Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamiennik Bolero do OIII

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamiennik Bolero do OIII

    Akurat sprawy "elektryczne" są jak najbardziej do zrobienia i to we własnym zakresie. Nie musi to być taśma, wystarczy zwykły giętki przewód elektryczny (może być pojedyńczy, złożony w dwie żyły, lub dwu żyłowy). Nawija sie lużno 4÷5 zwoi na wale kierownicy i odpowiedni zapas długości przewodu do nawijania się na wał, złącze dwu pinowe na odpowiedni prąd, wyłącznik, bezpiecznik, ewentualnie jeszcze układ czasowy do wyłącznika, i po problemie. Jeżeli to będzie zrobione "z głową",na pewno nic się nie poplącze przy obracaniu kierownicy. Oczywiście z oryginalną taśmą było by to rozwiązanie eleganckie, ale w końcu liczy się skutek.

  • #2
    Zamiennik Bolero do OIII

    Witam.
    Chcę w swojej (jeszcze niezakupionej) RSce wywalić Bolero i wstawić to
    404 Nie znaleziono strony - ACS Największy dostawca samochodowych stacji multimedialnych dedykowanych i uniwersalny
    Czy ktoś zna firmę ACS?
    Bardzo dziękuję za jakąkolwiek informację - nawet, jak znacie kogoś, kto to ma w innym modelu czy marce..

    Komentarz


    • #3
      nice....

      niezła cena - tylko mam wrażenie, że to jakiś "chiński" kombajn... Tak jak już pisałem jakość wyświetlacza w BOLERO nie powala i chętnie bym zmienił radio... ale mam wątpliwości co do jakości tego sprzętu...
      Paseratti B8 1.8 TSI DSG

      VW Jetta 1.2 TSI

      Komentarz


      • #4
        Z tego co powiedział producent to radia robota w Niemczech.
        Nie sprawdzałem ale nie omieszkam...

        [ Dodano: Sob 18 Sty, 14 18:28 ]
        A czy ktoś z forumowiczów montował jakiś inny zamiennik w OIII?
        Czytałem, że do starszych Octavii były odpowiedniki w Kenwood czy Pioneer - jak na chwile obecną to jednak znalażłem tylko to, co w pytaniu (początek wątku)
        Wiem też, że do Bolero nie da rady podpiąć sygnału wideo bez fizycznej ingerencji w sprzęt - a na to się jeszcze nikt w firmie radia samochodowe, czujniki parkowania, anteny i glosniki samochodowe, , do której dzwoniłem, nie zgodził (co nie dziwi)

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X