Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dokładany AUX w octavii II 2005r.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dokładany AUX w octavii II 2005r.

    Witam.
    Jakiś czas temu zaczął mi szwankować silniczek od obiegu wew/zew. Ustawiłem klapki ręcznie - przy nogach pasażera zamknięta, pod filtrem kabinowym otwarta. Silniczek odłączyłem. Podczas jazdy pow 75 km/h słychać głośne basowe buczenie z okolicy schowka. Próbowałem po tym innych kombinacji ustawienia klapek ale buczenie nie ustaje. Co mam zrobić bo już z tym nie wyrabiam :evil:

  • #2
    dokładany AUX w octavii II 2005r.

    Witam,

    mam octavke II z 2005r. radio oryginalne na płyty bez mp3 hm nie wiem jaka dokladna nazwa w kazdym razie nie jest to stream, brakuje mi tego mp3 wiec pomyslalem o auxie, ktorego w standardzie brak. kumpel zalatwil mi oryginalny kabel aux z octavki 2008r, która ma radio stream. Porównywałem moje radio ze streamem i na schemacie w moim wyjscia do auxa nie ma, w stream jest, no ale piny u mnie sa takze wiec moje pytanie jest takie czy na moim radiu to podejdzie czy trzeba założyc radio stream?
    pozdrawia,
    KRÓLEWNA ŚNIEŻKA http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...347767#1347767

    Komentarz


    • #3
      biorąc pod uwagę, że nawet nie wiesz jakie masz radio to pozostaje tylko Link
      albo podejdzie albo trzeba założyć stream

      Komentarz


      • #4
        Re: dokładany AUX w octavii II 2005r.

        Zamieszczone przez david926
        Witam,

        mam octavke II z 2005r. radio oryginalne na płyty bez mp3 hm nie wiem jaka dokladna nazwa w kazdym razie nie jest to stream, brakuje mi tego mp3 wiec pomyslalem o auxie, ktorego w standardzie brak. kumpel zalatwil mi oryginalny kabel aux z octavki 2008r, która ma radio stream. Porównywałem moje radio ze streamem i na schemacie w moim wyjscia do auxa nie ma, w stream jest, no ale piny u mnie sa takze wiec moje pytanie jest takie czy na moim radiu to podejdzie czy trzeba założyc radio stream?
        pozdrawia,
        Podłączenie AUX_a sprowadza się do wtyczki, wejścia do radia 12_pinowej lub 8_pinowej które posiada radio.
        Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

        Komentarz


        • #5
          sprawdzilem radio, moje to też stream ale bez mp3 z roku 2005r. takie jak to

          Link

          sprawdzalem w ksiazce os radia, o auxie nie ma slowa, natomiast w wersji radia z mp3 jest napisane jak aktywowac itd, probowalem to u siebie ale nie dziala, chyba ze zadziala gdy podlacze do radia kabel od auxa?
          KRÓLEWNA ŚNIEŻKA http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...347767#1347767

          Komentarz


          • #6
            david926, AUX Ci nie zadziała. Musiałbyś mieć wlepkę na radiu i na pinoutcie zapis, że są piny do AUXa.
            mkII 20VT (600h worked)
            Roooooomster

            Komentarz


            • #7
              Wybaczcie że tak odgrzewam tego kotleta . Mam wejście AUX w podłokietniku, 4pinowa wtyczka przy AUX. Podłączam smajtfona ale po za tym że komórka widzi wejście słuchawkowe w głośnikach nic się nie dzieje. AUX-ON w opcjach radia STREAM. Możliwe że jest przerwany gdzieś kabel albo czy do radia kabel nie jest podciągnięty albo jeszcze piny są w złej kolejności ? Link
              może spot jakiś w obrębie Świdnicy ? priv pls

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Bugi
                Możliwe że jest przerwany gdzieś kabel albo czy do radia kabel nie jest podciągnięty albo jeszcze piny są w złej kolejności ?
                Zacząłbym od podłączenia VCDSa i próby zakodowania w radiu.
                Jeśli jest zakodowane a nie działa to miernikiem sprawdź czy kabelek między radiem a gniazdem jest dobry.
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #9
                  Hey. Dzisiaj mam możliwość podpięcia się do skody laptopem. Który kanał jest odpowiedzialny za odblokowanie wtyczki AUX? Trochę szukałem po sieci i forum ale nie mogę nic znaleźć
                  może spot jakiś w obrębie Świdnicy ? priv pls

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X