Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Clarion CLARION DXZ-558 - problemy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Clarion CLARION DXZ-558 - problemy

    Zamieszczone przez djczas
    no to jadłeś porządne żarcie a nie karaluchy z rusztu Facet z wąsem ma na imie Zenek i jest moim dobrym przyjacielem a pani która cie obsługiwała innym razem to pewnie jego mama Józka (Józefa) popularnie zwana Ziutka
    co do drugiej knajpy poziom snitarny jest tam straszny ja bym sie nie odważył ponownie tam jeść (chodzi mi o szałas) my na zlocie bedziemy sie stołowac własnie u Zenka
    Jaki ten świat jest mały..\

    Moja żona słysząc tylko słowo góry jest gotowa od razu tam jechać. Zobaczymy jak będzie wyglądał bieg spraw. Może się pojawimy :wink:

  • #2
    Clarion CLARION DXZ-558 - problemy

    Witam.

    Prośbę o poradę kieruję do kierowników Octavek mających na pokładzie CLARION DXZ-558.

    W marcu za namową kilku kolegów z forum zanabyłem ów CD/MP3. Działał idealnie .. do dnia dzisiejszego.

    Otóż przy odsłuchu stacji radiowych, płyt audio CD oraz MP3 radio dokonuje skanowania (wyświetla się ikonka SCN). Za żadną cholerę nie mogę sobie poradzić. Próbuje wyłączać SCN, zmieniać tryp pracy na Random, Repeat ... bez zmian. Clarion uparcie robi swoje

    Dziwnie się to objawia ponieważ czasem pozwala odsłuchać zadany uprzednio utwór czy stację i po chwili zmienia na inny możliwy do odsłuchu. Po zmianie 5-6 sekund słuchania i ponownie .. skanuje. Szlak mnie trafia.

    Pech chciał, że instrukcję zostawiłem w pracy i dopiero w poniedziałek coś zadziałam. Radio nie jest wysokich lotów i obsługa jest banalnie prosta jednak nie potrafię wyłączyć funkcji skanowania. Albo ja tego nie potrafię, albo po prostu coś w radiu zaliczyło dzwona. Do dnia wczorajszego działało bez zarzutu. Może coś się zgrzało ? Auto stało cały dzień na słońcu. Przed wyjazdem do domu grało około 2h w pełnym słońcu - może coś się posypało ?

    Będę wdzięczny za sugestie.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

    Komentarz


    • #3
      W mojej alpince 9813 miałem dwa razy w przeszłości problemy z wybraniem jakiejś funcji, poprostu naciskałem guzik ale nie było reakcji - pomagał w obydwu przypadkach RESET - mały guziczek na panelu, który najlepiej wcisnąć np. szpilką.
      Może spróbuj takiego prostego rozwiązania :idea: :wink:

      Komentarz


      • #4
        ===Tomy===, wyłącz funkcję TA (Traffic Annoucement).
        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Nexus6
          ===Tomy===, wyłącz funkcję TA (Traffic Annoucement).
          Nic nie pomaga

          arci9 - > dzięki, jutro powalczę.

          Update - > arci9 jesteś wielki, zadziałało :-)
          Od razu mi tuner zaczął lepiej stacje łapać, miałem coś namieszane.
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X