Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Zmiana radia Symphony CD na Symphony MP3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Zmiana radia Symphony CD na Symphony MP3

    krzysiek L., ja kończe oko mocne x 2 i tez niebawem spadam

    [ Dodano: Sro 18 Mar, 15 21:32 ]
    jeszcze tylko szybkie zakupy w necie dla teściów (tylko pralkę kupuję) i można odpoczywać
    e39 530i + e46 320d

  • #2
    [O1] Zmiana radia Symphony CD na Symphony MP3

    Myślę nad zmianą swojego obecnego radyjka symphony CD na symphony MP3 i mam w związku z tym kilka pytań:

    - radio miałem zamontowanie fabrycznie czyli nie pyta o żadne kody tylko ładnie działa po każdym odpięciu i podpięciu aku. Rozumiem, że kod do niego w razie chęci sprzedaży dostanę w ASO.

    - po zamontowaniu Symphony MP3 trzeba przeprowadzać adaptację? Jeśli tak to jak? Najlepiej byłoby gdyby radio również nie potrzebowało wpisywania kodów po odpięciu aku.

    - licznik posiadam z maxi-dotem, czy po zmianie informacje będą na nim również wyświetlane czy trzeba kombinować adaptacja itp?

    Komentarz


    • #3
      Kolego,
      Zakup sobie zmieniarkę mp3 na 10 badz 12 pin.
      cena ok. 250zł z przesyłką.
      podpinasz pod wyjscie zmieniarki fabrycznej w radiu.
      do zestawu dodane sa dwa klucze do wyjecia radia fabrycznego.
      polecam!

      Komentarz


      • #4
        To ja się podłączę i spytam, czy do każdego radia symphony CD można dołozyć zmieniarkę, czy też to radio musi mieć jakąś dodatkową funkcję ?

        Chciałbym wrzucić takie coś:

        Attention Required! | Cloudflare

        i nie wiem czy będzie pasować.
        Octavia I liftback 2.0 AZJ 2004r.

        Komentarz


        • #5
          Czy zmiana radia Skoda MS303 na Symphony CD odbędzie się plug&play, czy mogą pojawić się jakieś problemy z brakiem podświetlenia, czy wyłączaniem się radia po godzinie czasu ?
          Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

          Komentarz


          • #6
            Witam kolegów...

            samtech84 jak poszła u Ciebie zmiana na SYMPHONY MP3?

            Czy do mojej skodzinki O1 2005 r., teraz mam SYMPHONY CD, podejdzie bez żadnych przeróbek SYMPHONY CD MP3 z superba, chodzi mi głównie, aby GALA mi działała jak teraz, nie było problemu z podświetleniem i aby moja skoda pamiętała kod do radia... czy po montażu nowego radia auto samo sobie przestawi kod na nowe radio, czy będzie trzeba interfejsem działać w komputerze auta?

            2016-01-17:
            Radio SYMPHONY CD MP3 działa rewelacyjnie. Kod zabezpieczający nie jest aktualizowany po wpisaniu, podpięciu nowego radia, podświetlenie działa bez zarzutu.

            Mam tylko małe zastrzeżenie, radio potrzebuje dobrych kilkunastu sekund aby zacząć odtwarzanie MP3, czy to normalne? Wasze SYMPHONY CD MP3 też tak mają?
            Załączone pliki

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X