Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio do nowego toura

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    pleg, no to wszystko jasne, kup sobie radio jakie Ci pasuje i nie masz problemu. Reszta pytań jest zbędna, tych o moc itd. Każde się nada pod seryjne głośniki.
    USB - też sobie sam odpowiedz czy Ci jest potrzebne (mnie np nie jest).

    A to czy Ci wybiją szybę czy nie... hmm, zależy, niezbadane są wyroki...

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez hotrain
      A to czy Ci wybiją szybę czy nie... hmm, zależy, niezbadane są wyroki...
      Dokładnie, jak się martwisz o szybę to nie kupuj radia które rzuca się w oczy, ćpun któremu brakuje na działkę, bo kto w Wawie kradnie radia, ludzie takiego pokroju nie będzie patrzył czy to oryginał radio czy jakiś chińczyk, duży wyświetlacz to bierze i sprzeda na Wolumenie za 1/10 ceny. Chociaż mogą skroić i jakieś 1 din, raczej nie ma reguły, ale kradną najczęściej stacje multimedialne, bo na nich mają najlepszą przebitkę. Jak stawiasz samochód na ulicy to może szkoda go doposażać w coś rzucającego się w oczy, jak masz coś strzeżonego to dlaczego nie.

      Komentarz


      • #53
        zasadnicze pytanie

        Ukradziono komuś ostatnio radio w W-wie?
        Szerokości

        Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

        Komentarz


        • #54
          pleg, z klubu nie słyszałem, ale pewnie ginie ich naście dziennie. Na policję zadzwoń, się dowiesz :diabelski_usmiech

          Komentarz


          • #55
            odp

            Właśnie rozmawiałem i powiedział, że to obecnie zjawisko marginalne, stąd moje pytanie do użytkowników forum
            Szerokości

            Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

            Komentarz


            • #56
              a to ubezpieczenia nie masz od wybitych szyb i od kradzieży ?
              BYŁA o1 rs
              BYŁA o2 1.6
              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

              Komentarz


              • #57
                radio pewnie trzeba będzie dodatkowo ubezpieczyć

                A teraz pytanie techniczne

                czy to radyjko wpasuje się idealnie w deskę nowego toura?
                wymiary są na zdjęciu
                ktoś pomoże?



                domyślam się że trzeba będzie dokupić odpowiednią ramkę


                i jeszcze jedno czy muszę dokupić CAN-BUS Adapter?

                Szerokości

                Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                Komentarz


                • #58
                  Re: radio pewnie trzeba będzie dodatkowo ubezpieczyć

                  Zamieszczone przez pleg
                  A teraz pytanie techniczne

                  czy to radyjko wpasuje się idealnie w deskę nowego toura?
                  wymiary są na zdjęciu
                  ktoś pomoże?

                  Obrazek

                  domyślam się że trzeba będzie dokupić odpowiednią ramkę
                  Skoro pasuje do VW to pasuje do Skody. Wez pod uwagę inne podswietlenei klawiszy ( chyba ze sa białe, lub zmienne)

                  Ramki chyba do tura nie potrzeba, ale nich mnie koledzy poprawia.

                  Zamieszczone przez pleg
                  i jeszcze jedno czy muszę dokupić CAN-BUS Adapter?

                  Obrazek


                  Nie, nie musisz.
                  Zostały mi czesci, po szkodniku:
                  VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                  Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                  Komentarz


                  • #59
                    Re: radio pewnie trzeba będzie dodatkowo ubezpieczyć

                    Zamieszczone przez pleg
                    A teraz pytanie techniczne

                    czy to radyjko wpasuje się idealnie w deskę nowego toura?
                    wymiary są na zdjęciu
                    ktoś pomoże?

                    domyślam się że trzeba będzie dokupić odpowiednią ramkę


                    i jeszcze jedno czy muszę dokupić CAN-BUS Adapter?
                    Do tego radia musisz dokupić w ASO ramkę do Columbusa. Ma identyczny kształt.

                    W chinolach z reguły nie działa CAN więc taki adapter może być potrzebny ale lepiej sie upewnić czy ten chinol nie posiada wbudowanej obsługi CAN.
                    Jest druga srebrna kochanka- CBF 600S...

