Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana Radia octavia 2004

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana Radia octavia 2004

    Zamieszczone przez Ferd
    marlej108

    Jak rozumiem, to Citroen z benzynowym silnikiem 1.6 Vti 120 koni, kosztuje 61 tysięcy pln. Toż to znakomita cena. :P

    a brakuje normalnych benzyn w stylu 2.0 150 koni czy prostej V6 o mocy około 200 koni. Nawet nie piszę o jakimś 1.8T z mocą około 200 koni.

    Taki ładny samochód i takie beznadziejne silniki benzynowe. Jest tam fajny diesel 2.2 HDI 200 koni.
    No 105KM w Octavii to rakieta jest ??
    Jeżeli ktoś w ogóle rozważa taką alternatywę Octavia vs. C5 to polecam posiedzieć i pojeździć tymi autami. Kurcze, przecież to niebo a ziemia ! Jakość materiałów, wygoda, stylistyka - C5 bije tym na głowę Skodę. Sorry, ale chyba każdy kto porównywał te auta musi to zauważyć.

  • #2
    Zmiana Radia octavia 2004

    Witam
    Kilka dni temu nabyłem radio Bolero.
    Chciałem je wymienić ponieważ posiadałem zwykły odtwarzacz CD.
    W starym radiu działał parktronic i ładnie wyświetlał oraz działał climatronic i także był wyświetlany.
    W nowym radiu BOLERO nie dzieła parktronic ani climatronic a reszta wydaję się być ok.
    Gra radio i odtwarza wszystko co potrzebuję, działa po włączeniu stacyjki itd.
    Co zrobić aby powrócić do życia nie działające funkcje???

    Proszę o pomoc bo jestem w tym zielony.

    Komentarz


    • #3
      Masz O2 fl z 2004 r? W starszym O2 Bolero może rozładowywać akumulator.

      Komentarz


      • #4
        Tak jest z 2004r nie FL

        Komentarz


        • #5
          cekaukr, coś mi się wydaje, że twoja OII nie jest po FL tylko przed
          Nasze Auta http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=599169#599169



          Komentarz


          • #6
            Jeszcze ktoś mi powiedział że mogę spróbować wymienić GATEWAY czy jest ktoś kto mi wyjaśni co to jest i z czym to się je? I na jaki zmienić i gdzie to w ogóle znaleźć?

            Bardzo proszę o pomoc

            Komentarz


            • #7
              cekaukr, Gateway to takie coś co nie będzie pozwalało, aby radio rozładowywało Ci akumulator wygląda to tak jak na zdjęciu

              Znaleźć to możesz na allegro, jest tego pełno.

              W samym aucie sterownik znajduje się pod kierownicą. Żeby się do niego dostać musisz odkręcić plastik pod kierownicą. Gateway znajduje się nad pedałami. Mocowany jest na 2 bolce, które trzeba ścisnąć i pociągnąć pudełko do siebie. Na sterowniku będziesz miał podaną datę produkcji swojego.

              Mam nadzieję, że jasno wytłumaczyłem i pomogłem
              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Komentarz


              • #8
                OK.
                Dzieki tylko jeszcze jak mógłby ktoś napisać czy wymiana na inny coś pomoże?
                Czy nie ma szans żeby moje BOLERO funkcjonowało jak należy?
                Będę wdzięczny za każdą informację

                Komentarz


                • #9
                  cekaukr, wymienisz na nowszy to pomoże
                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzwoniłem do serwisu SKODA i powiedzieli tak:
                    Trzeba przekodować radio jakimś urządzeniem diagnostycznym i podobno tylko tak się da to zrobić ale szanse są 50/50 że się uda bo to całkiem inne systemy itd.
                    Radio jest z 2008r a auto z 2004.
                    Pytałem także o gateway i powiedzieli że nie radzą bo też nie będzie współpracował z autem.

                    Następna rzecz to jaki gateway muszę kupić bo się różnią symbolami.
                    Ten sam symbol tylko nowszy czy inny symbol jeśli tak to jaki?

                    Co z tym zrobić? Bo już się gubię :cry:

                    [ Dodano: Pon 24 Paź, 11 20:39 ]
                    Zamieszczone przez Biszczu
                    cekaukr, Gateway to takie coś co nie będzie pozwalało, aby radio rozładowywało Ci akumulator wygląda to tak jak na zdjęciuObrazek

                    Znaleźć to możesz na allegro, jest tego pełno.

                    W samym aucie sterownik znajduje się pod kierownicą. Żeby się do niego dostać musisz odkręcić plastik pod kierownicą. Gateway znajduje się nad pedałami. Mocowany jest na 2 bolce, które trzeba ścisnąć i pociągnąć pudełko do siebie. Na sterowniku będziesz miał podaną datę produkcji swojego.

                    Mam nadzieję, że jasno wytłumaczyłem i pomogłem

                    OK jaki teraz kupić z jakim oznaczeniem???
                    Są wszystkie litery alfabetu a nawet nie raz dwie.
                    A ten co pokazałeś na foto jest najnowszy i bez liter.

                    Jaki kupić bo już ładowałem aku.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X