Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z peiying PY9933

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z peiying PY9933

    Qulek, w sobotę mam imieniny małżonki, nie muszę pisać co by było gdybym się zmył z domu :diabelski_usmiech

  • #2
    problem z peiying PY9933

    Witam
    Ja mam tylko pytanie czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to radio podłaczyć żeby działało bez kluczyka, i jednocześnie przestało reagować na otwieranie drzwi (wzbudza się na parę sekund i ponownie gaśnie).

    Komentarz


    • #3
      Odpiąc CANa.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Nie jestem aż tak biegły w tym, chodzi ci może o to czarne pudełko podłaczone do radia, jeśli nie to czy mogłbyś bardziej rozwinąć "odpiąć CANa"

        Komentarz


        • #5
          2 przewody idą od auta do radia i są to przewody od CANa. Możesz je odpiąć gdziekolwiek po drodze.
          Na tym rysunku masz zaznaczone kabelki:
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Dzięki, jutro z rana zaraz sprawdze i dam znać jaki efekt.

            [ Dodano: Nie 23 Paź, 11 13:18 ]
            Dzisiaj się troche pobawiłem, a mianowicie wypiołem przewód brązowy od strony radia idący od CANa i radio nie wzbudza się po otwarciu drzwi, pozostawiłem zaś przewód czerwony gdyż mam zamiar zamontować kamerkę cofania a wypinając go radio nie reaguje na wrzucienie biegu wstecznego, no i jeszcze połaczyłem przewód czerwony z czarnej skrzynki z przewodem zólty z radia +12 zeby radio można było odpalic bez kluczyka, to tyle

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X