Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transmiter bluetooth

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Transmiter bluetooth

    Witam.
    Poszukuje jakiegoś transmitera bluetooth do słuchania muzyki oraz rozmów telefonicznych .
    Myślę że tak do około 100 zł. byłoby dobrze.
    Co polecacie Szanowni Forumowicze wg Waszego doświadczenia ?
    Pozdrawiam
    Pozdrawiam.
    Zainteresowany !

  • #2
    Kilka lat temu zastanawiałem się nad tym samym tematem.
    Niestety transmiter FM + bluetooth ma wiele wad, i zdecydowałem się na wymianę radia na takie z bluetooth.
    Oczywiście radio kosztowało w granicach 200-250zł (blaupunkt) ale dzięki temu zyskałem:
    a) brak konieczności przełączania źródeł dźwięku
    b) jak ktoś dzwoni to radio wycisza mi muzykę (radio) + pokazuje kto dzwoni + odbieram rozmowę
    c) komunikaty z yanosika również wyciszają muzykę, podają komunikat i podgłasza się muzyka
    d) wybieranie głosowe, pisanie smsów głosowe, ustawienie nawigacji głosowe - nie wiem jak z tym radził by sobie transmiter.

    Komentarz


    • #3
      W poprzednim aucie miałem. Xiaomi Roidmi 2s. I naprawdę za tą kasę byłem w szoku jak to gra. Nie ma różnic czy to radio,płyta czy właśnie transmiter. Gorzej było z rozmowami. Na zasadzie loterii. Raz mnie było słychać elegancko,innym razem prawie musiałem krzyczeć. Ale to ponoć zależy jak się trafi. Są osoby które z tym nie miały problemów.
      ALe jeżeli chodzi o jakość dźwięku to rewelacja. 2 porty USB,szybkie ładowanie.
      Jak chcesz 100 wydać to nie ma lepszej opcji
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez demmsi Zobacz wpis
        Kilka lat temu zastanawiałem się nad tym samym tematem.
        Niestety transmiter FM + bluetooth ma wiele wad, i zdecydowałem się na wymianę radia na takie z bluetooth.
        Oczywiście radio kosztowało w granicach 200-250zł (blaupunkt) ale dzięki temu zyskałem:
        a) brak konieczności przełączania źródeł dźwięku
        b) jak ktoś dzwoni to radio wycisza mi muzykę (radio) + pokazuje kto dzwoni + odbieram rozmowę
        c) komunikaty z yanosika również wyciszają muzykę, podają komunikat i podgłasza się muzyka
        d) wybieranie głosowe, pisanie smsów głosowe, ustawienie nawigacji głosowe - nie wiem jak z tym radził by sobie transmiter.
        Dziękuję za odpowiedź.
        Jeśli możesz napisz bardziej konkretnie jakie to było radio.
        Pozdrawiam.
        Zainteresowany !

        Komentarz


        • #5
          Blaupunkt toronto 420 bt >> coś takiego mam.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X