Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Columbus + lcd

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Columbus + lcd

    Panowie może dziwne pytanie, ale czy chodzicie w czapce i szaliku jak jest zimno? Bo może to wystarczy? Ja miałem też podobny problem, ale kiedy jest zimno i się czapę założy + szalik to problemu nie ma
    Też myślę o prostowaniu przegrody, ale jak na razie nawet z krzywą, stan się poprawił. A poza tym to jak czytam wasze opisy, to wcale nie ma gwarancji, że prostowanie pomoże :?
    Jednak chyba trzeba się zdecydować, bo podczas biegania oddychanie przez nos utrudnione :roll:
    Światła do jazdy dziennej - Bydgoszcz

  • #2
    Columbus + lcd

    Witam w zeszłym tygodniu kupiłem od Grygy Columbusa .Grygy mówił mi że można kupiś do niego ekranik LCD dla dzieciaka by sobie z tyłu oglądała ,stąd moje pytanie gdzie coś takiego kupić bo szukałem na Allegro i nic nie znalazłem a jakie typy tych LCD pasują do Columba ?

    Komentarz


    • #3
      Hmmmm.... :roll: sam byłbym zainteresowany ale wydaje mi sie że bez kupna specjalnego modułu (tak jak w przypadku podłączenia kamery cofania) się nie obejdzie...... a przy jego cenie (chyba coś koło 800pln) + koszt dodatkowego ekranu mod robi się mało opłacalny :|
      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        maxpaynemm, co prawda taki adapter to "tylko" 439 PLN ale IMO to i tak dużo...
        Błąd 404

        Komentarz


        • #5
          Grygy mówił że to koszt 200zł o ile dobrze zrozumiałem , a po co ten adapter? myślałem że wystarczy kabel i ekran

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X