Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Audio CD -> wypalanie -> jaki program

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Audio CD -> wypalanie -> jaki program

    Maicroft, w Warszawie widać. Było takich kilka tygodni jakieś 3-4 m-ce temu, że cena się nie zmianiała, ale teraz znów w weekend jest taniej (przynajmniej na stacjach, które ja odwiedzam).

  • #2
    Audio CD -> wypalanie -> jaki program

    Jaki program polecacie do wypalania płyt Audio CD z MP3, zależy mi na takim, aby wypalał jak najniższą prędkością.

    Tylko nie Nero...

    Komentarz


    • #3
      Ashampoo Burning Studio

      darmowy
      President Johnny II + President Florida/ ML-145
      O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
      OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

      Komentarz


      • #4
        Czemu nie nero? Używam, nie narzekam i sobie chwalę.
        6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
        Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

        Komentarz


        • #5
          natash, ja również używam nero do drugiego auta i złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawsze wszystko ładnie działa.
          Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

          Komentarz


          • #6
            "CD BURNER XP" darmowy po polsku

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez andrzej1962
              "CD BURNER XP" darmowy po polsku
              Również używam i przesiadłem się już dawno z kobylastego nero.
              Mój "Batmobil"

              Komentarz


              • #8
                A ja tam ciągle używam Nero i brak jakichkolwiek problemów czy to w fabrycznym radioodtwarzaczu czy w jakimś markowym sprzęcie.

                имплантация зубов киев

                Komentarz


                • #9
                  Burrrn :diabelski_usmiech
                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez natash
                    do wypalania płyt Audio CD z MP3
                    Nie żebym się czepiał, ale chcesz wypalać płyty Audio CD, czy MP3? Bo to dwie różniące się diametralnie od siebie opcje. :diabelski_usmiech

                    Co do programu, to również polecam CD Burner XP. Niewielki programik a daje radę.
                    Alfee
                    Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                    Kawasaki ER5 :-)

                    Komentarz


                    • #11
                      alfee, czepiasz się, mając album w MP3 wypalasz z niego CD Audio :P
                      Logiczne jeżeli nie masz Radia z MP3 w aucie. Wiem że może to dziwne że coś takiego jeszcze jest ale jest
                      Sam mam poczciwego Alpine tylko z CD (nawet CD text nie ma) którego już w drugim aucie wożę i gra zacnie więc po co go zmieniać
                      6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
                      Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Sev
                        Logiczne jeżeli nie masz Radia z MP3
                        ale natash, nie napisał jakie ma radio
                        Alfee
                        Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                        Kawasaki ER5 :-)

                        Komentarz


                        • #13
                          MFD2 chce wypalić MP3 na Audio CD.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez natash
                            chce wypalić MP3 na Audio CD
                            czyli chcesz nagrać zwykłą płytkę Audio CD. Nie ma z tym najmniejszego problemu nawet z poziomu eksploratora windows czy WMPlayera. A jeżeli chcesz z niższą prędkością, to użyj CD Burner XP. Ale chyba mniej niż 10x nie da się.
                            Alfee
                            Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                            Kawasaki ER5 :-)

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez alfee
                              czyli chcesz nagrać zwykłą płytkę Audio CD. Nie ma z tym najmniejszego problemu nawet z poziomu eksploratora windows
                              Dokładnie, dodatkowo teraz wszystkie (albo powyżej 90%) płyt CD są robione od prędkości 16x
                              Ale i tak dają się czytać - sam używam
                              Spoty w Rzeszowie i Tarnowie - info w poszczególnych wątkach. Zapraszamy!
                              ----
                              Jeśli nie używam polskich liter, to znaczy, że piszę na komórce

                              Komentarz


                              • #16
                                Warto kupić pustą płytę typową do muzy AUDIO CD
                                511 120 506 naprawa wzmacniaczy, radioodtwarzaczy. Montaż CAR AUDIO (kuj-pom)

                                Komentarz


                                • #17
                                  Kupowanie płyty Audio CD nie ma najmniejszego sensu. Różni się tylko tym iż pozwala się nagrywać w stacjonarnych nagrywarkach CD a zwykła płyta CD nie. Jakościowo niczym się nie różnią gwarantuje.
                                  // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
                                  ------------------------------------------------------

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Wypaliłem już parę płyt i żadna nie działa, najlepiej poszło z Verbatimami, ale piosenki na nich nagrane przerywają... Aux-in nie działa, audio CD nie działa :?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      natash - nagrywaj z jak najmniejszą prędkością 4-8x max
                                      Też ostatnio próbowałem nagrać audio CD na lapku i trzeba było odpalić stacjonarnego. Lapek min 12x i 3 płyty poszły do kosza. Na PCcie 4x i pierwsza chula.
                                      Takie są obecnie płytki CD - trzeba nagrywać wolno.
                                      Była O1 kombi ALH++ 150/340
                                      Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Ale w Nero min. mogę wybrać x16... chyba nie robią już płyt które działają w x4...

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          ZTCP oznaczenie płyt wynosi "1-52x" lub "52x" i jeśli nagrywarka da radę to da się nagrać je powoli.

                                          Spróbuj "img burn"

                                          ImgBurn 2.5.8.0 - dobreprogramy

                                          tylko nie wiem czy chcesz nagrać mp3 czy samo audio?
                                          Jeśli audio to zrób w Nero obraz płyty i nagraj tym programem. Dostępne prędkości - już od 1x
                                          Była O1 kombi ALH++ 150/340
                                          Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            soszek81, natash, ZTCW to nagrywanie na małych prędkościach to już tzw. urban myth, a soszek81 Twoje porównanie nie jest zbyt miarodajne bo wykorzystywałeś inne nagrywarki. Ja np nagrywam u siebie na PCcie zawsze w najwyższej prędkości i jeszcze nie miałem problemów ani w Swingu, ani w 8letniej Alpinie anie na sprzęcie HiFi... Moim skromnym zdaniem albo kiepska nagrywarka, albo po prostu trzeba zmienić płyty na inną firmę (u mnie TDK sprawdzają się najlepiej).

                                            Dodam jeszcze że należy unikać płyt noname, a zwłaszcza taniego shitu z marketów.
                                            Mój "Batmobil"

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez soszek81
                                              Jeśli audio to zrób w Nero obraz płyty i nagraj tym programem. Dostępne prędkości - już od 1x
                                              Wstyd się przyzanć ops:, ale jak zrobić obraz ISO za pomocą Nero, bo imgBurn wypali tylko obraz ISO, a Nero tworzy mi NRG...

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                natash,
                                                weź poczytaj, np. TUTAJ
                                                Fajna stronka

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  natash, Weź znajdź czas, przyjedź do mnie, to sprawdzimy ten blok zaworków i przy okazji wypalimy jakąś płytkę i sprawdzimy to twoje radio.
                                                  Alfee
                                                  Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                                                  Kawasaki ER5 :-)

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X