Skody Octavii 1.4TSI z 2012 roku wyposażoną w radio Bolero.
    Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś sposoby na to aby dodać do niego funkcje odtwarzania muzyki przez AUX lub Bluetooth
    (po wciśnięciu przycisku Media opcja AUX jest obecnie nieaktywna)
    Jeśli są jakieś adaptery/moduły kompatybilne z moim radiem proszę o linki. Z góry dziękuję

  • #2
    Dołożyć gniazdo AUX do radia i zakodować w radiu. Fabrycznie gniazdo jest w podłokietniku. Ty możesz je dać gdziekolwiek. Gdzie Ci będzie wygodnie.
    Aby mieć bluetooth potrzebujesz moduł BT oraz wiązkę do niego. Tu trzeba zacząć jednak od pytania jaki masz telefon?
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Jak coś to mam kabelek Aux, który leży i się kurzy.

      Komentarz


      • #4
        Podkleje się do tematu.
        Witam. Planuję zakup radia do Golfa 5. Trafiło się RCD 510. O takie:
        Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
        Jestem na jutro z gościem umówiony tylko pojawia się problem bo twierdzi że nie ma do niego kodu. Moje pytanie brzmi czy jest ktoś na forum kto ogarnia takie rzeczy ewentualnie gdzie w okolicach Warszawy mogę je rozkodowac. Aso Vw ma Połczyńskiej za taką usługę zaśpiewalo 300 zł.
        Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

        Komentarz


        • #5
          Radio zakupione,zamontowane a problem z kodem rozwiązany dzięki koledze Koleś. Kolejny raz Bardzo Dziękuję. Pozdrawiam.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X