Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy soft do Bolero

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowy soft do Bolero

    Zamieszczone przez słoń
    Zamieszczone przez piociel
    zbliżającego się przeglądu gwarancyjnego przy 50kkm
    :shock: :shock: :shock:
    Nie rozumiem twojego zdziwienia. Jest to drugi przegląd, auto na gwarancji. Pierwszy zrobiłem po 25 kkm bo miałem juz 2 mm powyżej minimum na bagnecie. Bez sensu bylaby dolewka, więc wymieniłem pomimo że komputer pokazywał przegląd na 30kkm. W związku z tym, zachowam sobie ta częstotliwość wykonywania przeglądów o ile komputer nie zawoła mnie wcześniej. Latam głównie po trasach i zalewam LM4200 i wydaje mi sie że w moim przypadku nie ma sensu robic przeglądów co 15kkm. Co ciekawe po zmianie oleju na LM poziom na bagnecie praktycznie sie nie zmienił przez 25kkm.
    Sebastian J.

  • #2
    Nowy soft do Bolero

    kurcze szukam kolegi co zmieniał soft w ASO ....nie potrafię dojść do niego ......może zauważy ten post :wink: ...........reasumując moze ktos cos wie ......bardzo dlugie czytanie karty SD 4 GB ok 30 sek po kazdorazowym uruchamianiu auta ...az tak bardzo mnie to nie boli ....ale jednak coraz czesciej zaczyna troszkę irytować ......dwa ....raz sie zawiesił ....dopiero drugie uruchomienie auta dało reset .......co radzicie ?

    Komentarz


    • #3
      A może sformatuj i sprawdź poprawność karty, czy z innymi też jest taki problem?
      Może warto zamknąć i zakończyć sesję karty poprzez bezpieczne usunięcie sprzętu (karty)

      Ja mam w swoim problem bo czasem nie czyta poprawnie mp3, na początku zaczyna a potem zawiecha i wywala błąd.
      MECHANIKA # WULKANIZACJA # MYJNIA # SPRZEDAŻ NOWYCH OPON # PROSTOWANIE FELG #

      Zapraszamy : http://ww.facebook.com/navigator.auto


      # # # # # # # # # # #

      Moja O2
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=51159

      Komentarz


      • #4
        Doba, ale.....FAT , FAT 32 nic to nie daje

        Komentarz


        • #5
          gruto, a jaką masz kartę? bo gdzieś na forum było, że niektóre strasznie mulą.
          Ja mam takie coś i zero problemów:
          O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

          Komentarz


          • #6
            No ja też używam 16GB SDHC i do dziś nie miałem absolutnie żadnych problemów z nią.
            Pozdrawiam,
            Michał

            Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

            Komentarz


            • #7
              To dlatego że masz pewnie radio z nowym softem. Właśnie dlatego wypuścili nowy soft bo były problemy z odtwarzaniem dużych kart. Samego softu nigdzie nie widziałem i nie mam pojęcia jak go się wgrywa.

              Komentarz


              • #8
                Mihau, kropeck, sprawdźcie jaki system plikow macie - FAT czy FAT32 - a jutro dokladnie zobacze jaka to karta

                Komentarz


                • #9
                  gruto, ja mam FAT 32 i ponownie nagrałem mp3 i zamknąłem kartę i problem z zacinaniem zginął.

                  Ja mam kartę 8 GB SDHC czy jakoś tak i bardzo szybko czyta ją po włożeniu
                  MECHANIKA # WULKANIZACJA # MYJNIA # SPRZEDAŻ NOWYCH OPON # PROSTOWANIE FELG #

                  Zapraszamy : http://ww.facebook.com/navigator.auto


                  # # # # # # # # # # #

                  Moja O2
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=51159

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Doba
                    i zamknąłem kartę i problem z zacinaniem zginął.
                    Doba, jak zamknąłem kartę ?? :shock:

                    Komentarz


                    • #11
                      gruto, może chodzi o to coś po lewej stronie LOCK?
                      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                      Komentarz


                      • #12
                        Mihau, ???

