Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Glosniki 6x9 do Octavii I combi - czy sie da?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Glosniki 6x9 do Octavii I combi - czy sie da?

    - jak pisał Pandzik - gdy fotelik na środku to z prawej strony już nikt nie usiądzie, bo fotelik blokuje zapięcie pasa
    To że blokuje to nie znaczy że nie usiądzie. Po prostu trzeba odchylić fotelik, zapiąc pas i dociągnąć fotelik.

  • #2
    Glosniki 6x9 do Octavii I combi - czy sie da?

    Panowie i Panie,

    Pozostały mi ze starego auta głośniki o rozmiarze 6x9, żadna rewelacja ale graja ładnie. w poprzednim aucie były one zamontowane w standardowym jak dla elips miejscu, czyli tylna półka. Obecnie posiadam Octavie Combi i w półkę trochę ciężko będzie je zamontować a tak na serio, to nie chce już żadnych "odkrytych" głosników w bagażniku.

    Mam pytanie czy ktoś z was ma może jakis fajny pomysł jak zamontować takie głosniki z tyłu auta, tak żeby to w miarę wyglądało i grało? Nie chce kupować na razie żadnego nowego sprzętu audio, typu tuba i.t.d a szkoda zeby elipsy leżały w szafie i sie kurzyły.

    Może to głupie pytanie, ale czy ktos próbował je wcisnąć w miejsce gdzie seryjnie znajdują się te cudowne krzykacze w tylnim parapecie?

    Komentarz


    • #3
      najlepsze wyjscie - sprzedac i uszczesliwic innego uzytkownika samochodu

      fabryczne miejsce w O I combi jest przewidziane na głośniki 4"x6"
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        jarecki2000, kolega Nexus6, napisał ci jakie faktycznie tam wejdą głośniki 4''x6'' i tak wchodzą tam na styki bo u siebie zmieniałem ori na lanzara.
        pozdro :szeroki_usmiech
        Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

        ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

        https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

        Komentarz


        • #5
          Nexus6 - spodziewałem się takiej odpowiedzi, ale na razie brak mi funduszy na zestaw do tyłu, a chciałem wykorzystać to co mam. Szkoda mi je sprzedawać, bo dostane za nie marne grosze, a głośniki nie są złe.

          ROBAL_26 - wiem ze tak wchodzą głośniki 4x6, ale zastanawiałem się czy ktoś nie próbował tam upchnąć 6x9. skoro mówisz ze i tak seria wchodzi tam na styk, może ktoś będzie miał jakiś fajny pomysł.

          Komentarz


          • #6
            jarecki2000,
            zawsze możesz wziąć wyrzynarkę w dłoń i zamontować te głośniki w klapkach zamykanych schowków po obu stronach bagażnika
            Serdecznie Pozdrawiam
            Jedras_GW
            O1 2.0 AZJ Elegance '03 202000km LPG LandiRenzo

            Komentarz


            • #7
              Panowie, ja wiem, ze glosniki 6x9 sa generalnie malo praktyczne i kojaza sie z malolatem, ktorego nie stac na np. Tube ze wzmacniaczem, a koniecznie chce miec lupu-cupu w bagazniku tanim kosztem ;-), ale moim przepadku, chodzi tylko o wykorzystanie sprzetu, ktory juz mam.

              Jak widze, moze zle zadalem pytanie. Co byscie polecili, aby Pctavia zaczela w miare ladnie grac? Czy macie moze jakies sprawdzone zestawy, ktore sprawdzaja sie w tym samochodzie, za nieduze pieniadze? Oraz jaki jest koszt wygluszenia przednich drzwi, gdybym robil to sam, lub w polecanym warsztacie w Warszawie
              ?

              Komentarz


              • #8
                jarecki2000, CAR AUDIO SYSTEM - Najlepszy sprzęt caraudio
                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X