Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kodowanie Columbusa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kodowanie Columbusa

    Link pytanie czy fabryczne zasilanie(grubość kabli zasilających) jast wystarczające do współczesnych odbiorników radiowych?Czy też lepiej poprowadzić nowe(grubsze) przewody z aku przez bezpiecznik do radia?

  • #2
    kodowanie Columbusa

    Witam!!

    Jest ktoś z okolic Częstochowy i na północ od Częstochowy kto zakodowałby mi Columbusa? Niestety nie posiadam kabelka a kodowanie jest potrzebne jako, że nie mam dźwięku oraz wyświetlania między zegarami.

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    Jacek
    -------
    1.9 BXE Elegance

    Komentarz


    • #3
      Uderz do Enriquez (Łódź). A jeśli przypadkiem będziesz jechał przez Śląsk, to daj znać z dzień wcześniej. :-)

      A co do Twojej usterki: czy nawigacja daje dźwięk? a płyty CD/DVD?? Jeśli nie chodzi Ci tylko radio w trybie FM (AM powinno być OK), to znaczy, że wgrane jest złe oprogramowanie. Skąd wytrzasnąłeś ten sprzęt?
      Pozdrawiam,
      Michał

      Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

      Komentarz


      • #4
        do Łodzi mam 100 km, to już chyba do Jaworzna miałbym bliżej, szczególnie jakbym był w Częstochowie akurat... Moglibyśmy jakoś późnym popołudniem albo wieczorem coś zdziałać? Nie za darmo oczywiście

        [ Dodano: Czw 26 Maj, 11 23:21 ]
        nie mam dźwięku w ogóle. kupiłem na allegro. Nie rusza w ogóle żaden utwór z dysku, naciskam play i nic się nie dzieje. W jakimś poście na grupie wyczytałem że to na 99% sound system włączony
        Pozdrawiam
        Jacek
        -------
        1.9 BXE Elegance

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X