                        Komentarz


                        • #13
                          To cos na karcie to blokada zeby nic nie zapisac na niej. Przed wyjeciem karty z komputera najpierw kliknij bezpiecznie usun sprzet z komputera i powinno byc ok. Ja u siebie mam zwykla SD (nie SDHC) i smiga pieknie.
                          Budowa domów energooszczędnych, szkieletowych
                          www.nawmar.pl

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez gruto
                            Mihau, kropeck, sprawdźcie jaki system plikow macie - FAT czy FAT32 - a jutro dokladnie zobacze jaka to karta
                            FAT32 przed sekundką sprawdzone.
                            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez gruto
                              sprawdźcie jaki system plikow macie - FAT czy FAT32
                              A czego nie NTFS - FATy to już stare systemy plików i przez to wolne, raczej kojarzone z Windowsem 98 bo właśnie od XP NTFS jest standardem.

                              Komentarz


                              • #16
                                ma ktoś garaż w domu żeby zlecieć i zobaczyć czy pójdzie na NTFS?

                                Komentarz


                                • #17
                                  Nie pójdzie.
                                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Mihau, mam taką k a r t ę ........a tak nawiasem - gdzie sprawdzić jakie są dedykowane do Bolero ??

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      gruto, nie mam pojęcia. Jaki masz kraj pochodzenia? Bo podobno Made in China zamula dlatego ja szukałem w Media Markt Made in Japan i dlatego wziąłem Toshibę.
                                      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Gruto,

                                        daj znac na ile sytuacje usprawnia ten programik, który Ci wskazałem. Ja nie mam na czym go przetestowac ale widziałem na staropolskich forach wiele pochwał... przy czym jak głosi stara prawda ludowa: z braku laku..., i tym te pochwały mogą byc podparte.
                                        --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        Sprzedam multikabel VAG 10.6.4/11.2/11.3 Millenium/11.6 Millenium, VAG 12.12. Wszelkie informacje na e-mail. Cena z wysyłką 170PLN. MPPS v12 cena z wysyłką 130PLN
                                        _______________________________________

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Mihau, made in taiwan :shock:

                                          [ Dodano: Pon 08 Sie, 11 19:00 ]
                                          innova, program nie pomógł - spędzone pół dnia z lapkiem na kolanach w aucie .....rezultat....wypluwał mi error karty...ale - wyszperałem program do testowania prędkości kart SD ...i tu sie wkurzyłem .....dlaczego : rzekomo karta droższa okazała się dużo gorsza od tej dużo tańszej ... wyniki bie karty 4 Gb jedna Kingstone made in Taiwan ta dużo droższa odczyt 16,7 MB/s , aces time 1,99 ms ..... dużo tańsza firmy Nikon made in Japan odczyt 22,4 MB/s , aces time 0,49 ms :shock: co tu dużo gadać..... która lepsza nawet dziecko w podstawówce wie .....zostawiam to bez komentarza :roll:

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            A wracając do softu. Gdzie szukać najnowszego i jak wgrać?

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              na prośbę kolegi innova, zamieszczam info ów kart na których przeprowadziłem test :
                                              N i k o n


                                              K i n g s t o n

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Mam Kingstona - jednego z szybszych i dość długo mi znajduję tą kartę ale nigdy nie było zawiechy. Muszę pokombinować z ilością katalogów bo na mniejszej a dużo wolniejszej karcie odczytywał dużo szybciej.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Problem polega na tym, że radio musi wejść do każdego folderu i sprawdzić czy jest pusty czy są w nim jakieś pliki. Jeśli folder jest pusty to go nie pokazuje. Im więcej folderów tym więcej czasochłonnego skanowania na początku.
                                                  Spróbujcie zrobić test i wrzucić wszystkie swoje mp3 z tej karty do folderu głównego, zamiast rozrzucać je po folderach.
                                                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X