                    Komentarz


                    • #60
                      Dzięki za info


                      dopisali, że trzeba dokupić
                      Szerokości

                      Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                      Komentarz


                      • #61
                        pleg, jak byś szukał ramki do Columbusa to mam do sprzedania takową :wink:

                        Komentarz


                        • #62
                          patrzcie tylko żeby sie wam ramki zgadzały bo są 2 pod klimatronik i pod zwykłą klimę
                          BYŁA o1 rs
                          BYŁA o2 1.6
                          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                          Komentarz


                          • #63
                            dzięki

                            Zamieszczone przez hotrain
                            pleg, jak byś szukał ramki do Columbusa to mam do sprzedania takową :wink:
                            już zamówiłem a ASO i mają mi to wszystko podłączyć jak tylko przyjdzie
                            Szerokości

                            Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                            Komentarz


                            • #64
                              a które radio ostatecznie kupiłes?
                              BYŁA o1 rs
                              BYŁA o2 1.6
                              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                              Komentarz


                              • #65
                                zakup dokonany

                                Ostatecznie zdecydowałem się na ERISIN


                                kliknij na link

                                korzystna cena względem możliwości



                                zobaczymy jak się sprawdzi w realu

                                ps. wiem, że podświetlenie czerwone, ale na zielone (wyższy model) musiałbym czekać kilka tygodni i kupowałbym je z poza UE
                                Szerokości

                                Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                                Komentarz


                                • #66
                                  pleg, dobry wybór
                                  SPOT Poznań ->

                                  Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    kupowałes na ten stronie co podałeś? ile cię ostatecznie wyniosło. zdaj relacje z użytkowania bo ja powoli rozgladam sie za czymś podobnym. mialem kupowac columbusa ale skoro na nim Am nie chodzi to jest mie malo potrzebny wiec będę uderzał w chińczyki
                                    BYŁA o1 rs
                                    BYŁA o2 1.6
                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      radio zamontowane

                                      Zakupu dokonałem na ebay
                                      w sklepie firmowym (lub za taki się podający) w Wielkiej Brytanii, wolałem nie ryzykować zakupu w Chinach sklep
                                      ze względu na gwarancję i koszty wysyłki (dlatego zrezygnowałem z nowszego modelu - jedyna różnica miał podświetlenie na zielono link ]link[/URL] i nowszy soft

                                      Paczka szła 5 dni (zamówienie niedziela wieczór), odbiór w piątek

                                      Na razie wszystko nie jest idealne:
                                      - obsługa nie jest intuicyjna i troszkę potrwa zanim się stanie
                                      - plastiki są twarde
                                      - radio odbiera ok (jak dla mnie dźwięk zadowalający)
                                      - usb sprawdzone (trochę stary styl przeglądania plików)
                                      - aux jeszcze nie sprawdzałem
                                      - navi pod win 6.0 jest ok, z radiem była karta 2GB z iGO8 z mapami polski
                                      śmiga też AutoMapa
                                      - digital TV (niestety nie łapie, spróbuję wyciągnąć antenę na zewnątrz samochodu), za to jest polskie menu
                                      - bluetooth (jeszcze nie sprawdzałem)
                                      DVD/CD - i tu wtopa bo nie wchodzi mi płyta (wystaję odrobina, słyszę, że mechanizm chce pracować - mam nadzieję, że montażysta zapomniał o blokadzie)
                                      - podświetlenie czerwone - mnie nie przeszkadza


                                      Czy będę mógł polecić to będę mógł odpowiedzieć po wizycie w warsztacie (blokada i antena do TV) wtedy uzupełnię opis
                                      Szerokości

                                      Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Cześć Pleg,
                                        Mierzyłeś pobór prądu gdy radio jest wyłączone?
                                        Jak wygląda sytuacja włączaniem/wyłączaniem radia za pomocą kluczyka?
                                        Chodzi mi o to czy można je włączyć i gdy wyciągasz kluczyk to się wyłącza a gdy uruchamiasz silnik to się automatycznie włącza.

