Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akcesoria do MIO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Akcesoria do MIO

    Spoko, już rozkminiłem temat. Przy instalacji pod halogen potrzebny jest rezystor. W O2 miałem Ledy bez rezystora, no i oczywiście błąd na szafie. Teraz zapodam rezystory i powinna być gitara. Paczka od Chińczyka już w drodze

    W drodze jest też paczka z setem Bluetooth pod RCD510. Mam nadzieję, że zabangla

    Następny etap: przyciemnianie szyb

    Jak mi starczy zapału, to przed urlopem będzie jeszcze montaż Car Audio

    Jak na razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony spalaniem, zarówno w mieście jak i w trasie. Na razie bazuję na kompie, ale wkrótce to wszystko podliczę.

  • #2
    mkania777, ja też się piszę na filtr i na uchwyt.

    lista;
    1 - leonn, filtr + uchwyt
    2 - urth, filtr + uchwyt
    3 -
    4 -

    Zamieszczone przez mkania777
    Mam propozycję dla użytkowników rejestratorów MIO MiVue 366/368/388/528/538
    Jeżeli ktoś potrzebuje, to jest możliwość kupienia nowych, oryginalnych filtrów polaryzacyjnych do w/w urządzeń po 65zł już z wysyłką do poszczególnych Was zamawiających.
    Ps. Nie mam z tego nic. To jest propozycja ceny tylko dla OCP. Musi być jedynie 5 osób zamawiających gdyż rabat jest wynegocjowany dla zakupu >= 5 sztuk.

    lista;
    1 - leonn, filtr + uchwyt
    2 -
    3 -
    4 -
    5 -

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez urth
      mkania777, ja też się piszę na filtr i na uchwyt.

      lista;
      1 - leonn, filtr + uchwyt
      2 - urth, filtr + uchwyt
      3 -
      4 -
      Witam.
      Koledzy, filtry MIO załatwione teraz negocjuję z uchwytami...
      Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
      http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
      Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

      Komentarz


      • #4
        Lista:
        1-leonn, filtr + uchwyt
        2-urth, filrt + uchwyt
        3-marcin31 + uchwyt

        [ Dodano: Pią 04 Lip, 14 23:19 ]
        Lista:
        1-leonn, filtr + uchwyt
        2-urth, filtr + uchwyt
        3-marcin31, filtr + uchwyt

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez crom.de
          mkania777, a można temu sprzedawcy zaufać, masz z nim jakieś doświadczenia?
          kupowałem od niego, towar otrzymałem po 2 tyg. - cały, sprawny i dobrze zapakowany. Niestety nie była to przesyłka EMS dlatego szło nie tydzień a dwa.
          aukcja: New Original 3M Short Rack Stand for MIO MIVUE 338 358 368 388 528 538 588 568 | eBay
          uchwyt:
          ]"]Link
          Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
          http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
          Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

          Komentarz


          • #6
            Lista:
            1-leonn, filtr + uchwyt
            2-urth, filtr + uchwyt
            3-marcin31, filtr.

            Komentarz


            • #7
              Zgodnie z moją wcześniejszą propozycją dla OCP:

              Filt MIO MiVue 366/368/388/528/538 - 55zł/szt.
              Uchwyt MIO na 3M - 50zł/szt.

              Wysyłka:
              Poczta Polska paczka - 10zł
              Kurier DPD - 14zł

              Lista chętnych:

              1-leonn, filtr + uchwyt
              2-urth, filtr + uchwyt
              3-marcin31, filtr
              4-
              5-

              Zdjęcia filtra i uchwytu:
              ]"]Link
              ]"]Link
              Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
              http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
              Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

              Komentarz


              • #8
                to i ja się dopisze
                1-leonn, filtr + uchwyt
                2-urth, filtr + uchwyt
                3-marcin31, filtr
                4-spoq ,uchwyt
                5-

                Komentarz


                • #9
                  W tej ce nie to i ja skorzystam
                  1-leonn, filtr + uchwyt
                  2-urth, filtr + uchwyt
                  3-marcin31, filtr
                  4-spoq ,uchwyt
                  5-krissos, filtr
                  6-
                  "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                  ----------------------------------------------------

                  !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                  Komentarz


                  • #10
                    No Panowie decydujmy się na te dodatki do mio bo wakacje się skończą :lol:

                    Komentarz


                    • #11
                      1-leonn, filtr + uchwyt
                      2-urth, filtr + uchwyt
                      3-marcin31, filtr
                      4-spoq ,uchwyt
                      5-krissos, filtr
                      6-JanuszSz.-filtr + uchwyt
                      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                      Komentarz


                      • #12
                        witam
                        przeprasza ,ale ja się wypisuje
                        1-leonn, filtr + uchwyt
                        2-urth, filtr + uchwyt
                        3-marcin31, filtr
                        4-krissos, filtr
                        5-JanuszSz.-filtr + uchwyt

                        Komentarz


                        • #13
                          Wysłałem Ci pw Jak się będziesz mógł do niego zastosować to super jak nie to trudno
                          "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                          ----------------------------------------------------

                          !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                          Komentarz


                          • #14
                            Przepraszam ,za zamieszanie ,ale nie pisałeś ,że już zamówiłeś. Kupiłem za 15$ z przesyłką ,więc czy na pewno atrakcyjne te ceny?

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez spoq
                              Przepraszam ,za zamieszanie ,ale nie pisałeś ,że już zamówiłeś. Kupiłem za 15$ z przesyłką ,więc czy na pewno atrakcyjne te ceny?
                              To czy cena atrakcyjna powinieneś ocenić przed zapisaniem się, a przed zamówieniem na własna rękę zapytać kolegi czy już zamówił i czy możesz zrezygnować. :szeroki_usmiech
                              Dla mnie to dziecinada :diabelski_usmiech
                              "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                              ----------------------------------------------------

                              !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                              Komentarz


                              • #16
                                spoq, napisałem kolego ceny. Zgodziłeś się na to a teraz rezygnujesz.
                                Tak jak napisał krissos, "dziecinada".

