Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Symphony a funkcja zmieniarki CD

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Symphony a funkcja zmieniarki CD

    seiko5, A jak nie mam dzieci to też można przybyć :diabelski_usmiech
    W jakich godzinach jest ta impreza :?:
    Podlinkuj w wątku małośląskim :!:
    Mr Piotr

  • #2
    [O1] Symphony a funkcja zmieniarki CD

    Posiadam radio Symphony, do którego zakupiłem Adapter Interfejs LINE IN AUX - VW SKODA AUDI SEAT z Link.
    Wiem od osób kupujących, że im po podłączeniu działało z mp3 itp.
    Czy w posiadanym radiu potrzebne jest ustawienia radia w tryb zmieniarki przez VAGa, bo radio nie widzi podłączonej mp3?
    Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

    Komentarz


    • #3
      Kolego czy znalazłeś rozwiązanie problemu

      Komentarz


      • #4
        Problem nie rozwiązany, Kabel leży w schowku
        Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

        Komentarz


        • #5
          Radio Symphony nie ma przecież opcji AUX i wydaje mi się, że można by wyciągnąć z niego taki sygnał, ale nie wystarczy po prostu podpiąć adaptera bo on działa plug&play tylko z radiami gdzie AUX występuje w funkcjach. Ja takie coś dorabiałem do Mastera, ale miał w ukrytych opcjach możliwość włączenia AUX-a, a sam temat przerabiałem u siebie w Skodzie i jedni mówili, że się nie da, inni, że owszem, ale trzeba podać napięcie na kabel (czyli przeróbki wchodzą w grę)
          PS. Masz zwykłe Symphony czy z mp3?!

          Komentarz


          • #6
            Radio zwykłe bez mp3. Jest możliwość uruchomienia?
            Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

            Komentarz


            • #7
              No to bez funkcji AUX, sam kabelek nie wystarczy. Podobno mozna wyciagnac jakos sygnal, ale trzeba ingerowac w same radio, ja temat odpuscilem bo mialem zmieniarke.
              Natomiast meczy mnie podobny temat w Meganie i niby radio nie ma aux, ale mozna sie wlutowac gdzies i taki sygnal wyciagnac, wiec mysle ze odnosnie octavi tez prawde mowili (a slyszalem to od goscia zajmujacego sie takimi rzeczami)

              Komentarz


              • #8
                Wiem, że jest to droższe rozwiązanie, ale w większości przypadków zdecydowanie lepsze. Zainwestuj w xcarlink, podłącz zamiast zmieniarki i ciesz się muzyką w swoim aucie. Ja w tej chwili kombinuje coś takiego zrobić, ale najpierw muszę zmienić radio na skoda symphony z wyjściem na zmieniarkę oraz wyciszyć drzwi.
                Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

                Komentarz


                • #9
                  Ja właśnie kupiłem taki emulator zmieniarki za jakieś dwieście parę złotych i tez jest problem.
                  Zrywa połączenie po chwili , nie widzi wszystkich folderów.
                  Właśnie nie wiem czy to kwestia radia czy może ta zmieniarka to kibel.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X