Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przerobienie zasilania DVD

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przerobienie zasilania DVD

    aaaa to sprawdź czy masz tarcze czy bębny z tyłu :roll: bo wg dekodera wychodzi mi ze Octavka ma tarcze...sam też sprawdzę

  • #2
    Przerobienie zasilania DVD

    Mam O2.
    Posiadam zestaw DVD w aucie z 2 monitorami LCD w zagłóLinkę mu przerobic zasilanie bo za każdym razem kiedy odpalam silnik monitorki dostają napięcie. Czy te przełączniki które są pod radiem od parktronika i esp można dokupic? Z tego co sprawdziłem są bez pamięci czy wystepują z pamięcią? Chodzi o to żeby podłączyc pod niego zasilanie monitorków i jak wyłączę je przyciskiem żeby było wyłączone do puki nie będę potrzebowac i ich nie włączę?
    Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

    Komentarz


    • #3
      picia136, to są przełączniki "chwilowe" ( jak piszesz "bez pamięci" ) więc bezpośrednio włącz/wyłącz nie da się zrobić. Trzeba dołożyć układzik elektroniczny...
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        O układzik elektroniczy bym się nie martwił jestem elektronikiem muszę pomyślec jak to rozwiązac. Przełącznik da się dokupic i domontowac tam??? Poprzedni włąściciel zle podszedł do tematu bo ciągle LCD działa
        Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

        Komentarz


        • #5
          Z przełącznikiem nie będzie problemu kupisz w każdym ASO...
          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

          Komentarz


          • #6
            A da się go domontować bez problemu bo nie zdejmowałem tego jeszcze?
            Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

            Komentarz


            • #7
              O ile pamiętam to wystarczy ściągnąć ramkę z konsoli, i wymontować popielniczkę ( jest na dwóch wkrętach ukrytych pod ramką mieszka skrzyni biegów ). Wtedy jest tam jako taki dostęp od dołu.
              Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
              Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

              Komentarz


              • #8
                Oki. Bo chciał bym to zrobić ładnie i pomyślałem włąsnie o tym przełączniku.

                [ Dodano: Wto 05 Kwi, 11 15:06 ]
                A ma ktoś rozpiskę tego przełącznika? Interesuje mnie ile ma złącz z tyłu. Bo w skodzie nie posiadają czegoś takiego na stanie za 2-3 tyg mogą sprowadzić

                [ Dodano: Wto 05 Kwi, 11 20:39 ]
                układzik już zaprojektowałem musze zamówic przełącznik w skodzie. skubani się cenią 50zł

                [ Dodano: Czw 04 Sie, 11 10:16 ]
                Zamontowane nawet działa poprawnie ;]
                Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X