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          on/off

                                          nie mierzyłem

                                          kluczyk - radio są sprzężone, ale oczywiście można radio wyłączyć (pokrętłem) lub tylko wygasić ekran

                                          nie można natomiast włączyć radia bez przekręconego kluczyka

                                          [ Dodano: Wto 25 Wrz, 12 19:53 ]
                                          Witam ponownie

                                          DVD/CD gra (jednak nie były odkręcone śruby blokady przez montażystę), nawet wyświetla napisy

                                          DVT-B - odbiera spoko, ale w Warszawie np. okolice Stadionu Narodowego, jak wyjadę na przedmieścia to już zrywa obraz nawet na postojach (zapewne trzeba zmienić antenkę na lepszą lub dać jakiś wzmacniacz)

                                          [ Dodano: Wto 25 Wrz, 12 19:57 ]
                                          bluetooth ok, bez problemu łączy się z moim LG
                                          w czasie jazdy bez problemu można rozmawiać
                                          mój rozmówca słyszy pogłos (ja rozmówcę słyszę doskonale)
                                          słabo wygląda korzystanie z książki telefonicznej

                                          obsługa już opanowana, zatem wiem co kiedy nacisnąć

                                          no i fotki są:

                                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
                                          Szerokości

                                          Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Z opisu widzę, że nie ma dekodera CAN. Czy w takim razie jest możliwość automatycznego włączania kamery cofania?
                                            Zaznaczyłeś, że nie ma internetu, ale czy gdzieś w instrukcji jest wspomniane, że można dokupić modem 3G albo dostarczyć przez bluetooth z telefonu?

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              info

                                              Zamieszczone przez Yacca
                                              Z opisu widzę, że nie ma dekodera CAN. Czy w takim razie jest możliwość automatycznego włączania kamery cofania?
                                              Zaznaczyłeś, że nie ma internetu, ale czy gdzieś w instrukcji jest wspomniane, że można dokupić modem 3G albo dostarczyć przez bluetooth z telefonu?
                                              przyłącze CAN trzeba dokupić oddzielnie, ale w tourze i tak by nie wyświetlało niczego oprócz w/w kamery cofania pod warunkiem, że się ją oczywiście posiada

                                              tak wygląda okablowanie


                                              a takie są firmowe akcesoria


                                              w ofercie są wyższe modele z większą ilością funkcji (w tym internet np. link ), ale gdy kupowałem to radyjko to nie było ich na europejskim ebay i nie chciało mi się czekać. W tym modelu wogóle nie ma funkcji internetu. Z drugiej strony to Win 6.0, więc być może można taką funkcję uruchomić i podać internet np. za pomocą tego:
                                              link
                                              Szerokości

                                              Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                kolego pleg to proszę podpowiedz, które z tych radyjek(wszedłem sobie na stronę na ebay z tego linka co podałeś) będzie pokazywało mi funkcje z klimatronika, będzie obsługiwane z kierownicy, menu polskie i (tu byłoby super)będzie wyświetlało komunikaty na maxi docie. Tych modeli mają trochę więc jak już znasz temat to może wiesz jaki będzie model dla mnie. Dodam ze mam OIIFL ambiente. Widze z eniektóre maja podświetlenie białe i zielone i jak jeszcze to by się udało zgrać to rewelacja

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  odp

                                                  Zamieszczone przez rafik11
                                                  kolego pleg to proszę podpowiedz, które z tych radyjek(wszedłem sobie na stronę na ebay z tego linka co podałeś) będzie pokazywało mi funkcje z klimatronika, będzie obsługiwane z kierownicy, menu polskie i (tu byłoby super)będzie wyświetlało komunikaty na maxi docie. Tych modeli mają trochę więc jak już znasz temat to może wiesz jaki będzie model dla mnie. Dodam ze mam OIIFL ambiente. Widze z eniektóre maja podświetlenie białe i zielone i jak jeszcze to by się udało zgrać to rewelacja
                                                  Proponuję najpierw przejrzeć stronę producenta:
                                                  modele do grupy VW

                                                  często te modele różnią się tylko drobiazgiem np. wspomnianym podświetleniem
                                                  ten model ma wbudowany can-bus-decoder link
                                                  (z kolei nie ma cyfrowej tv, tylko analogową)
                                                  ale czy to będzie chodziło w twoim aucie to nie mam zielonego pojęcia

                                                  zachęcam do wysłania pytań - odpowiadają
                                                  Szerokości

                                                  Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    pleg, pod tym linkiem są modele do VW. Czy bez problemu chodzą w naszych szkodnikach?. Chyba kiedyś ten producent miał w wyborze także do Skody :cry:
                                                    Dość skąpe informacje są na ich stronie dotyczące współpracy z innymi autkami.(chyba że coś pominąłem ops: )
                                                    pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X