Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kierownica wielofunkcyjna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kierownica wielofunkcyjna

    na łubinowej są zapisy, jak chcesz żeby Ci wyciągali wszystko, jak wymontujesz sam robią od ręki.

  • #2
    Kierownica wielofunkcyjna

    Obecnie takowej nie posiadam, ale potrzebne informacje na temat podłączenia (czy istnieje fabrycznie przygotowana instalacja, jeżeli nie to czy takowa jest w komplecie z kierownicą, którędy puścić tą instalację, jak podłączyć do Streama) Będę wdzięczny za informacje...
    Pogromca Dźwięku

    CDA-7939R@PXA-H701
    Xetec T28@Sony XES M1
    Tec LS155@Sony XES M1
    2 x Infinity Beta 8@DLS A6


    Komentarz


    • #3
      Oprawca, otóż nie do kiery jest dodatkowy moduł podpina sie to do cana i porzez niego sie komunikuje z radiem oraz z innym rzeczami w aucie w domu nie zainsatlujesz bo trzeba zrobić adaptacje no chyba że masz kabel z obsługa cana

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez djczas
        w domu nie zainsatlujesz bo trzeba zrobić adaptacje no chyba że masz kabel z obsługa cana
        Jak w domu? Chodzi o to żeby wymienić kółko i sie nie narobić, czyli wymieniam kiere, dorzucam moduł i wpinam no Streama?
        Pogromca Dźwięku

        CDA-7939R@PXA-H701
        Xetec T28@Sony XES M1
        Tec LS155@Sony XES M1
        2 x Infinity Beta 8@DLS A6


        Komentarz


        • #5
          niestety nie stak rózowo z tego co pamietam masz ambiente a do kiery wielo funkcyjnej musisz wymienić pierscień slizgowy do tego wymian wiązek plus dokładanie modułu plus adaptacja wiec jest torche roboty przy tym

          P.S. wpadnij na spota to wytłumacze ci dokładnie o co chodzi bo w mowie jetem lepszy niz w pisaniu spot jet 24 stycznia pełne info bedzie w watku o spotach

          Komentarz


          • #6
            Źle pamiętasz bo mam Elegance...więc może być różowiej...bo pierścień zostaje...czyli wymiana wiązek plus moduł....?
            Co do spotu to jeszcze zobacze bo mam w styczniu napięte terminy...
            Pogromca Dźwięku

            CDA-7939R@PXA-H701
            Xetec T28@Sony XES M1
            Tec LS155@Sony XES M1
            2 x Infinity Beta 8@DLS A6


            Komentarz


            • #7
              Oprawca, wyslij mi na pw kiedys numer nadwozia zapytam znajomego co potrzeba aby zrobic upgrade u ciebie on pracuje w aso i w etce można sprawdzić dokładnie

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez djczas
                Oprawca, wyslij mi na pw kiedys numer nadwozia zapytam znajomego co potrzeba aby zrobic upgrade u ciebie on pracuje w aso i w etce można sprawdzić dokładnie
                Oki...jutro Ci wyśle...
                Pogromca Dźwięku

                CDA-7939R@PXA-H701
                Xetec T28@Sony XES M1
                Tec LS155@Sony XES M1
                2 x Infinity Beta 8@DLS A6


                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X