Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

instalacja radia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • instalacja radia

    Tak, tylko VAG.

  • #2
    instalacja radia

    Mam dosyc prosty problem, zmienilem radio, stare wyjalem, nowa ramka zamontowana, kiedy podpinam nowe radio to za nic w swiecie nie moge go wlozyc w nowa ramke bo nie moge wlozyc radia do konca, podejrzewam ze przewody troche blokuja - jest ich tam calkiem sporo.
    Meczylem sie z tym dzisiaj troche kombinowalem, ale i tak radio wystaje i nie chce wejsc.
    Jakies rady?
    :: O1 AXR Kombi

    Komentarz


    • #3
      Wykrecic schowek i patrzec co blokuje i ewentualnie jak nie da sie przewodow przesunac to wyciac ten plastik, ktory wyglada na nie potrzebny - byle nie nadciac kanalu powietrza na szybe

      Aha jak zmieniasz z ori radia na jakies inne to masa nie bedzie pasowac bo ori radio ma ja gdzie indziej we wtyczce.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Dzieki :-)
        Zamieszczone przez Maicroft
        Aha jak zmieniasz z ori radia na jakies inne to masa nie bedzie pasowac bo ori radio ma ja gdzie indziej we wtyczce.
        Radio gra i wszystko dziala tylko wystaje i slabo sie trzyma ;-)
        Pomecze sie z tym jeszcze jutro a jak nie to zajade juz chyba do jakiegos warsztatu w sobote - mam nadzieje ze ze mnie nie zedra za taki banal :twisted:
        :: O1 AXR Kombi

        Komentarz


        • #5
          Ja tez muszę kupić sobie jakieś CD do Octy. Na plakatach widzę że w MM mają jakieś SONY z MP3 za 299zł. Warte to jest czegokolwiek i pasuje do skody ?
          Trzeba jakieś ramki czy wejdzie idealnie w otwór ?

          PS. Modelu nie pamiętam.
          Sopel

          Octavia Combi TDI

          Komentarz


          • #6
            sopel, stare i nowe modele Sony dobrze wchodzą i nie ma problemów.
            Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

            Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

            Jest O1 1.6 BFQ

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maicroft
              Wykrecic schowek i patrzec co blokuje
              chodzilo Ci o schowek pasazera? Wyjalem schowek pod radiem i zyskalem lepszy dostep, moglem lepiej ulokowac mase kabli. To pomoglo po drugiej probie sie udalo, leciutko wystaje ramka z jednej strony, ale prawie nie widac tego a w jednym warsztacie jak dzwonilem chcieli za taka robote 40zl :rofl wiec i tak jestem zadowolony
              :: O1 AXR Kombi

              Komentarz


              • #8
                Pulse, no jak to "wystaje leciutko z jednej strony" ?? Musi się schować. wierzę, że tam jest miejsca tyle co kot napłakał, ale da się tam zrobić taki misz masz z kabelkami, że musi się schować. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie wq(*&*(&^( takie szczegóły własnie jak wystające cos z jednej strony, czego niby nie widać. Pobaw się jeszcze trochę, i zrób to porządnie :wink: .
                Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

                Komentarz


                • #9
                  Może pomóc wyjęcie nawiewu centralnego, uzyskuje się wtedy lepszy dostęp do kabli
                  www.pinkbike.com

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie komplikujcie sprawe. Odkreca sie schowek nad nogami pasazera chyba 5 torxow i widac wszystko co potrzeba do wymiany bez kombinacji i calej tej zabawy.

                    Ja zaraz ide przerabiac moje radio na troche inny patent, moze cos wymysle :diabelski_usmiech
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X