Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

aux-in2 w Amundsen.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • aux-in2 w Amundsen.

    Zamieszczone przez andrzej111
    A czy mógłby ktoś napisać jak zrobić wiązkę przy założeniu, że mamy tył lub wrzucić schemat?
    podaj swój e-mail, to prześlę

  • #2
    aux-in2 w Amundsen.

    Pytanie: jak aktywowac Aux-In2 w Amundsen.

    Jak wiemy jedno wejscie jest na panelu frontowym, ale jednostka tez ma normalne wejscie z tylu w niebieskiej wtyczce quadlock -a (tak jak w RNS510, piny 1,2 i 7)

    Mozna aktywowac vcds AUX-in monitoring. Jezeli wtyczka z tylu jest niepodpieta to wywala blad. jak Piny 127 sa prawidlowo zajete to bledow nie ma. Czyli kodowanie dziala
    Nastepny krok to aktywowanie go w menu, tak jest w Columbusie.

    Niestety z pozomu menu mamy dostep tylko do CD, zmieniarki, SD oraz AUX. Winno byc jescze AUX2.

    W rns310 (w VW) znalazlem informacje ze trzeba kliknac MEDIA, nastepnie SETUP, i tam wybrac AUX2 Aktywne. W skodzie nie widze jednak te opcji, ale chyba musi byc opcja skoro sa wyjsica z tylu? Chyba ze to BUG w sofcie skodowskim....

    Instrukcja, napewno klamie

    "Informacja!
     Gdy gniazdo AUX w samochodzie znajduje się również w schowku pod podłokietnikiem, to w połączeniu z układem nawigacji Amundsen jest ono nieczynne, w związku
    z czym należy korzystać z gniazda AUX bezpośrednio w urządzeniu."

    Skoro da sie w RNS310 to tutaj pewnie tez tylko how? Moze jakies czary mary VCDS bo duzo bitow jest nieopisanych...
    Zostały mi czesci, po szkodniku:
    VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
    Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

    Komentarz


    • #3
      Witajcie,

      odkopuję temat, gdyż wciąż jest aktualny, a pozostał bez odpowiedzi. Chodzi mi tutaj o RNS 315, czyli Amundsen+ .Wejście AUX tylko na panelu to trochę słaba opcja, bo nie po to kupuje się radio ORI żeby mieć kable w całym aucie...

      Komentarz


      • #4
        Generalnie jakość dźwięku AUXa powoduje, że tak czy inaczej jest to słaba opcja...
        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

        Komentarz


        • #5
          Wiesz, w ten sam sposób można stwierdzić, że jakość seryjnego audio to też jest padaka. Wydaje mi się, że aux jakością dźwięku przy solidnym kablu i znośnym źródle nie wypada na ori systemie jakoś dużo gorzej niż CD z nagranymi mp3. Przynajmniej w Fabii...

          Komentarz


          • #6
            Eeee chyba żartujesz że nie słyszysz różnicy w jakości między CD a AUXem. Nawet dla mnie to przepaść mimo że mi słoń na ucho nadepnął :-)
            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X