Odblokowanie Mirror linka na Amundsen

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Bobb
    Classic
    • 2014
    • 12
    • Octavia III (5E3)
    • CZDA 1.4 TSI 150 KM

    Odblokowanie Mirror linka na Amundsen

    Cześć
    Mam radio Amundsen z dosyć starym softem 0241, w którym próbowałem odblokować Mirror Linka wg filmu z linka:
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    OBDeleven poszło OK, ale zamiast 5 pozycji w ukrytym menu widzę tylko 3. Czy na tej wersji softu nie da się odblokować Mirror Linka?
    Poniżej załączam zdjęcia.
    IMG_20240812_213557.jpg
  • Bobb
    Classic
    • 2014
    • 12
    • Octavia III (5E3)
    • CZDA 1.4 TSI 150 KM

    #2
    Niestety mogę tylko wstawić 1 zdjęcie, bo inaczej sesja wygasa

    Komentarz

    • Bobb
      Classic
      • 2014
      • 12
      • Octavia III (5E3)
      • CZDA 1.4 TSI 150 KM

      #3
      Mam nadzieję, że uda się załączyć zdjęcia
      Załączone pliki

      Komentarz

      • gradek
        RS
        • 2010
        • 12863
        • Superb III (3V3)

        #4
        Proponuję kontakt z Pawłem pab567

        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

        Komentarz

        • Bobb
          Classic
          • 2014
          • 12
          • Octavia III (5E3)
          • CZDA 1.4 TSI 150 KM

          #5
          Dzięki, temat ogarnięty. Dla posiadających podobny problem wyjaśniam, że zielone menu włączamy naciskając dłużej przycisk w prawym dolnym rogu (chyba ustawienia) - po 3 sekundach pojawia się menu z 3 opcjami "Tryb serwisowy", a po 10 sekundach upragnione zielone menu ?
          Na filmie od razu jest wejście w to menu, co jest mylące, ale ja mam niższa wersję softu radia i pewnie to jest przyczyną różnic.

          Pytanie jeszcze, czy na tym radiu dam radę połączyć się z telefonami Xiaomi (pierwsza próba zakończona niepowodzeniem, ale późno już, więc powoli myślę), a drugie pytanie, czy i jak można się pozbyć wielokrotnych wpisów jak w załączniku. Powstały one kiedy kilka razy próbowałem aktualizacji.
          Dziękuję za zainteresowanie tematem ?
          Załączone pliki

          Komentarz

          • Bobb
            Classic
            • 2014
            • 12
            • Octavia III (5E3)
            • CZDA 1.4 TSI 150 KM

            #6
            Telefon Xiaomi Redmi note 13 Pro + 5G uruchomiony, wszystko działa. Pozostaje kwestia estetyki, czyli usunięcia wielokrotnych wpisów że zdjęcia powyżej i podgłośnienia nawigacji, bo prawie nie słychać komunikatów Google Maps. Niestety nie widzę takiej opcji w menu"dźwięk ", a "nawigacja" jest wyszarzona, gdyż dotyczy pewnie ten navi opalanej z karty SD.

            Komentarz

            Pracuję...