Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

RNS Cruise

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • RNS Cruise

    Karton jak już mówiłęm wina termostatu nawet teraz przy temperaturach zewnętrznych +14 stopni ciężko ją zagrzać do 90... Spoiler to jak ktoryś chce to sprzedam pomalowany na srebrno :P A boosta podpinałęm pod kolanko przed zaworem EGR. Użyłem do tego śruby ala' rurki z wewnetrzym gwintem, rozwierciłem go na wylot, nagwintowałem na to wytoczona z wałka nakrętka z wyjściem na wężyk na wszystko dodane oringi dla szczelności a co do oznaczenia silnika może byka walnąłem ale wydawało mi sie że w karcie pojazdu AHL jest i w serii miała 110 km

    Pozdro

    PS. Ja to jestem z deka pod wpływem jeżeli coś źle napisałem to po week to poprawie hehehe :P Życze Panowie i Panie miłęgo weeka
    Moja pierwsza: Octavia I SLX 2.0 AQY, Liftback 1U2 3N4

  • #2
    RNS Cruise

    Witam, posiadam fabie 2 wersja style z 2009 roku. Samochód z fabryki wyjechał bez żadnego radia, zostało dane jakies zwykłe pioneera u dilera. Chciałem, teraz by samochód było w miare ładne i zakupiłem RNS cruise na bazie RNS 300, podłączyłem działa 8 głośników, mam pełną regulacje, wszystkie opcje dostępne itp. Wcześniej przed zakupem pytałem w serwisie czy coś jeszcze będzie trzeba odpowiadali, że tylko podłączyć i tyle, ale nie było to prawdą.
    Problem polega na tym iż po godzinie radio się wyłącza. Salon VW myślał że wystarczy wpisać radio w auto i tylei tu pojawiło się następny problem. Auto wogóle nie widzi auto tego radia, że jest podłączone, nie ma żadnych błędów, ani nie ma z nim kontaktu. Mówiłem, żeby może na "sucho" bez radia ustawili, że jest jakaś nawigacja albo radio i powiedzieli, że tak się nie da. Sprawdzili instalacje elektryczną, z fabrycznie wyprodukowaną fabią z navi i powiedzieli że nie powinno być problemów. Teraz po dłuższych wróżeniach mówią by zmienić kontroler elektryki tzn Bordnetz J519 na już zakodowanym radiem, lecz zbytnio nie chce mi się wierzyć, że to pomoże bo czemu nie można zmienić u mnie ?

    Może jakaś podpowiedź ?
    Fabiaclub.pl

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X