Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wygłuszenie drzwi matami bitumicznymi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wygłuszenie drzwi matami bitumicznymi

    Sorki, ale dla mnie te naklejki to jakaś pomyłka. Jak by mi ktoś coś takiego nakleił na lakier to bym go zapakował do bagażnika i zrobił kilka rundek dookoła. Nie podoba Ci się jak ktoś zaparkował i są podstawy do interwencji, bierzesz telefon i dzwonisz, Policja, Straż Miejska, Straż Gminna itp. Masz jakieś osobiste "ALE", napisz na kartce i wetknij za wycieraczkę/szybę, masz dużo czasu poczekaj na kierowcę i zwróć się bezpośrednio do niego.
    Dla mnie naklejanie czegoś takiego świadczy o buractwie naklejającego i powinno być karane tak samo jak nieprawidłowe parkowanie.
    Wiem, że czasem są sytuacje, gdzie taki karny k..as się należy, ale niestety każdy patrzy po swojemu. Równie dobrze można powiedzieć, że kk należy się mi, bo permanentnie jeżdżę po mieście przekraczając prędkość. Co nie należy się? Czemu? Bo prawie)wszyscy przekraczają? A no właśnie...

    Fotka na policję, SM, na jakiegoś łosia.pl itp. proszę bardzo, ale prywacie i "szeryfom-samozwańcom" mówię kategorycznie NIE...

  • #2
    wygłuszenie drzwi matami bitumicznymi

    witam, mam jedno takie pytanko co wy powiecie na to żeby wygłuszyć drzwi matą bitumiczną o taką np Link albo Link no i czy coś takiego zda egzamin i czy może ktoś coś takiego robił i mniej więcej ile bym potrzebował sztuk na takie np jedne drzwi i czy je się przykleja z tyłu na blachę czy na tapicerkę od tułu czy na to i na to, proszę o pomoc.

    Komentarz


    • #3
      wewnętrzną stronę drzwi można takimi wygłuszyć natomiast poszycie zewnętrzne nie z tego względu, że ci popęka do tego nadają się maty z warstwą folii aluminiowej (wygłuszałem takimi ale APP i po ściągnięciu tapicerki po roku okazało się, że popękały w kilku miejscach gzie były większe otwory).

      Komentarz


      • #4
        wielkie dzięki, trochę mi to pomogło

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X