                                Zamieszczone przez spoq
                                ale nie pisałeś ,że już zamówiłeś.
                                Napisałem info w temacie str.54 Wysłany: Pią 04 Lip, 14 20:48

                                Podaj mi gdzie uzyskałeś cenę 15USD z przesyłką. Niech każdy na OCP wie gdzie można kupić w tej cenie.

                                Po za tym ja zaopatruję się bezpośrednio z Taiwanu.
                                Najniższa cena z przesyłką do Polski np na Ebay to 67zł.
                                Ja kupuję od sprzedawcy do którego mam zaufanie bo już nie raz od niego kupowałem...
                                Wszyscy co kupują ode mnie mają jeden problem z głowy - otóż jakby kitajec zwinął żagle i nie przesłał towaru, to nie muszą się przejmować, ja to biorę na siebie...

                                [ Dodano: Sro 16 Lip, 14 13:19 ]
                                Mam już uchwyty 3M
                                ]"]Link
                                wysyłam info "pw" do zainteresowanych:
                                1-leonn, filtr + uchwyt
                                2-urth, filtr + uchwyt
                                3-marcin31, filtr
                                4-krissos, filtr - już wysłane
                                5-JanuszSz.- filtr + uchwyt

                                Wszystko już sprzedane!

                                Koledzy jeszcze nie kontaktowałem się z moim dostawcą, ale myślę że mógłbym jeszcze raz zamówić po 5 sztuk filtrów i uchwytów "3M" do MIO.
                                Ceny pewnie:
                                Filtr 55zł (na allegro chodziły po 100-110zł).
                                Uchwyt 50zł
                                + koszty wysyłki (poczta 10zł, DPD - 14zł)...
                                Ale na razie nie twórzcie listy chętnych, zastanówcie się tylko, dam znać czy mogę to ogarnąć...
                                Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez shado
                                  ostatnio jedyne co to widzę to zapisy i listy kolejkowe, a nie dyskusję o rejestratorach.
                                  sorki Wodzu!
                                  Wiem że trochę zrobiłem bałagan.
                                  Chciałem chłopakom pomóc jak mogę coś załatwić.
                                  Nie wiem za bardzo gdzie można tworzyć taki temat list kolejkowych...
                                  Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                  http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                  Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    mkania777, czy dobrze myślę, że uchwytów zamówiłeś 5 i coś Ci zostało? Może w końcu się doczekam jakiejś fotki od kogoś jak to wygląda na tym uchwycie ;>
                                    - Superb
                                    - Panda 1.2

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      crom.de, uchwyty poszły już...
                                      Zastanawiam się nad kolejnym zamówieniem po 5 sztuk, tak jak pisałem wcześniej.
                                      Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                      http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                      Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Podaj mi gdzie uzyskałeś cenę 15USD z przesyłką. Niech każdy na OCP wie gdzie można kupić w tej cenie.

                                        Prosz...
                                        New Mio Short Rack Stand For Mio Mivue 338 / 358 / 368 / 388 / 528 / 538 / 588 | eBay

                                        przesyłka przyszła po 7 dniach

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          spoq, to zamów więcej dla chłopaków, i filtry i uchwyty. Zrób listę chętnych, kup od tego sprzedawcy więcej sztuk uchwytów i filtrów i puść to wśród OCP...
                                          Zrobisz to? Bo ja mam zamiar, ale widzę że Ty będziesz miał lepsze ceny o 4zł...
                                          Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                          http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                          Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            przecież nie o to chodzi. ops: Wycofałem się ,przeprosiłem i powinniśmy na tym skończyć. Nie chce ciągnąć tego tematu. Zapytałeś - odpowiedziałem. Pozdrawiam

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez spoq
                                              przecież nie o to chodzi.
                                              no właśnie, ja teraz nie wiem co mam zrobić. Już chciałem zamówić 10sztuk dla OCP, aby sprzedać wśród nas w tych samych cenach poświęcając swój czas, paliwo na drogę na pocztę i do punktu DPD oraz ponosząc indywidualne ryzyko (może nie dojdzie przesyłka i ok. 500zł psu w dupę...), ale teraz... :niewiem zastanawiam się czy to zrobić...??? A jak ktoś mnie posądzi że naciągam na 4zł od sztuki...??? :shock:
                                              spoq, zrobisz listę chętnych i zamówisz???

                                              [ Dodano: Wto 22 Lip, 14 20:35 ]
                                              Zamieszczone przez spoq
                                              Wycofałem się ,przeprosiłem i
                                              spoko, nie mam do Ciebie żadnych pretensji...
                                              Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                              http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                              Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez crom.de
                                                Może w końcu się doczekam jakiejś fotki od kogoś jak to wygląda na tym uchwycie ;>
                                                Nie zastanawiaj się tylko rób drugą listę i zamawiaj, a i filtr też sobie zamów :P Cenę mkania777 dał bardzo atrakcyjną, a na filmach z filtrem jadąc pod słońce naprawdę jest różnica :shock:

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Ja rownież chętnie dopisze sie do listy. Napewno 1-2 uchwyty i może filtr.
                                                  Jesli natomiast nie bedzie nowej listy, jesli chcecie napiszcie kto i co potrzebuje, a ponegocjuje z dostawca ceny i zobaczymy co Linkłe to dopiero po niedzieli jak wrócę z urlopu.
                                                  O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
                                                  Maciej
                                                  Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X